Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcap17%nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcap29%nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcap31%nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcap23%nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_lcapnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_voting_barnuk vdes pa,,, - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk vdes pa,,,

Shko poshtė 
+49
Mrs.perfect
NIKI
anisa
Slash
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
sweet_girl
Rej
toni'world
bituku85
kitty
hot_spicy
jurgeni
Shpirti-pist
angel_wolf
3bla
barbi brune
odise
Darkangel
Blue Paradise
metallica_death
aurel_m131
play_boy
wooow
ildi
Burzgoroth
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
dead angel
THE HACKER
don corleone
smart devil
3rrorr
spartaku
Child In Time
SupergirL
Venus
almir_metallica_4ever
Child Of Darkness
free spirit
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
Endi
S.A.M--->2
angel boy
fefe_
Mars
bad boy
RioT
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 3:41 pm

NUK VDES PA U BO 1HER TAP ME E SABIN DHE A...DHE ME FLAVIN..TAP FARE AMA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:18 pm

nuk vdes pa qen i her esell se tap jam gjithmon Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:20 pm

nuk vdes pa taku iher RioT ::D Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:22 pm

nuk vdes pa shku i her ne elbasan me ket lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:48 pm

nuk vds pa ja fut 1 shpull...vec 1...1...1..111 bashkoji bashk ksaj siper ...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:50 pm

hahahah,,nuk vdes pa mar vesh arsyen e shpullave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:51 pm

hahahaha nuk vdes pa ja dhen arsyet ksaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 30
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 6:27 pm

nuk vdes pa kalu i dit njeher te gjitha bashkkkkk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 9:16 pm

nuk vdes pa i kujtuar te gjitha gjerat si te mirat dhe te kqijat,se thon njeriu vdes ateher kur fillon te jetoje me kujtime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 10:31 pm

nuk vdes pa pire njeher hashash me fefen(se ja kam premtuar)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:06 am

brenda kesaj jave e sigurte
po nuk u tha ajo bima , gjej tjeter :D LD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:22 pm

NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:24 pm

nuk vdes pa vdek :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:25 pm

Child Of Darkness shkruajti:
NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D

pse as fefja se ben thu ti??eshte cun grupi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:26 pm

Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D

pse as fefja se ben thu ti??eshte cun grupi!!!

HAHHAHA PER ATE SE DI,MBASE DO E BEJE OSE E KA BERE!PO UN E KISHA QE SDO E PININ ASNJEHERE TE DY!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:49 pm

pa pa iher metallica dhe pa i vra nja ca njerez biles ti torturosh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 3:07 pm

NUK VDES PA DHEN PUTHJEN E 1 :D Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 5:03 pm

Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D

pse as fefja se ben thu ti??eshte cun grupi!!!

HAHHAHA PER ATE SE DI,MBASE DO E BEJE OSE E KA BERE!PO UN E KISHA QE SDO E PININ ASNJEHERE TE DY!

cke ti se marr aparatin me vete un dhe dal foto me free spirit dhe pastja flit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 7:27 pm

fefe_ shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D

pse as fefja se ben thu ti??eshte cun grupi!!!

HAHHAHA PER ATE SE DI,MBASE DO E BEJE OSE E KA BERE!PO UN E KISHA QE SDO E PININ ASNJEHERE TE DY!

cke ti se marr aparatin me vete un dhe dal foto me free spirit dhe pastja flit Razz

hahhha mire mire flit kot ti!do e shohim ne do e beni apo jo kete gje,e pastaj ketu do jemi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:36 pm

Nuk vdes pa shkuar njehere ne Japoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:37 pm

Child Of Darkness shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
Endi shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
NUK VDES PA I THENE KETYRE SIPER QE DUAN TE BEJN SI SH PER KETE MHB DUKE FILLU ME FREE SPIRIT,E UNE E VE DOREN NE ZJARR QE SKANE PER TA BERE KURRE(NJS UN E THASH DHE AKOMA GJALLE JAM) :D

pse as fefja se ben thu ti??eshte cun grupi!!!

HAHHAHA PER ATE SE DI,MBASE DO E BEJE OSE E KA BERE!PO UN E KISHA QE SDO E PININ ASNJEHERE TE DY!

cke ti se marr aparatin me vete un dhe dal foto me free spirit dhe pastja flit Razz

hahhha mire mire flit kot ti!do e shohim ne do e beni apo jo kete gje,e pastaj ketu do jemi!

ja sot e piva ate un , megi nuk piu
paske pas te drejt ti child of darkness lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:37 pm

nuk vdes pa i degju iher live METALLICA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:44 pm

nuk vdes pa e njofte i her kte lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:18 pm

Pa taku cunat e GUNS N ROSES cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:57 pm

nuk vdes pa pire nje dite me ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Sponsored content

nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: nuk vdes pa,,,   nuk vdes pa,,, - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk vdes pa,,,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» vdes ajo per ty apo ti per ate?
» vdes per...
» Kur te vdes nje njeri i dashur...
» pse njeriu vdes per dashuri...
» VDES MICHAEL JACKSON :'(

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: