Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcap17%si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcap29%si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcap31%si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcap23%si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
hot_spicy
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Darkangel
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
angel boy
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Child In Time
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Blue Paradise
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
rapper_girl
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Mars
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_lcapsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_voting_barsi e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?

Shko poshtė 
+3
fefe_
saturno
don corleone
7 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 6:04 pm

une fare thjesht duket qe ne fytyr qe eshte rrenacak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 7:30 pm

DERI TANI SME KA MASHTRUAR NJERI PO SE DI MBASE NGA MIMIKA OSE MENYRA SI I THOTE FJALET..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 7:40 pm

vetem me genjejn , se per te mashtru skan per ca te me mashtrojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:34 pm

kuptohet vetem kur genjeshtra del ne shesh,ne asnje menyre tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:34 pm

kur te rrin shum nga mbrapa edhe te mer te mira gjat gjith kohes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:44 pm

del vet genjeshtra/mashtrimi, sidomos ku ka njerez te paafte per te mashtruar dhe e tregojn veten leht.
zakonisht esht dhe kjo qe tha laluci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:50 pm

kam aftesine ta kap ne ajer..nuk e di pse...thjesht e kuptoj se dhe ato qe me genjejn duken qe ne fytyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:54 pm

e ke gabim mel,se ke aq te theksuar kte aftesi;)

kthe pm se vdiqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 6:01 pm

un se kam????pse kush me ka mashtruar dhe se paskam kuptuar un.... scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 6:03 pm

menyra sjelljes.jo si me par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 6:03 pm

hot spicy shkruajti:
un se kam????pse kush me ka mashtruar dhe se paskam kuptuar un.... scratch


o druuuuuuuuuuuuuu,harron ca mthu dje,e harron sot mi ylli.
nejse kthe pm se ma hoqe trurin Mad
do vish ne fest apo jo? Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:31 pm

direkt qe nga menyra tfolurit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:32 pm

kur ze be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Empty
MesazhTitulli: Re: si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?   si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e kuptoni qe nje njeri po ju mashtron?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» shprehja qe thoni me shpesh.
» nga e kuptoni qe nje goc/cun ju dashuron?
» C'fare e ben njeriun, njeri...
» Cfar mund te kuptoni mbi anetaret e forumit duke marre parasysh avataret qe ata perdorin?
» E urrej 1 njeri kur..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: