Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dhurata me e bukur qe ju kane bere?

Shko poshtė 
+27
angel boy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
smart devil
mel-L
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
angel_wolf
odise
dj jero
wooow
Burzgoroth
aurel_m131
play_boy
Endi
spartaku
Blue Paradise
ana
rapper_girl
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 12:03 pm

shume por me e vecanta ka qene cel....qe me boni familja per ditlindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:08 pm

LapTopi pff qe e mora per vit tri Razz =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 1:17 pm

nje unaze qe per mua ka shum kup.dhe eshte shum e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 3:08 pm

nje bluze e zeze qe shkruan HIP HOP para dhe mbrapa saj, me pelqen shuuume
ma ka dhuruar nje shok imi, thnx :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 7:46 pm

nuk me bejne dhurata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 7:55 pm

byrzylyk ,ato te klases per dit.
megjithse nuk ka dhurat te shemtuar kur jepet me nje qellim te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:18 am

te gjitha dhuratat qe marr per mua jane sh te bukura,po dje mora 2 sh te vecanta,nje portret timin qe ma dhuroi 3bla e nje bluze qe ma kishte be Eri ku kishte stampu foto te miat,me shoqerine,me motren!Me pelq me verte shume shume,flm cuna Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:19 am

Mars shkruajti:
te gjitha dhuratat qe marr per mua jane sh te bukura,po dje mora 2 sh te vecanta,nje portret timin qe ma dhuroi 3bla e nje bluze qe ma kishte be Eri ku kishte stampu foto te miat,me shoqerine,me motren!Me pelq me verte shume shume,flm cuna Smile Puthje

Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 10:34 pm

sooooooot nje diell prej ylli aq te buukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 11:55 pm

nje ore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 10:53 pm

hmm..se di,dhe per mua ore mduket por rendesia ksaj dhurate qendron se ma ka dhururar prindi femer nga cekia dhe desh ka humb avionin per kte ore,hihhi cte ben fmia... Cool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 10:54 pm

Nje bluze ku cdo kush kish shkruar dicka per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:16 pm

aaaaaa nje stilolaps me flamurin anglez, ma kishte porosit babi nga anglia vetem per muu
i lvoe my daddy I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 20, 2009 5:41 pm

me e bukura, qe me ka pelqy eshte bicikleta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:36 am

sapo me ben dhurat 1 rrip , para 30 min
qr sa fiksim e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:41 am

ta gzosh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:03 am

GJITHMONE DHURATAT ME TE BUKURA MI KA BERE MOTELA QE E DU CUUUUM :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 2:12 am

paqen, dashurine dhe ndjenjat me t`larta n`ket bot..kto kan qen dhuratat me t`bukra qe kam marr dhe jam mirnjohse me shpirt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 30, 2009 11:23 pm

nuk kam asnji te vacnate qe tme kujtohet tani
neser do kem patjeter :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 6:46 pm

nje puthje ne dat 14 dhejtor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 7:11 pm

nje byrzylyk qe me dhuruan cunat e klases per diteliindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 7:12 pm

kte temen po kerkoja.....kte ktu qe ma bleu amorja
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Photo-0003
kto vathet mi solli papi
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 N716262830_2054189_5600968
dhe byrzylyku i anises qe se nxorra tani per tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 7:13 pm

shejtanee vathet qekan te papam faree iiii sa te bukra mi te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 7:20 pm

shum te bukura te dyja dhuratat
e paske babin me shije.:D te paska ble vath te kohes dhe sh te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 7:24 pm

melisa veri neser ti shikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhurata me e bukur qe ju kane bere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» PSE NJEREZIT GJITHMONE TA KANE ME TE FUTUR
» Supriza me e bukur qe iu ka bere personi juaj i zemres?
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: