Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcap17%pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcap29%pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcap31%pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcap23%pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_lcappse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_voting_barpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse hip-hop nuk eshte muzike?!

Shko poshtė 
+4
che tartuf junior
Lacuna_Coil
hot_spicy
dj jero
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 8:55 pm

nuk eshte muzik sepse eshte be komerciale,me kto palo kengetar 18 vjecar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 8:57 pm

ska lidhje fare mosha kengetar mund te behesh dhe 16 vjec nqs ke ze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 9:00 pm

dj jero shkruajti:
ska lidhje fare mosha kengetar mund te behesh dhe 16 vjec nqs ke ze

mund te jesh dhe gjeni madje...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 9:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ku e ka ndryshimin rocku qe te pelqen ty???po nje gervishte e perhershme kitareje qe te acaron nervin....


Shocked Shocked kjo qe the ,sinqerisht mel esht gjeja me pa baz dhe me kot qe ke then deri tani.
mkujto te tregoj naj dite 10000 ndryshimet qe ekzistojn ndermjet rock~ut ,nje nga zhaneret me te vjeter,me hip hopin qe po mvjen keq qe e fute ne kte krahasim
pastaj e di ti nga e ka origjinen ky hip hopi jot????? nqs jo,atehere msoje zemer dhe pastaj fol per gervishmet e kitares.ok?

sa per che tartuf...mduket se eminem ben rap,ndryshon iciiiik,apo jo? Wink

jo se mpelqen rapp~i joo
rap do te thote real affrican people..ahah.eshte e njejta gje.rap=hip hop.....
per hot spicy rroku ska te gervishtme kitarash/...death ca jane keto budalliqet kane


nuk esht e njejta gje,ok rap ka rrjedhur nga hip hop~i dhe esht perdorur me shum per te shfaqur ''agrisivitetin'' e muzikes hip hop,por me kalimin e kohes,rap midis te tjerave ka marr dhe forma si psh Latin rap,christian rap etj etj. kjo perben ndryshim disi apo jo?,,,dhe po deshet hapni kerkoni inf nga te doni ne internet dhe do shkoni shpjegimet e shumta qe nuk esht e then qe cdo muzik hip hop,cdo kenge dmth esht rap dhe e anasjellta.
kohet e fundit po behet diferencim po sdo rri te shpjegoj tani.


che tartuf,deri tani,per shum gjera qe ja ke fut kot ti,ste kam then shko msoje dhe pastaj fol..
degjo mua lacuna sepse nuk eshte ashtu si po e thua ti.hip hop eshte gjinia e muzikes kurse rap quhet e folura qe eshte ne nje vije me ritmin....christian rap etj jane sepse eshte e folura ndryshe nga rap-i zezakeve..prandaj thuhet rapper si thuhet kengetar sepse kendon rappe sepse rapon..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 9:15 pm

hhmmmm....ok ok
rendesi ka qe sme pelq muzika hip hop
mvjen keq qe po e them,por esht e vetmja qe nuk arrij dot ta degjoj.ok ne festa apo ku di une ne pub~e e degjoj madje dhe e kercej,por nuk arrij dot te perfundoj nje kenge deri ne fund.
skam ca tbej... Rolling Eyes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 22, 2009 10:10 pm

eminimeni di un qe esht rrepist, dhee mesa di un rap-i ka origjin nga njerzit me ngjyr..dhe ne tekstet e tyre trajtohen temsa sociale, problemet e tyre qe tgjith i dijn, nenat e perdhunuara, baballaret e vrare ose te varfet, sherre mes njeri tjetrit, paragjykim dhe perbuzje nga te bardhet, kshu gjerat
dhe tgjitha kto (gjithmon mesa di un) vijn qe nga muzika blues, ajo qe sot quhet R&B (RYTHEM &BLUES) pastaj k@rlliqet e tjera hipop rap, kshu gjonash

mendoj se nuk duhen hedh posht ato qe kendojn nga jeta tyre, por i urrej ato tekstet me b*the brenda, gjoks, dhip, k@r na falni per fjalorin por kur i thojn ato neper keng (kujtoni qe muzika esht art) pse mos i them un, njsss

eminemi esht i vetmi rapper i bardh dhe shum i suksesshem dhe nder tvetmit qe e vleroj, qe e kam pas perher fixim, epranoj kam pas harxhu lek per tble cd e tij, dhe akoma mpelqejn ca keng, por ato jevgjit vallaj si shof dot me sy dhe si ngjoj dot, jan shum banal

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 10:48 pm

Ok!po bej nej permbledhje te njohurive qe kam une per hip hop...
Hip hop eshte kultura ne te cilen permblidhen;rap,break dance,deri diku soul apo R&B edhe graphik...
Hip hop si kulture sic tha edhe Arlinda me lart eshte nendarje e Blues,jazz.pik nisja e ngarjes se rap dhe rock fillon me Jimmy Hendrx kitaristin e madh me ngjyre...
Keto info kam une deri tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 10:50 pm

jooo te lutem mos e ngatarro muziken Soul ktuu me hipopin
soul vjen nga rythem and blues dhe jazz
madje ajo luhet me bateri piano etj
mu mpelqe shuum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 10:52 pm

Dhe mua me pelqen Arlinda por kjo eshte ckam lexuar ne librin antologjia e Rock&Roll qe na ke sjelle ti ne lokal... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 10:54 pm

ndoshta..se mbaj mend mir por sikur skan lidhje me njera tjetren..anyway jam shum ndryshe dhe ne krahasim me hipopin mu mpelqe shum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 25, 2009 10:55 pm

Gjithashtu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 12:05 pm

soul dhe rnb skane lidhje me hip hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:35 pm

Sic ka thene dhe Arlinda me par per fjalet qe perdorin ne tekstin...
Dhe ne fakt cdokush ne Shqiperi po e quan veten "HIP HOPIST" me nje kenge qe bejn.
Do doja qe te largohej ajo ANORIT RECORDS pasi na i ka lujt te rinjt menc (concluding my brother Neutral )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 02, 2009 12:28 pm

njerezit sja kane idene kultures hip-hop......nuk ka kenge hip-hop por RAP....hip-hop eshte kulture qe e permban rap,breakdance,pitbox,etjj si puna e tyre....po qe te thuash kendoj hip-hop ose jam hip-hopist eshte turp.... Basketball

Revulution

Anti

Police
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 02, 2009 3:52 pm

Slash shkruajti:
njerezit sja kane idene kultures hip-hop......nuk ka kenge hip-hop por RAP....hip-hop eshte kulture qe e permban rap,breakdance,pitbox,etjj si puna e tyre....po qe te thuash kendoj hip-hop ose jam hip-hopist eshte turp.... Basketball

Revulution

Anti

Police

hip-hop eshte rryma..rap eshte rap..rapon eshte menyre si flasin gjate kenges..rap eshte e folura..t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 02, 2009 3:53 pm

rap mund te jete dhe real african people
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 02, 2009 3:54 pm

S.A.M shkruajti:
Sic ka thene dhe Arlinda me par per fjalet qe perdorin ne tekstin...
Dhe ne fakt cdokush ne Shqiperi po e quan veten "HIP HOPIST" me nje kenge qe bejn.
Do doja qe te largohej ajo ANORIT RECORDS pasi na i ka lujt te rinjt menc (concluding my brother Neutral )

ahah ajo eshte per kalamaqer vetem...kenget e tyre jane kenge qe behen per 3 minuta as me pak as me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 1:15 pm

E di me acarojn jan ber maloket me video ne youtube q kn br keng me kto madje kan dal dhe ne top fest...acarim ne kulm...x mu "HIP HOPI" sduhet te lejohet ne top fest se skan x tfitu vec me shit pordh...Konkurenc pa kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 3:14 pm

S.A.M shkruajti:
E di me acarojn jan ber maloket me video ne youtube q kn br keng me kto madje kan dal dhe ne top fest...acarim ne kulm...x mu "HIP HOPI" sduhet te lejohet ne top fest se skan x tfitu vec me shit pordh...Konkurenc pa kuptim

kshu mendon ti...por nuk je shprehur shum sakt,ose me mre sduhet ta tjoja fare se me verte disave prej nesh nuk na pelqen hip hopi,por disa te tjer e adhurojn.
si do te vinte ty nqs thon per rrymen qe ti pelqen mos lejohet ne top fest apo ku di une ku tjeter????????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 3:58 pm

mendoj se kjo tema duhet te ishte a eshte hip hopi muzike...???
sepse kshu si eshte i bie mos jete
dhe kerkohet arsyeja qe nuk eshte
nejse nejse.... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 8:42 pm

dj jero e ka shpjeguar,pse shum nga ne thon qe kjo rrym nuk esht muzik?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pse hip-hop nuk eshte muzike?!   pse hip-hop nuk eshte muzike?! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse hip-hop nuk eshte muzike?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: