Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcap17%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcap29%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcap31%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcap23%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave

Shko poshtė 
+6
Enny-Art
Big_Boss
Lacuna_Coil
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 7:54 pm

si nuk e ka thene njeri frank sinatren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 7:55 pm

e kan thon mer plak ......me duket...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 7:58 pm

S.A.M shkruajti:
Mu kujtu dhe 1 tjj q e duuu shummm Razz Ozzy (: Se kuptova si e harrova :S Dhe gruja vettt Sharonn (L)

e kam then une

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:25 pm

w.houston
m.carey
f.sinatra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:27 pm

hot spicy shkruajti:
frank sinatra
michael jackson
beet'hoven

dj jero shkruajti:
si nuk e ka thene njeri frank sinatren
nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:42 pm

po pra e thash qe e ka shkrujt dikush ...dj jero me i vemendshem Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:24 am

1-madonna
2-celine dion
3-britney spears
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:20 pm

bittles
michael jackson
elvis presli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar



Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 27
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 27, 2010 8:18 pm

michael jackson madona 2pac
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: