Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap17%Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap29%Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap31%Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap23%Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Librat tuaj te preferuar.

Shko poshtė 
+24
Glamours' Master
maria gracia
sweet_girl
Slash
hot_spicy
bituku85
elbasanlli-puro
the doctor 2000
AURORA BOREALIS
3rrorr
alex_anto
fifi
bad boy
SupergirL
Darkangel
LiKe A sTaR
Enny-Art
Child In Time
free spirit
Lacuna_Coil
Venus
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 3:13 pm

KamAsuTra,2 or mas GArdhit etjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:01 pm

MUA ME PELQEJNE TE GJITHE LIBRAT QE LEXOJ SE I ZGJEDH PARA SE TI MARR.pervec atyre qe na jep shkolla me detyrim qe i lexoj se duhet dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:03 pm

sot nisa"darka e gabuar" e kadarese edhe nuk qeka i keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 10:04 pm

i kam vdekje librat Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 1:38 am

Kodi Da Vincit,Mashtrimi i madh,Nata e Shen-Bartolomeut,Viti 73' dhe Perandoria e Dragonjve qe eshte i preferuari im


Edituar pėr herė tė fundit nga Slash nė Tue Feb 03, 2009 8:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 1:43 am

nje shetitje e paharrueshme(skam lexu naj here liber me te bukur)
tre metri sopra il cielo(cool)
te gjithe tulipanet e botes te victor canosinaj
zoti i unazave 1 2 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 1:44 am

dashuri ne ikje se kete liber ma ka dhuruar lacuna per ditelindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 5:22 pm

Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 5:25 pm

aktualisht po lexoj Engjej dhe Djaj te Dan Brown shume i bukur.... por libri qe me ka pelqy shum fare ka qene Nje shetitje e paharrueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:41 pm

Glamours' Master shkruajti:
Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
kete e kam lexuar edhe une .eshte interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:41 pm

alex_anto shkruajti:
aktualisht po lexoj Engjej dhe Djaj te Dan Brown shume i bukur.... por libri qe me ka pelqy shum fare ka qene Nje shetitje e paharrueshme
engjej edhe djaj eshte i mrekullueshem,e kam sh qef dan brown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:14 am

it sucks, nder te paktet libra qe ma kan shpif, ai para engjej dhe djaj se tani sme kujtohet as titulli

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 12:00 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Bisha e terbuar!Behet fjale per nje bokier te paster ne shpirt!
kete e kam lexuar edhe une .eshte interesant

dhe per me teper esht liber me 5 faqe... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Adoleshent
Adoleshent
Angel


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 29
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 12:23 pm

Tre metri sopra il cielo dhe Ho voglia di te jane histori te papara dhe sbesoj se do lexoj ndonjehere libra me te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 12:51 pm

kodi i da vincit
3msc
dhe te gjithe librat e viktor canosinaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 3:29 pm

sikur te isha cun
1 pjes ishte si jeta ime vjet haha
ma tha 1 shoqje
duhet ta lexoj , por sbesoj se do e lexoj ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 8:44 pm

krijimtaria e daniel steel
viktor canosinaj
dhe poezite e ismail kadare
arben duka
dhe dritero agolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 9:01 pm

KRIM DHE NDESHKIM-DOSTOJEVSKI
DY JETE-DANIELL STEEL
ANNA KARELINE
1 JETE-GI DE MOPASAN
ETJ ETJ TE MOS MERZITEN ATUORET QE SI PERMENDA SEPSE KA SHUUUUUUUUME SHUME QE I KAM TE PREFERUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 9:04 pm

TANI PO LEXOJ 3M MBI QIELL SE NUK E KISHA LEXUAR TAMAM POR GJYSMA GJYSMA
ESHT SHUMM I BUKUR,TBEN TE ENDERROSH DHE PER ME TEPER ATY GJEN VETEN SEPSE ESHT JETA E ADOLESHENTEVE PA EKZAGJERUAR GJE

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 9:59 pm

dj jero shkruajti:
KRIM DHE NDESHKIM-DOSTOJEVSKIDY JETE-DANIELL STEEL
ANNA KARELINE
1 JETE-GI DE MOPASAN
ETJ ETJ TE MOS MERZITEN ATUORET QE SI PERMENDA SEPSE KA SHUUUUUUUUME SHUME QE I KAM TE PREFERUAR

bravo, kam sh respekt per robt qe e kan lexu dhe e vlersojn ket liber

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 6:34 pm

besoj se te gjithe duhet ta lexojne sepse eshte liber i mrekullueshem shume fantastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 10:33 am

kodi i da vincit cheers se nderroj me asnji
nje lindje e veshtire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Librat tuaj te preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: