Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcap17%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcap29%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcap31%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcap23%jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
hot_spicy
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Darkangel
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
angel boy
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Child In Time
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Blue Paradise
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
rapper_girl
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Mars
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_lcapjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_voting_barjepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave

Shko poshtė 
+6
Enny-Art
Big_Boss
Lacuna_Coil
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
10 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:16 pm

per mua 3 ikonat me te medha te te gjitha llojeve te muzikes jane:fred mercury,jim morrison ,2pac....R.I.P all you
nese do me kerkonin te jepja 4 i katerti do ishte michael jackson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:17 pm

frenk sinatra
michael jackson
beet'hoven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:18 pm

morrison
jackson
sherif merdani (ikona me e madhe e muzikes shqiptare)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:20 pm

ej po ca paska dal prap ne mode aladini ????
hahaha flm fansat e aladinit per shkrimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:20 pm

shqiptare

vace zela
shrif merdani
anjeza shahini Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:21 pm

kristi morrison shkruajti:
ej po ca paska dal prap ne mode aladini ????
hahaha flm fansat e aladinit per shkrimet
je jashte teme....poti je fans i vetvetes???ska kuptim tna falenderosh per shkrimet Wink Ckemi klb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:22 pm

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Spiritofrock

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:24 pm

e bukur kjo...me foto....po nese do ishte e rrymes rrok kto do veja dhe un por...gjths ska problem shume bukur ideja dhe mu me pelqeka shum...puc arli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:26 pm

kristi morrison shkruajti:
e bukur kjo...me foto....po nese do ishte e rrymes rrok kto do veja dhe un por...gjths ska problem shume bukur ideja dhe mu me pelqeka shum...puc arli

eh n`fakt kjo imja ishte me teper per muziken rock,,megjithse kto jan ikona..jo jo jan me shum, flet vet fotoja, jan yje dhe yjet jan lart, tpaarritshem, tpaperseritshem Smile
kiss

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:36 pm

si fred mercury ska per te pasur tjeter. esht i pavdekshem,mu thjesht me rrenqethin performancat e tij live.e aadhuuroj

lucio battisti dhe Ozzy Osbourne esht i mire fareeee

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 6:51 pm

spe perfomancat e jimit nuk te rrenqethin ???se jo per gjo po per ate u shquante nuk u dinte asnjeher se ca kishte ne mendje te bente ne skene...ai arrinte ta hipnotizonte publikun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 7:09 pm

po sigurisht qe me pelqejn shumm shummm,por spo flasim vetem per jimin,no? Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 7:10 pm

absolutisht jo...po mu sme rrihet pa e ngrejt jimin ne kult!!! hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 7:11 pm

hahaah ok ok,te kapish

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:06 pm

Janis Joplin <3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:14 pm

sikur e lam per 3 jo per 1 hahaha futi edhe ato te dy pra boji tre xh-t e famshe te asaj kohe
janis,jim,jimmy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:14 pm

Me fal por ti do korrigjosh gabimet e cdo kujt ?
Per mua ka vec 1 dhe vec 1 do ngelet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:16 pm

mfal eeeeeee...ateher je jasht teme krijo nje teme ku te thuhet ikona me e madhe e muzikes te te gjitha koherave dhe un do te shkruj 10 dhe ti me korrigjo aty oki ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:18 pm

Po cme intereson mua o shoku ca shkruan ti...Ti smund te urdherosh mendjen time ! Dhe ki kujdes se si shum po thoke "JASHT TEME, JASHT TEME" kur se shikon q del vet Wink
Pstj nqs se te korrigjoj ke then me siper "Nqs se do thoja nje te 4 do ishte....!"
3 mjaftonin nk ishte nevoja x 4 Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:29 pm

ej se e degjenerove mhb fare .na fal qe te fola eeee...po sa spertoke dhe ti me shkrujt mir un se skam pun tjeter...madje dhe tani qe po e shof po them po un ca merem me kte na falni per te fundit her se po flas jasht teme...dhe sa per ate un e shkrujta se ashtu kisha qef...si i bohet duhet me te dhon llogari te pakten un i shkrujta 3 ashtu si e kam kriju UNE temen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:32 pm

S.A.M shkruajti:
Me fal por ti do korrigjosh gabimet e cdo kujt ?
Per mua ka vec 1 dhe vec 1 do ngelet Wink

o te vdes una :D

JANIS JOPLIN femra me 1 qe ka lujt blues, me e mrekullushmja

mua mu ben 4, ka naj problem ktu? Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:37 pm

ok u mush kupa.....hahahahahahhahahahahahaha
rroft JIIIIIIIIIIM MORRISONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ej jimi e ka pas ne dor janis joplin po sdonte vet se sishte gjo trala la...hahahahahahahahhahaha.........
jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim
IM THE KING LIZARD AND I CAN DO ANYTHING
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:39 pm

kristi morrison shkruajti:
ok u mush kupa.....hahahahahahhahahahahahaha
rroft JIIIIIIIIIIM MORRISONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ej jimi e ka pas ne dor janis joplin po sdonte vet se sishte gjo trala la...hahahahahahahahhahaha.........
jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim jim
IM THE KING LIZARD AND I CAN DO ANYTHING


Surprised Surprised Surprised cna shkrive Laughing

ej po behet konkurenc ktu kush bertet me shum per idhullin e vet e, avash se mendim mbi temen po japim Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 10:47 pm

OK HAJT SE PO E KRIJOJ NJE TEME TE TILLE SPO THEM GJE UN NESE KE QEF TE BERTASESH BERTIT SA TE DUASH...+QE TI FILLOVE TE BERTASESHE PARA.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1Tue Jun 02, 2009 11:14 pm

disa postime u prishen, kujdes ju lart

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Empty
MesazhTitulli: Re: jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave   jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jepni tre ikonat me te medha te muzikes te te gjitha kohrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: