Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcap17%Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcap29%Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcap31%Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcap23%Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
angel boy
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Mars
Cfare mendoni per martesat gay? I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
+49
honey_girl
DarkVampire666
Zhana
jona
SupergirL
H_boy354
0014 Sex De Fer
Darkangel
DJ_ENI
LaLuC-I
123bla returns
Scream Bloody Gore
vdekja_eshte_mundesia
ani
lovelygirl
sweet_girl
You Burn Deep Inside Me
Enny-Art
doni
Burzgoroth
metallica_death
Slash
mel-L
the space
Kryptonite
hot_spicy
toni'world
kitty
end of an era
Kauhajoki
angel boy
cobain
odise
the doctor 2000
don corleone
Lacuna_Coil
wooow
play_boy
dj jero
rapper_girl
Endi
Child In Time
free spirit
The_Sentinel
alex_anto
smart devil
Soldier Of Fortune
fefe_
RioT
53 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:37 am

nga titulli e temes besoj se esht e qart pyetja..
cfare mendoni per martesat homoseksuale? cfare te drejtash duhet te ken? simbas jush mund te adoptojn femi??

per mendimin tim kjo esht shume teme delikate...un do isha dakort per martesat midis tyre,,,me duket normale!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:41 am

do behet shqiperia si ne 97 nese legalizohen ne shqiperi ato martesat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:52 pm

aspak normale. Kur te rritet si do i thote te tjereve ai femija? Ky eshte babi1 dh ky babi2, apo ky ktu eshte babi diten dhe mami naten, kurse ky babi naten dhe mami diten, apo do thote kta dy burrat ktu jane mami dhe babi im? Eshte absurde.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:55 pm

HAHAHAHAHAAHAHAHA E FORT KJO
una per vete nuk jam dakord se jane shummmmmmmme gjera te shpifme(pa ofendu njeri)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:57 pm

nuk mendoj asgje, eshte normale. DASHURAIA NUK NJEH GJINI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:58 pm

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:58 pm

cfare do te thuash me yyyyyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:59 pm

dmth qe esht shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e shpifme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:00 pm

pse, se mos njeh njeri te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:01 pm

hahahaha kush tha qe s'njof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:04 pm

pune e madhe,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:04 pm

OK SE DOLEM NGA TEMA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 36
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 9:54 am

RioT shkruajti:
nga titulli e temes besoj se esht e qart pyetja..
cfare mendoni per martesat homoseksuale? cfare te drejtash duhet te ken? simbas jush mund te adoptojn femi??

per mendimin tim kjo esht shume teme delikate...un do isha dakort per martesat midis tyre,,,me duket normale!

te duket normale sepse je femer,po te ishe nga krahu jone nuk do ndaje kete mendim

sa per femijen qe mund te adobtojne nuk besoj se do ishte dicka e mire sepse ai do jete gjithmone ne qender te thashethemeve dhe epiteteve per "prinderat :D " e tij
dhe sbesoj se do e duronte kete situate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 31
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 10:18 am

shume e vertet kjo se tha seintel
per mua nuk eshte aspak normane madje mendoj se martesat ndermjet gay jane shume te shpifme dhe pa pik lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:16 amEdituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Sat Jan 24, 2009 2:26 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:59 pm

un sjam dakort me martesat gay..mendoj se ato sdo ken kurr nje familje normale...mu per vete do me vinte turp te isha femij i 2 ropve qe jan gay....te gjith do me perbuznin do mbahesha kudo neper goj e plot probleme te tj..mendoj se femijet kan te drejte te ken 1 nen dhe 1 baba dhe jo 2 baba....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 1:01 pm

OSE DY MAMA
JAM DAKORD ME KTE LART
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 2:13 pm

gjeja me e shpifur qoft martesat mashk me mashk qoft femer me femer, o zot i madh me ta shpif, se marr vesh si shkojn e adoptojn femije, plehrat sa inot i kam, burra ato me femij pupuja larg o zot, i urrej kto lloj njerezish, me vjen ti fus nai fru se sdurohen, lidhje vl gjithmon ne i thnecin lidhje ksaj
sic thot edhe ch.i.t pse e ka bere zoti martesen midis nje mashk dhe nje femre e jo mashk me mashk e femer me femer, budallelliqe me ok pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 4:17 pm

alex_anto shkruajti:
nuk mendoj asgje, eshte normale. DASHURAIA NUK NJEH GJINI
ca thu ti or burre si ore dashuria snjeh gjini.........si snjfka gjini dashruia :gaga:
keta gay duhenn vrare me buke ne fyt....... i inatosur pederesatet e m****
i urrej ne max lezbiket me pak por gay Ndeshkim
sjam dakort nqs do kisha 2 prinder gay do vrisja veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 11:39 am

dj jero shkruajti:
alex_anto shkruajti:
nuk mendoj asgje, eshte normale. DASHURAIA NUK NJEH GJINI
ca thu ti or burre si ore dashuria snjeh gjini.........si snjfka gjini dashruia :gaga:
keta gay duhenn vrare me buke ne fyt....... i inatosur pederesatet e m****
i urrej ne max lezbiket me pak por gay Ndeshkim
sjam dakort nqs do kisha 2 prinder gay do vrisja veten
hahahaahh po normale qe urren gay-t me shume se lesbiket, se lesbiket jane te seksit tjeter, pastaj nuk e vendos ti do vrisja veten apo jo,,nejse mendimi yt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:16 pm

nuk di ca te thme por vetem se ma shpifin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:34 pm

me vjen per te vjelle
per lezbiket po jam dakort hihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:41 pm

po normale qe thua per lezbiket je dakort,se eshte seksi i kundert,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:50 pm

hmmmm nqs jan kshu gay fallco qe e bejn vetem per qef,lidhen me te njejtin sex per te ren ne sy..hate them Mad .
nqs vertet jan gay te lindur,nuk mund te kem kundershtim. te bejn cte duan,ashtu jan,ashtu le te vdesin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 5:22 pm

larg te qofte ku ka si cun me goce pastaj cun me cun dhe goce me goce nuk bejn edot aq qejf sa i cun dhe i goce se jane seks i njejte e s gjejne gje ndryshe te njeri tjetri me merrni vesh ku e kam fjalen? :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare mendoni per martesat gay? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» cfare mendoni per bad boy?
» Cfare mendoni per 00Gentin?
» cfare mendoni per nje njeri qe nuk ju flet?
» cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?
» cfare mendoni per muziken "pop"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: