Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcap17%mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcap29%mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcap31%mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcap23%mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?

Shko poshtė 
+15
Lacuna_Coil
che tartuf junior
don corleone
Glamours' Master
Blue Paradise
LaLuC-I
odise
Child In Time
dj jero
wooow
play_boy
Soldier Of Fortune
bad boy
RioT
andi mema
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:02 pm

Child In Time shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ai cun nqe thot "jo" nuk esht mashkull

per mua posi ri mos i jep gojes si shum ti ri per mu nuk eshte pra gjithcka ka edhe te tjer qe po thojne.........

uaa, ca pate? pse te dogji? ste bera qoute dhe ste fola ty Arrow


epo une kam then jo....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:03 pm

sme plas bythha hic re, jo kan then plot veta, ca k@rin do qe kruhesh, vazhdo shif punen tate se u pergjigja per temen.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:04 pm

ik ri v@ri k@rse pler mos i jep shum gojes ti se njeri spo krruhet edhe mos hill shum fjal me kunja per mu nje here se te q......r........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:05 pm

Child In Time shkruajti:
sme plas bythha hic re, jo kan then plot veta, ca k@rin do qe kruhesh, vazhdo shif punen tate se u pergjigja per temen.
i inatosur i inatosur icik ma me kulture. Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 9:18 am

Child In Time shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Nje femer eshte forca per te bere gjera te medha!Nje nga nevojat qe ka nje mashkull!Ti e dashuron sepse ke nevoj te jesh i dashuruar prej saj!


cheers SmileSmile
Esht e vertete por eshte nje nga shum te tjera!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 110
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 12:48 pm

kjo eshte tema me idiote qe deri tani me kane zene syte... mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? ku ju con mushka me kete teme dhe per me teper me 2 faqe komentesh. seriozisht e keni ju njerez? ej , jeni teenagers po lat nam me tema te kesaj natyre. ca pergjigje do kjo? po? apo fejohu 13 vjec , martohu 15 dhe ne kete rast nje femer per ju eshte gjithcka(pa marr parasysh qe eshte per meshkujt apo per femrat kjo pyetje), po te tjerat? shkolla , karriera, jeta? apo ne djall te shkojne , vetem te kem nje femer prane.
sinqerisht eshte nje nder temat me IDIOTE ! ! !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 2:14 pm

che tartuf junior shkruajti:
kjo eshte tema me idiote qe deri tani me kane zene syte... mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? ku ju con mushka me kete teme dhe per me teper me 2 faqe komentesh. seriozisht e keni ju njerez? ej , jeni teenagers po lat nam me tema te kesaj natyre. ca pergjigje do kjo? po? apo fejohu 13 vjec , martohu 15 dhe ne kete rast nje femer per ju eshte gjithcka(pa marr parasysh qe eshte per meshkujt apo per femrat kjo pyetje), po te tjerat? shkolla , karriera, jeta? apo ne djall te shkojne , vetem te kem nje femer prane.
sinqerisht eshte nje nder temat me IDIOTE ! ! !

:duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 3:48 pm

che tartuf junior shkruajti:
kjo eshte tema me idiote qe deri tani me kane zene syte... mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? ku ju con mushka me kete teme dhe per me teper me 2 faqe komentesh. seriozisht e keni ju njerez? ej , jeni teenagers po lat nam me tema te kesaj natyre. ca pergjigje do kjo? po? apo fejohu 13 vjec , martohu 15 dhe ne kete rast nje femer per ju eshte gjithcka(pa marr parasysh qe eshte per meshkujt apo per femrat kjo pyetje), po te tjerat? shkolla , karriera, jeta? apo ne djall te shkojne , vetem te kem nje femer prane.
sinqerisht eshte nje nder temat me IDIOTE ! ! !


shum bukur ke fol Wink Smile ,esht me verte pergjijge e sakt ne kte rast....te themi qe njeriu esht gjithcka po,dhe e themi se qenja njerzore esht mbi te gjitha,por te pyesesh adoleshentet esht nje femer gjithcka per ju?ppffff sa per te qeshur.... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 4:12 pm

che tartuf junior shkruajti:
kjo eshte tema me idiote qe deri tani me kane zene syte... mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? ku ju con mushka me kete teme dhe per me teper me 2 faqe komentesh. seriozisht e keni ju njerez? ej , jeni teenagers po lat nam me tema te kesaj natyre. ca pergjigje do kjo? po? apo fejohu 13 vjec , martohu 15 dhe ne kete rast nje femer per ju eshte gjithcka(pa marr parasysh qe eshte per meshkujt apo per femrat kjo pyetje), po te tjerat? shkolla , karriera, jeta? apo ne djall te shkojne , vetem te kem nje femer prane.
sinqerisht eshte nje nder temat me IDIOTE ! ! !
nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:17 pm

per mua????jo
per meshkujt ndoshta po Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:21 pm

jo... absolutisht jo...
me shum me pelqej makinat se femrat lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 9:58 pm

joooooooo...........femrat jan per te te ber qefin ti mashtrrosh dhe ti lesh :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 12, 2009 7:02 pm

per mua jo iher Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 13, 2009 4:27 pm

H_boy354 shkruajti:
jo... absolutisht jo...
me shum me pelqej makinat se femrat lol!

le nammm

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 11:04 am

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
jo... absolutisht jo...
me shum me pelqej makinat se femrat lol!

le nammm

hahahahahah makina esht femra idela per mu Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 24, 2009 5:08 pm

PER MUA ESAHTE NJE MAKINERI QE ME JEP KENAQESI.
EDHE UNE ASAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?   mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: