Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcap17%nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcap29%nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcap31%nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcap23%nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
hot_spicy
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Darkangel
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
angel boy
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Child In Time
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
rapper_girl
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Mars
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_lcapnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_voting_barnqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???

Shko poshtė 
+7
vdekja_eshte_mundesia
Big_Boss
*...BE YOURSELF...*
Child In Time
don corleone
Lacuna_Coil
hot_spicy
11 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:00 pm

nqs xhindi do tju thoshte se per dia kohe do tju jepej mundesia te ishit instrument cilit do te donit te ishit ju???
un personalisht zgjedh pianon... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:06 pm

dajren Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:10 pm

do zgjithja firzamoniken. :D juxhit i keshilloj fagotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:47 pm

dashurine time pianoo padyshim, do ishte e mrekullueshme qe ndjeje perkedheljet (embelsisht apo egersisht) nga duart e dikujt qe te do dhe te ndjen ne trupin tend dhe te nxirrje tinguj aq tmrekullushem SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 33
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:49 pm

Child In Time shkruajti:
dashurine time pianoo padyshim, do ishte e mrekullueshme qe ndjeje perkedheljet (embelsisht apo egersisht) nga duart e dikujt qe te do dhe te ndjen ne trupin tend dhe te nxirrje tinguj aq tmrekullushem SmileSmile
uaaaaaaaaaaaaaa nuk do e thoja kurr me bukur...nuk vde pa e mesuar sado pak pjanon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:52 pm

se di ngaqe si kam shum qef, po po ja fus kot do u mersha me rregullimin e paisjeve Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:52 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
dashurine time pianoo padyshim, do ishte e mrekullueshme qe ndjeje perkedheljet (embelsisht apo egersisht) nga duart e dikujt qe te do dhe te ndjen ne trupin tend dhe te nxirrje tinguj aq tmrekullushem SmileSmile
uaaaaaaaaaaaaaa nuk do e thoja kurr me bukur...nuk vde pa e mesuar sado pak pjanon

hajde te megi, ke dhe ulje cmimi po deshe (po ju mbush mendja) Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 5:23 pm

eh sikur te ndodhte vertet, sikur per pak minuta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 5:25 pm

ktares klasike. i ka telat kaq te brishta,iiiiiiiiii sa bukur kur i bie me butsi se ke frik se kputen.
i love my guitar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 5:32 pm

pianooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 5:32 pm

flaut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 5:33 pm

Violine!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 33
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:23 pm

pianoi e kam pas sh qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 30
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 3:38 pm

epo dhe kte pytjen se kisha ngju nej her...do doja te isha kiteare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 4:40 pm

Eshte nje instrument Japonez,qe kur e kam degjuar per here te pare me ka lene shije te cuditshme.Eshte nje soj (me mendjen tende,kur je ne paqe)Koto japoneze...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Fri May 29, 2009 4:59 pm

tani tani do doja te isha piano
ajo flet shume bukur per ato qe dine ta degjojne Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 29
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Fri May 29, 2009 5:43 pm

do te doja te isha violine :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 5:39 pm

do te me plq te isha piano se me relaxon. do me plq qe te isha un ajo qe relaxoja te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???   nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???
» antar i ciles parti do te donit te ishit?
» Prane kujt donit te ishit ne keto momente
» kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.
» Cfare do te benit po te ishit 3 dite zot?!?!?!?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: