Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcap17%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcap29%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcap31%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcap23%Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_lcapCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_voting_barCfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
+49
honey_girl
DarkVampire666
Zhana
jona
SupergirL
H_boy354
0014 Sex De Fer
Darkangel
DJ_ENI
LaLuC-I
123bla returns
Scream Bloody Gore
vdekja_eshte_mundesia
ani
lovelygirl
sweet_girl
You Burn Deep Inside Me
Enny-Art
doni
Burzgoroth
metallica_death
Slash
mel-L
the space
Kryptonite
hot_spicy
toni'world
kitty
end of an era
Kauhajoki
angel boy
cobain
odise
the doctor 2000
don corleone
Lacuna_Coil
wooow
play_boy
dj jero
rapper_girl
Endi
Child In Time
free spirit
The_Sentinel
alex_anto
smart devil
Soldier Of Fortune
fefe_
RioT
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:29 pm

H_boy354 shkruajti:
jo sheqer mi po akullore Razz Razz Razz Razz Razz
sa per teorin me duket shum kot....
aha,po mesa duket po te vjen fundi,se temperaturat do rriten,e do shkrish!
sa per mendimin tend,nuk me intereson! :D Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:31 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
jo sheqer mi po akullore Razz Razz Razz Razz Razz
sa per teorin me duket shum kot....
aha,po mesa duket po te vjen fundi,se temperaturat do rriten,e do shkrish!
sa per mendimin tend,nuk me intereson! :D Birre

jo mi lal se ka kush me fresko mu.... Razz Razz Razz Razz
:Birre;:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:38 pm

shkoi mrapa atit qe te freskon plako
po nuk shkon gjith jeta me "ka kush me freskon" se quhesh parazit,dhe si shum po dalim nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:41 pm

RioT shkruajti:
shkoi mrapa atit qe te freskon plako
po nuk shkon gjith jeta me "ka kush me freskon" se quhesh parazit,dhe si shum po dalim nga tema

pas asaj doje te thoje besoj lol!
+ qe un nuk i rri gjat gjith kohes mbrapa por vetem kur ja kam nevojen.. Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 4:48 pm

HA-HA,interesaxhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 5:34 pm

RioT shkruajti:
HA-HA,interesaxhi
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 3:22 pm

zoti e ka dhan qe femra dhe mashkulli te rrin bashk te ka lezet shpirti kur i sheh bashk keto te tjerat jane budallice te kota ngace eshte cmend bota mu me duket marrezia me e madhe te lidhen dy meshkuj bashk ose dy femra bashk me te vertet qe eshte cmenduri me fal qe po e them por une jam komplet kundra ketyre gjerave i hate this pfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 3:41 pm

jam dakort me ket lart nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:34 pm

Homoseksualėt italianė: Do shkojmė tė jetojmė nė Shqipėri....

mosss dhe kjo duhej Sad e di sa cfar do te thot kjo apo jo
gjitha semundjet qe mbartin ato te gjitha anet negative qe kan kto lidhje do perqendrohen ne shqiperi.do fusin nje frym te re shum te gabuar dhe jo morale pfffff po femit tane ???
do i marri lumi me sig

jam totalish kunder.ska argumenta bindese fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:36 pm

qyqa u ba kjo tema me e diskutuara
[pffff sme intereson
tbejne cte duan une jam ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:37 pm

kur thot dhe amorja :D ne jemi ok sna plas shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:39 pm

edhe nje gje te fundit nga ana ime
zoti krijoji nje binom,femer mashkull
kjo puna e gay-ve nuk quhet evolucion
rrezikohet njerzimi njeres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 7:01 am

pata nerva dhe lexova te gjithe postimet nga fillimi ne fund,,per te gjithe ato qe kan then nqs do isha femij i nje cifti gay,do vrisja veten...ehh nuk e keni provuar...ajo eshe si te rritesh,ju ne shtepite tuaja jeni rritur me frymen qe nje familje e vertete eshte femer mashkull dhe femijet,,seshte fare keshtu,,nqs do ishit femije te nje cifti gay do i mbronit ato me mish e me shpirt pasi famija eshte nje nder gjerat me te rendesishme qe nje person ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 21, 2010 4:22 pm

Nqs Zoti i krijoi meshkujt dhe femrat e beri per nje qellim :
qe jeta te ndertohej ne baze te kesaj marredhenie
mashkull-femer jo qe jeta te ndertohej mbi marredhenien
midis dy njerezve qe i perkasin se njejtes gjini.
Mua nuk me duket aspak normale kjo gje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 21, 2010 10:40 pm

sa mpelqen ajo shprehja : Zoti krijoi Adamin dhe Even dhe o Adamin me Stefin. ahahaa Laughing

pooor megjthate skam asgje kunder homoseksualeve te lindur,hic fare

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jun 22, 2010 4:52 pm

ninel shkruajti:
Nqs Zoti i krijoi meshkujt dhe femrat e beri per nje qellim :
qe jeta te ndertohej ne baze te kesaj marredhenie
mashkull-femer jo qe jeta te ndertohej mbi marredhenien
midis dy njerezve qe i perkasin se njejtes gjini.
Mua nuk me duket aspak normale kjo gje...

totalisht dakort Smile Smile Smile

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 3:17 pm

H_boy354 shkruajti:
ninel shkruajti:
Nqs Zoti i krijoi meshkujt dhe femrat e beri per nje qellim :
qe jeta te ndertohej ne baze te kesaj marredhenie
mashkull-femer jo qe jeta te ndertohej mbi marredhenien
midis dy njerezve qe i perkasin se njejtes gjini.
Mua nuk me duket aspak normale kjo gje...

totalisht dakort Smile Smile Smile
edhe une jam dakort totalisht me kte =]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vigan
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 27
Vendndodhja : Afrika e jugut
Hobi : Me nxon peshqi ne asfallt
Koha e lire : Mar fryme :D
Piket : 213
Data e regjistrimit : 09/05/2011

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 8:01 pm

Une jam kunder kesaj martese :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.europeja.com
Sponsored content

Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Cfare mendoni per martesat gay? - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: