Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcap17%Librat tuaj te preferuar. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcap29%Librat tuaj te preferuar. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcap31%Librat tuaj te preferuar. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcap23%Librat tuaj te preferuar. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
hot_spicy
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Darkangel
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
angel boy
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Child In Time
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
rapper_girl
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Mars
Librat tuaj te preferuar. I_vote_lcapLibrat tuaj te preferuar. I_voting_barLibrat tuaj te preferuar. I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Librat tuaj te preferuar.

Shko poshtė 
+24
Glamours' Master
maria gracia
sweet_girl
Slash
hot_spicy
bituku85
elbasanlli-puro
the doctor 2000
AURORA BOREALIS
3rrorr
alex_anto
fifi
bad boy
SupergirL
Darkangel
LiKe A sTaR
Enny-Art
Child In Time
free spirit
Lacuna_Coil
Venus
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Tue Jun 24, 2008 12:02 pm

Nenpunesi i pallatit te endrrave, tre shoket

Kto te dy i kam sh qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:26 pm

Po pertoj te mendoj ke kam qejf,po them vec 3 shoket njehere,eshte i bukur me verte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:56 am

bo jane te shumte po tani spo me kujtohen qe ti them, prsh djemte e rruges pal etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:09 pm

Une kam nje liste te tere me libra per te lexu per vitin tjeter, edhe kur vjen puna i jam fut harry potter 7 ne anglisht dhe do e mbaroj sesben. Ato jane librat e mi te preferuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:14 pm

iiiii harry potter eshte libri qe kam me shume inat une ,me acaron komplet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 9:24 pm

3 SHOKET--rE mARK, BIJA E MONTEZUMES QE U DASHUROVA KOMPLET ME PERSONAZHET DHE LIBRAT KOMEDIAN.
KAQ TANI PER TANI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 1:40 pm

asnji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 10:21 pm

[quote="free spirit"]asnji[/quote

se nuk lexon fare prandaj besoj. nuk ka mundesi mos pelqesh asnji. Suspect Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:35 pm

nuk jam nga ata qe lexoj libra edhe kur filloj ndonjerin vetem nja dy faqe dhe pastaj e hedh pertoke sme pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:58 am

te gjith te Remark pa perjashtim dhe te gjith librat Harry Potter Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:11 pm

OBELISKU I ZI,GJUETARI I BALONAVE,LULET E SE KEQES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:12 pm

HARKU I TRIUMFIT si e harrova................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 8:11 pm

Harry Potter 1 2 3 4 5 6
7 po e lexoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 8:12 pm

tani po lexoj ANA KARENINA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:56 pm

librat e Viktor Canosinaj nuk po i marr me rralle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:58 pm

u se ma kujtove, shpella e pirate, ne rruge, meriyll, nata e ustikes, te papame kto. Jane qe te gjitha te viktorit.

_________________
Librat tuaj te preferuar. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:54 pm

keshtu foli zarathustra---- Nice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi


Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 30
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:26 pm

PS: I love u
The Kite runner
A walk to remember,, jan edhe libra qe me kan bo me qajt,, Sad(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 5:27 pm

ca dmth liber? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 1:14 pm

Harry Potter i kam lexu te shtatat vellimet, Obbligo o verita?, Ata kerkonin lumturine dhe Labussola d'oro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 1:31 pm

dreri i trotuareve :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 1:08 pm

meriyll; te gjithe tulipanet e botes ;ata kerkonin lumturine ;ikja e pellumbave ;ne rruge (te gjitha nga viktor canosinaj)
te gjitha serite e harry potterit(e adhuroj)
te gjitha serite e mbretit te unazave (i kam fiksim)
nje shetitje e paharrueshme ( o zot sa e bukur e kam pare edhe film me ka bere per te qare)
the notebook(po nga i njejti autor i librit me siper)
mesazh ne shishe ( e kam pare edhe film)
3 metra mbi qiell ( e kam pare edhe film)
dhe SHUUUUUUUUUUUM libra te tjere study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 2:48 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
u se ma kujtove, shpella e pirate, ne rruge, meriyll, nata e ustikes, te papame kto. Jane qe te gjitha te viktorit.


te viktorit? vetem meriyll dhe ne rruge por jo te tjerat.............apo e kishe fjalen per libra te tjere te viktorit??????????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 9:25 pm

kodi i da vincit ,mashtrimi i madh ,diabolus,engjej e djaj. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 9:26 pm

Engjej dhe Djaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Librat tuaj te preferuar. Empty
MesazhTitulli: Re: Librat tuaj te preferuar.   Librat tuaj te preferuar. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Librat tuaj te preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: