Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcap17%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcap29%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcap31%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcap23%E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_lcapE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_voting_barE urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E urrej 1 njeri kur..!!

Shko poshtė 
+43
Zhana
blue angel
*...BE YOURSELF...*
maria gracia
LaLuC-I
Rej
the space
hot_spicy
MaRgOt
bituku85
Child Of Darkness
barbi brune
Shpirti-pist
angel_wolf
aurel_m131
odise
wooow
play_boy
alex_anto
CiarA
angel boy
total overdose1
SIMPATIKU_DR
Burzgoroth
dj jero
dead angel
Lacuna_Coil
don corleone
Endi
ani
Mars
3rrorr
Venus
Darkangel
SupergirL
RioT
Child In Time
smart devil
fefe_
Soldier Of Fortune
Blue Paradise
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
47 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:47 pm

kur ben te forten dhe interesanten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:48 pm

...ai qe i afron ushqim dhe ngrohtesi ky tjetri i kafshon doren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:49 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
...ai qe i afron ushqim dhe ngrohtesi ky tjetri i kafshon doren
pikerisht erion
pikes i ke rene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:49 pm

te njejtin gje dhe ti ee melisa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blue angel
Adoleshent
Adoleshent
blue angel


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 28
Vendndodhja : down here
Koha e lire : internet most of the time
Piket : 101
Data e regjistrimit : 13/10/2009

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Oct 30, 2009 7:12 pm

kur ben veprime te shtirura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 31
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Oct 31, 2009 2:36 pm

kur Gjenjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blue angel
Adoleshent
Adoleshent
blue angel


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 28
Vendndodhja : down here
Koha e lire : internet most of the time
Piket : 101
Data e regjistrimit : 13/10/2009

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Oct 31, 2009 10:17 pm

kur flet teper Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 28
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 12:48 am

i urrej njerezit ironike!!! :@ ...dhe urrej kur me qendrojne ne koke gjate kohes kur jam ne kompjuter Razz....dhe kur me kontrollojne celularin!!!! :@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 29
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 10:10 pm

e urrej 1 njeri kur nuk eshte vetvetja dhe shpif :@@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 4:42 pm

e urej dike kur: 1)genjen
2)hiqet medjemadh
3)te vin nga pas
4)bene shaka po prob eshte se nuk di te beje
5)eshte i trashe
6)dhe te githe ata qe mbajen emrin ''FSHATARRRRRR''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
IdeaL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 32
Vendndodhja : Quebec
Koha e lire : shikoj TV ne internet etc..
Piket : 13
Data e regjistrimit : 11/01/2010

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jan 11, 2010 2:44 am

kur esht nje pertac i madh haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: E urrej 1 njeri kur..!!   E urrej 1 njeri kur..!! - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E urrej 1 njeri kur..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» E URREJ ......
» Si ta kuptosh se nje njeri te do?
» si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?
» cdo njeri eshte unik !!!!
» Do me uroje njeri per pushime?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: