Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcap17%kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcap29%kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcap31%kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcap23%kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
hot_spicy
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Darkangel
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
angel boy
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Child In Time
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Blue Paradise
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
rapper_girl
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Mars
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_lcapkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_voting_barkjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
May 2023
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 30
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 11:04 pm

una ndoshta po se cunat kan me shuma liberta tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: Re: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 11:07 pm

jooo....nuk e di si do ishte jeta ime po te isha cun...me pelqen sh jeta qe bej tani qe jam goc dhe skam asnje arsye qe te dua te jem cun...persa i takon lirise mendoj qe prinderit me kan dhene lirine e nevojshme per te plotesuar kerkesat nevojat dhe qejfet e mija!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: Re: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 12:31 pm

Sikur eshte nje teme e tille!Njs une per vete jam mire keshtu si jam me verte ne disa raste them ah vec per kete do doja te isha cun si psh persa i perket e rrish deri vone me shoqerine a gjera te tilla por perseri seshte qe vuaj shume nga kjo ane sepse sme ka munguar liria e duhur,ta krahasosh me disa vajza te tjera jam lule! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: Re: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 1:56 pm

mendoj se kjo teme duhet te mbyllesh pasi eshte nje teme e ngjashme me te per me teper qe eshte edhe 1 km teme :S
flm per mirekuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: Re: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 4:45 pm

Felenderoj antaren rapper_girl per kete raportim dhe serisht i terheq veshin stafi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Empty
MesazhTitulli: Re: kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.   kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???
» cilat mendoni qe eshte me sexy nga vajzat Ingrid gjoni apo Cilieta cilaga . pse ?
» deri tani kush eshte tema qe ju pelqen me shum ta dikutoni???
» ku ishit kur nuk ishit online ne forum????!!!??!?!?!?!?!!?
» LOKALI QE ME PELQEN ME SHUM NE QYTETIN TIM ESHTE.......

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: