Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dhurata me e bukur qe ju kane bere?

Shko poshtė 
+27
angel boy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
smart devil
mel-L
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
angel_wolf
odise
dj jero
wooow
Burzgoroth
aurel_m131
play_boy
Endi
spartaku
Blue Paradise
ana
rapper_girl
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 8:20 pm

mua sme interesojn tme dhurojn dhurata te shtrenjta si vlere...pavarsisht se vet gjithmone gati cdo dhurate e kam goxha te konsiderueshme prsh nese eshte bizhu 99% eshte e blere tek penelope...mua per vete me interesojn me shum qe ajo dhurate qe marr te jet e dhene me shpirt dhe nga persona te vecante per mua...
une si dhurate do te vecoja nje rrip timberland qe me kane dhuruar...me plq shume...eshte shum i rendesishem per mua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 8:36 pm

pse po me vjen per te qeshur mua??? Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 8:41 pm

ty gjithmone te vjen per te qeshur ty Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 8:50 pm

pse me esht e ndaluar te qeshesh???
vazhdojm me temen Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 8:54 pm

te gjitha ato qe mora dje
ishin te mrekullushme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 10:13 pm

1 priz treshe Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 10:28 pm

there with out me shkruajti:
1 priz treshe Razz:P

esht e imja ajo reeee Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 11:23 am

i hate so much because i dont have any gift from my familie...
but im lucky because i have some friend that make ichother a lot of gifts...
one of most beautiful was a zippo wiht a marihuana herbage and with our inaitials from my ex...i still love you baby...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 11:58 am

dy buze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:02 pm

nje torte surratit dhe dy buze :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:02 pm

kush te pelqeu me shum mi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 7:50 pm

para pak ditesh, msolli babi 1 stilolaps hippie nga India :D I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosi
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 24
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne Toke
Hobi : Futbolli
Koha e lire : Lexim-Argetim
Piket : 67
Data e regjistrimit : 28/05/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:49 pm

me then te drejten dhurata me e bukur qe me eshte bre deri tani eshte
nje Lap top .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 9:59 pm

vazhdon te jete ajo qe ka qene...varesja dhe vathet qe me dhuroi amorja per dtl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 10:15 pm

dy libra..ka edhe te tjera..po keto jane te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 1:49 am

ajo video qe me dhuroi olta..cdo foto me pershkrimin e duhur I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 9:58 pm

ditelindja e vjetshme:
shoket me marrin ne tiran ne nje night club pa me then gje..
tEk pista kishin shkruajtur me blue jin (FABJOL U BEFSH 100 VJEC).
sapo hyj une fiken te gjitha dritat dhe dj thot.."tani kemi nje surpriz per nje te ftuar special qe sot mbush 17 vjec". fik te gjitha drita, vendos kengen 'happy birthday' dhe i vene flaken pjeses qe ishte shkruajtur urimi me blue jin... un u shokova komplet..... ate dit skam per ta harruar kurre..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:26 pm

leke per ditlindje hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 11:01 pm

byrzylyk , portofol , 1 gje qe mban cigare dhe 1 ore !
4 dhurata nga vellai dhe e dashura e vellait kte jav
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 6:21 am

1 cakmak tipik hippie nga almiri dje hehe Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 31
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 14, 2010 6:59 pm

.<<<>>> Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_razz Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 31
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Apr 14, 2010 7:00 pm

Getuaarta_artta shkruajti:
.<<>> Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_razz Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhurata me e bukur qe ju kane bere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: