Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcap17%si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcap29%si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcap31%si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcap23%si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
hot_spicy
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Darkangel
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
angel boy
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Child In Time
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Blue Paradise
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
rapper_girl
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Mars
si do ishte jeta pa muzike???? I_vote_lcapsi do ishte jeta pa muzike???? I_voting_barsi do ishte jeta pa muzike???? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si do ishte jeta pa muzike????

Shko poshtė 
+8
Big_Boss
AURORA BOREALIS
SupergirL
rapper_girl
love_albania
Lacuna_Coil
hot_spicy
H_boy354
12 posters
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 3:13 pm

un per vete nuk e di a do kishte jet pa muzik///// scratch scratch scratch

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 4:28 pm

nuk do te ishte jete por shkretetire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 6:39 pm

sdo kishte jet fare...shyqyr qe e kemi se na frymezon....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 6:40 pm

jet do kishte po do ishte jashtzakonisht shum kot,do ishte monotone,e shurdhet. e ''erret''....shkurt mhb do ishte sketerr

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si do ishte jeta pa muzike???? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:32 pm

jeta pa muzike eshte si glina pa limon hahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:24 pm

NO MUSIC NO LIFE PEOPLE :D :D
I CANT LIVE WITHOUT MUSIC :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 3:41 pm

Si do e dishit jeten pa muzik ?
As q do e dishit fjalen muzik :/
Njs x mua sic e kam do ishte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 8:34 pm

sdo kishte kuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Thu Nov 05, 2009 11:27 am

do ishte nji fucking world...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Thu Nov 05, 2009 9:39 pm

naaaah.....me siguri jo nje bote ku do te jetoja un :PPPPP....super kot.....ugfaaa can't imagine it O-O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 8:09 pm

oooooooooooo sh mir qetsi fare :pp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sun Dec 20, 2009 1:47 am

nk do kishte jete pasi te gjithe do vrisnim veten nga merzia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhei
Adoleshent
Adoleshent
xhei


Female
Numri i postimeve : 10
Mosha : 28
Vendndodhja : Tropoj
Piket : 43
Data e regjistrimit : 17/12/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Wed Dec 23, 2009 1:13 am

jeta pa muzik ,,??hmmm...ka munohna me gjet noj filozofi po skish me pas filozofi pa muzik ,,kshq kot me ni fjal kish me qen jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Wed Dec 23, 2009 8:21 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
naaaah.....me siguri jo nje bote ku do te jetoja un :PPPPP....super kot.....ugfaaa can't imagine it O-O

pse sthu ti,u dashka zhduk muzika ahahahha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si do ishte jeta pa muzike???? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Sun Feb 28, 2010 5:53 pm

ashtu si do ishte jeta pa endrra dhe pa pasione,boshe dhe e pakuptimte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Mon Aug 22, 2011 5:32 pm

shum pffffffffffffff

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1Mon Aug 22, 2011 9:37 pm

ska jet pa muzike Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si do ishte jeta pa muzike???? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta pa muzike????   si do ishte jeta pa muzike???? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do ishte jeta pa muzike????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: