Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcap17%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcap29%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcap31%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcap23%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Mars
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
+49
honey_girl
DarkVampire666
Zhana
jona
SupergirL
H_boy354
0014 Sex De Fer
Darkangel
DJ_ENI
LaLuC-I
123bla returns
Scream Bloody Gore
vdekja_eshte_mundesia
ani
lovelygirl
sweet_girl
You Burn Deep Inside Me
Enny-Art
doni
Burzgoroth
metallica_death
Slash
mel-L
the space
Kryptonite
hot_spicy
toni'world
kitty
end of an era
Kauhajoki
angel boy
cobain
odise
the doctor 2000
don corleone
Lacuna_Coil
wooow
play_boy
dj jero
rapper_girl
Endi
Child In Time
free spirit
The_Sentinel
alex_anto
smart devil
Soldier Of Fortune
fefe_
RioT
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 11:37 pm

pervec asaj te riot (puc ylli) do shtoja dhe kte kengen tjeter :D

Look inside,
Look inside your tiny mind
Now look a bit harder
Cause we're so uninspired,
so sick and tired of all the
hatred you harbor

So you say
It's not okay to be gay
Well I think you're just evil
You're just some racist who
can't tie my laces
Your point of view is medieval

Fuck you (Fuck you)
Fuck you very, very much
Cause we hate what you do
And we hate your whole crew
So please don't stay in touch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:34 am

prandaj un e thash qe me vjen keq per ju edhe me lart sepse vete fakti i te qenit gay te perjashton nga shoqeria.....
sa per poemen nuk me befason aspak sepse e kuptoj se si mund te ndihet dikush qe shoqeia nuk e pranon ne gjirin e vet....
per fundimi i historis I JUST DON'T LIKE GAY

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:35 am

qyqqqqq moj graa dhe ti burr lart sa e vrisni mendjen, nqs ti kundershton ato vazhdimisht fabjol dmth i paragjykon e i sterparagjykon dhe ben gabim, nqs e le me fjalen just don't like gay, dmth si pelqen e kaq, boll ime

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:39 am

po mi nuk me pelqejn se bien ne kundershtim me shum gjera....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:40 am

me fiziken eee???? po te ishe as ne fizik e ta kishe fixim si lend ta bej hallall, po pusho ri dreqqq pusho

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:41 am

jo me vet natyren...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:44 am

natyra vet ka zgjedh qe kto njerez te jen ashtu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:48 am

e ke gabim.. natyra ka zgjedhur qe ato te jen njerez normal po ato duan te jen anormal.. tani un skam ci bej... thjesh po i them qe nuk me duket e drejt po ato spranojn argumentet qe un i jap.. ateher te bejn cte duan.. jeta tyre esht... i dont really care...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:52 am

aaaa fabjol ktu e ke gabim, i bie qe se ke ngju armiden kur ka shpjegu kshuqe hap po deshe biologjin dhe mso kapitullin e geneve. aty ke gjith semundjet madje dhe homoseksualizmin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:53 am

pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:54 am

homoseksualet e vertet po,kan lindur me crregullim te geneve, prandaj nuk duhet ti paragjykojm o druuuuu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:58 am

e kam then se me vjen gjynah per to lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 12:21 pm

H_boy354 shkruajti:
prandaj un e thash qe me vjen keq per ju edhe me lart sepse vete fakti i te qenit gay te perjashton nga shoqeria.....
sa per poemen nuk me befason aspak sepse e kuptoj se si mund te ndihet dikush qe shoqeia nuk e pranon ne gjirin e vet....
per fundimi i historis I JUST DON'T LIKE GAY

pa ofendim,po ti me verte qe s`mbushke, ti besoke te nena natyre e? ok nena natyre sic krijo njerzit normale..sic i quani ju Laughing krijoi edhe ato me crregullime hormonale dhe ti je askushi te paragjykosh dhe te urresh 1 njeri qe po kjo nena natyre apo zoti(ku di un ku beson ti) e ka kriju..per sa kohe qe orientimi jot seksual NUK cenohet !!!
kshuqe cuno shif me mir punen tate,mendoj se ka gjera me trendsishme njeten tende per tbe se sa te paragjykosh e t shash lart e posht ca njerez qe kan ndjenjat per gjinine e tyre

dhe cilat ishin argumentet e tuja shoku, thjesht "i dont like gay" Laughing fol shqip ktu iher Razz dhe mso ca esht argumentimi Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 2:29 pm

e para punes eshte problemi i te tjerve nqs nuk me kuptoj mua ne ate cpo them...
sa per argumente kam dhen plot lart dhe mund ti rishikosh... per sa i perket paragjykimit apo racizmit me vjen keq ta them qe jam ca racist edhe pse sme pelqen kjo gje...
gjithsesi un ktu jap mendimin tim dhe ska arsye qe ju (apo ata) te ndjehen te ofenduar perderisa e pranojn veten ashtu sic jan..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 3:48 pm

ANTI GAY ne menyre te padiskutueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:51 pm

H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:59 pm

Une jam kunder ketij fenomeni. Zoti kur krijoji njeriun ai krijoji Adamin dhe Even e jo Adamin e Ramadanin !!!???? te pakten kshu thuhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:11 pm

Nje mashkull eshte krijuar per te qene me nje femer dhe anasjelltas !
Dikush mund te thoje " Cfare te drejte kemi neve te nderhyjme ne preferencat e dikujt tjetri ". Une po them : "Cfare te drejte kemi neve te ndryshojme ligjet e jetes " !!!!! mendoheni kete gje !

Homoseksualizmi eshte jashte natyrores, megjithate nuk do e trajtoja si nje problem jetesor. As nuk do i denoja, pak e kane denuar veten ata me preferencen e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:29 pm

po si mund te jesh kunder fenomeneve se kuptoj Shocked
jam une kunder shiut psh [fenomen natyror] po spi uje fjala ime, pfff kot kshuqe dhe ju kot dilnikjnder, ca tdoni beni Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:44 pm

'zoti' krijo even dhe adamin..ok pra llogjike 1 mashkull me 1 femer bejn sex dhe lindin femije..po pastaj si u shtua popullsia e botes, motrat dhe vellezerit kryen marrdhenie me njeri tjetrin apo me prinderit..

ja pse se besoj kte teorine idiote te zotit confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 1:39 pm

Child In Time shkruajti:
'zoti' krijo even dhe adamin..ok pra llogjike 1 mashkull me 1 femer bejn sex dhe lindin femije..po pastaj si u shtua popullsia e botes, motrat dhe vellezerit kryen marrdhenie me njeri tjetrin apo me prinderit..

ja pse se besoj kte teorine idiote te zotit confused

me sa di un (se kam studiur pak teologji) ne kopshtin e edenit u krijuan edhe njerez te tjere.. Adami me Even ishin te paret qe un krijuan por jo te vetmit..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 1:43 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay

hahahaahahaa...na shkrive me ket teori... shoku im i lagjes eshte cuni i 4 ne shpin e vet po me sa kam ven re ai jo vetem qe ska prirje per gay por eshte super kundra tyre... eshte me keq se un.. kshu qe mos i beso shum ketyre teorive qe i nxjerrin ato qe i interesoj...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 1:43 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Nje mashkull eshte krijuar per te qene me nje femer dhe anasjelltas !
Dikush mund te thoje " Cfare te drejte kemi neve te nderhyjme ne preferencat e dikujt tjetri ". Une po them : "Cfare te drejte kemi neve te ndryshojme ligjet e jetes " !!!!! mendoheni kete gje !

Homoseksualizmi eshte jashte natyrores, megjithate nuk do e trajtoja si nje problem jetesor. As nuk do i denoja, pak e kane denuar veten ata me preferencen e tyre?

nqef nqef nqef nqef po kujt ja thu pra...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:18 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay

hahahaahahaa...na shkrive me ket teori... shoku im i lagjes eshte cuni i 4 ne shpin e vet po me sa kam ven re ai jo vetem qe ska prirje per gay por eshte super kundra tyre... eshte me keq se un.. kshu qe mos i beso shum ketyre teorive qe i nxjerrin ato qe i interesoj...
pse sheqer je ti qe shkrihesh?
daku,harrova ta shpjegoj
kur kryhet marrdhenie midis burrit dhe gruas burri kalon ato genet e veta,ca drreqin jan qe te krijohet foshnja,dhe kur ben fmijen e 4 psh,burri nuk kalon me te njejtin nr genesh te gruja,kshuqe ket nr genesh e plotson femra vet,por me gene femerore,gje qe sjellin keto gjera
dhe nuk thash qe te cdo familje qe ka 4 fmi ndodh kjo.thash qe kjo mund te ndodhi 70% te rasteve
dhe mund te jet gay nje femij qe nuk ka motra e vllezer,kshuqe mos u shkri shum shoku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:21 pm

jo sheqer mi po akullore Razz Razz Razz Razz Razz
sa per teorin me duket shum kot....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 8 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: