Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcap17%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcap29%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcap31%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcap23%Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
hot_spicy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Darkangel
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
angel boy
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Child In Time
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
rapper_girl
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Mars
Dhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_lcapDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_voting_barDhurata me e bukur qe ju kane bere? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dhurata me e bukur qe ju kane bere?

Shko poshtė 
+27
angel boy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
smart devil
mel-L
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
angel_wolf
odise
dj jero
wooow
Burzgoroth
aurel_m131
play_boy
Endi
spartaku
Blue Paradise
ana
rapper_girl
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
31 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:24 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:21 pm

per mua te gjitha jane te bukura secila ka vecantine e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:15 pm

Ne pergjithesi me pelqejne me shume dhuratat e menduara, me kuptim dhe jo domosdoshmerisht me vlere. Dhe per mua dhuratat behen edhe me te vecanta kur nuk jane pjese e ndonje detyrimi apo rasti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:28 pm

i adhuroj dhuratat. nuk ka rendesi cfare esht, qofte dhe nje karamele e vogel, mjafton qe quhet dhurat.
me e bukura...hmmm se di ndoshta cel. dhe nje parfum qe ma dhuroi daja para 2 javesh dhe ishte super i shtrenjte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:50 pm

nuk eshte materiale lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 10:48 pm

fefe_ shkruajti:
nuk eshte materiale lol

Kush tha qe po kerkojme ate materialen ne?Po mire thuaje ti te dime te bejme dhe ne dhurata te bukura Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 10:55 pm

po tani varet nga situata lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 9:44 am

po mire mqs nuk e do materiale ti, dajak pranon?? se kush te rref te do (vet e ke then) Wink lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:23 am

lek 250 mij Cool Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:00 pm

vallaj sdi tme kene bere nai dhurate... vetes ja kam bere vet per dtl :D bleva nje bluze me g-unit dhe nje pale atletet, te dyja kto i kisha fiksim po mos ti bleja per dtl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:10 pm

kam mar shum...po dicka e vecant ishte cele ce me beri vllai(iphone).........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:35 pm

uh ca mu kujtu, kuleta me GUNS N ROSES qe me dhuroi Blue Paradise per ditlindje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:36 pm

kurse mu varsja me kitar qe ma dhuroi child in time
puc fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:47 pm

me kan dhene patenten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:40 am

Nje poezi qe kishte bere nje shoqe per mua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:54 pm

e bukur se di un por shpresoj te ket qene e tille, megjithse per mua eshte shuum
krijova dicka per nje shokun tim, dicka te vogel por qe mua me pelqen shhshshshuuuum dhe e kam mesuar permendesh hihi Smile:D:D e du shshuum dreqin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 6:53 pm

dhurata me e bukur qe me ka dhuruar zoti eshte ardhjan ne jete e vellait tim te vogel, qe eshte jeta per mua, e dua shuum dhe e falenderoj shuum zotin per kte dhurate te mrekullueshme pasi kishim kohe qe prisnim nje vella :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:07 pm

uuuu sa mire. lum si ju.
me behet me verte shum shum qefi qe ne shpin tuaj paska lindur nje jet e re.
tju rroje. :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:35 pm

rapper_girl shkruajti:
dhurata me e bukur qe me ka dhuruar zoti eshte ardhjan ne jete e vellait tim te vogel, qe eshte jeta per mua, e dua shuum dhe e falenderoj shuum zotin per kte dhurate te mrekullueshme pasi kishim kohe qe prisnim nje vella :D:D

uuuuuaaaa sa mire miii!!lumsi ti!!!urime ylli!!tkam sh xhan!

per sa i takon dhurates..dhurat me e bukur qe me kan ber eshte 1 varese qe me kan dhuruar dy motrat e mija!!!e adhuroj ate varesen sepse ma kan dhuruar motrat!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:03 pm

varse floriri nga e dashura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 12:55 pm

sme kujtohet...gjitha dhuratat kan qen te bukura per mua.... per krishtlindje besoj ka qen dhurata me e bukur per mua...ne shkoll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:00 pm

nje flamur i madh me pentagram qe e kam ven te dhoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:22 pm

do i bej nje dhurate shum te bukur nje shokut tim, do perpiqem me mish e shpirt per te te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:25 pm

Kitara, kompleti i bejzbollit, skateboard dhe ajo qe do te mar tani ne 1 tetor hihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:25 pm

varese floriri..jo ndonje gje shume e madhe po kishte shume vlera se ma dha nje person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Empty
MesazhTitulli: Re: Dhurata me e bukur qe ju kane bere?   Dhurata me e bukur qe ju kane bere? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhurata me e bukur qe ju kane bere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» PSE NJEREZIT GJITHMONE TA KANE ME TE FUTUR
» Supriza me e bukur qe iu ka bere personi juaj i zemres?
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: