Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcap17%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcap29%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcap31%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcap23%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E urrej 1 njeri kur..!!

Shko poshtė 
+43
Zhana
blue angel
*...BE YOURSELF...*
maria gracia
LaLuC-I
Rej
the space
hot_spicy
MaRgOt
bituku85
Child Of Darkness
barbi brune
Shpirti-pist
angel_wolf
aurel_m131
odise
wooow
play_boy
alex_anto
CiarA
angel boy
total overdose1
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
dj jero
dead angel
Lacuna_Coil
don corleone
Endi
ani
Mars
3rrorr
Venus
Darkangel
SupergirL
RioT
Child In Time
smart devil
fefe_
Soldier Of Fortune
Blue Paradise
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
47 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:07 pm

i urrej kto lloj cunash si angel boy, cuan angel pffff asiher, tgjtihe njesoj jane Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:08 pm

urrej ata njerez qe i fusin te gjithe ne nje thes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:14 pm

angel boy shkruajti:
urrej ata njerez qe i fusin te gjithe ne nje thes.

i fus se te gjtihe meshkujt njesoj jeni, te padurueshem Mad fuck u all, i hate boys

e urrej nje njeri kur me tregon mua se ckulture kam un pff ik re mytu andej pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:16 pm

urrej ato gocat qe shajn me llafe te pista...hahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:21 pm

i urrej cunat si ky lart, fuck them Mad


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Sun Sep 07, 2008 4:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 4:22 pm

Ok, mjaft tani me replika kshu si personale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
CiarA


Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 30
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 8:16 pm

e urrej 1 njeri kur shet mend Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 12:38 pm

e urrej nje njeri kur fut hundet aty ku nuk i takojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 1:56 pm

e uurej nje njeri kur me tregon se cfare duhet te bej, kur me konsiderojne si te vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 1:58 pm

e urrej nje njeri qe eshte shum lajkatar/e dhe qe nuk i pelqejne mendimet e te tjerve sic eshte nje vajze ketu ne forum qe eshte............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 11:32 pm

e urrej nje njeri kur shtiret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 11:36 pm

hipokritet ata qe te lavderojne dhe sapo iken te shajne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 11:37 pm

kur hapet shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 4:37 pm

kur me me kerkojn sh llogari


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Thu Sep 18, 2008 4:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 4:44 pm

kur eshte vk si rob
mgjth e ka per veten e vet , me acarojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:14 pm

kur ben interesantin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:22 pm

kur beni sikur eshte noi kush e di se ca........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:24 am

e urrej nje njeri kur te ngjitet nga mbrapa, nga shkon ti edhe ai vjen me vrap Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 6:33 pm

mendjet e medha diskutojne ide te mesmet ngjarje,mendjet e vogla diksutojne njerez.un kto te fundit urrej i kam vdekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:22 pm

e urrej nji njeri kur servioset shum....dhe ja ka me ta futme shoqerise.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:26 pm

kur te ngjitet nga mbrapa dhe kur ben menjemadhin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:54 pm

urrej nje njeri kur ska kuptu pse jeton dhe ca jan gjerat e bukra te jetes

urrej nje njeri qe ben 1 gje vk dhe i duket qj , gje qe ka te bej me ate lart

urrej nje njeri kur merret me llafe , mban te tjeret ne goje , komentoj ca bejn ato vet kur vet sben asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:59 pm

fefe_ shkruajti:
urrej nje njeri kur ska kuptu pse jeton dhe ca jan gjerat e bukra te jetes

urrej nje njeri qe ben 1 gje vk dhe i duket qj , gje qe ka te bej me ate lart

urrej nje njeri kur merret me llafe , mban te tjeret ne goje , komentoj ca bejn ato vet kur vet sben asgje

cheers cheers cheers cheers

peprvec ktyre qe tha fefe, urrej edhe robt qe tcajn trapin gjtih diten dhe robt paragjykues dhe falco !!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:02 am

q r e urrej nje person edhe kur, un them ne msn MOS ME FLASIN NJERI, kurse kto tcjan kokeeeeeeeen, o rob t traaaaaaash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:48 pm

Kur Te Paragjykon Kot...Tcan B*****...!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E urrej 1 njeri kur..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» E URREJ ......
» Si ta kuptosh se nje njeri te do?
» si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?
» cdo njeri eshte unik !!!!
» Do me uroje njeri per pushime?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: