Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcap17%do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcap29%do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcap31%do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcap23%do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
hot_spicy
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Darkangel
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
angel boy
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Child In Time
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
rapper_girl
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Mars
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_lcapdo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_voting_bardo te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???

Shko poshtė 
+21
Slash
free spirit
LaLuC-I
sweet_girl
RioT
anisa
doni
hot_spicy
lovelygirl
Child In Time
Lacuna_Coil
123bla returns
odise
The_Sentinel
rapper_girl
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
smart devil
25 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:40 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
si mendoni?????? lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:46 pm

e para un jam cun,dhe nuk do doja ne asnje menyre te isha goc sepse nuk e di se cfar te mirash do me sillte:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:01 pm

preferoj te mbetem goc,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:23 pm

edhe una ma mir eshte kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:28 pm

mire jam vallai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:35 pm

Goce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:09 pm

Ndjehem shume mire femer dhe keshtu do doja te isha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:10 pm

femer...sepse....ska cte duhet ty Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:13 pm

jo se gjinia qe kam (pra femer) eshte e keqe por do me pelqente me shume cun, arsyen se di as vet...maybe ngaqe jam tip cuni Razz:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 36
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 8:26 pm

S.A.M shkruajti:
femer...sepse....ska cte duhet ty Razz

he mi he na e thuj :D


kshu sic jam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 11:05 am

jo jo mir jam keshtu sic jam
sepse kam me shume liri se nji goc dhe sh e sh gjojna te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:11 am

un sdo doja te isha cun ska noj arsy te vecant,jam mir goc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 35
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:24 am

Ēuuuuuuuuuun!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:41 am

vetem ne disa raste them ja pse duhet te jesh cun,po kshu ne kompleks FEMER Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:35 am

cun,arsyet dit tjeter se skam kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:37 am

femer..i love being this way SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 29
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 11:15 am

secila gjini ka avantazhet e veta por me duket sikur cunat kan me shum avantazhe dhe per kte arsye un gjithmon kam pas qef me qen cun. kushedi sa her me ka shku nermen me kalu ylberin qe gjoja te nderroj gjinin por per disa arsye kurioze asnjeher skam arritur ta bej nje gje te till lol! gjisesi te qenit cun esht qef se asnjeri ste thot ca duhet te besh apo si duhet te sillesh dhe nuk e je detyruar ti kerkosh leje mamin per veprimin me te vogel qe do bash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 1:34 pm

Pavarsisht se cunat jan me te lir sesa gocat un e bej ket gje pa qen cun...So im happy to be a girl :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:00 pm

c'du femer une.khu jam mire cuuuuuuuuuuun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:32 pm

edhe pse cunat kane me shume liri hmmm me pelqen qe jam femer...its lovely.... cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:38 pm

cun ka lezet se bo ca te dush
kurse po te jesh goc si ke te tera vet n dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 31
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:00 pm

me pelqen qe jam femer :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:39 pm

jo me rrofsh,jam krenare qe jam femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 30
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:44 pm

ca thu re???cun??pritezot
e falenderoj zotin per cdp mbremje qe kam lindur goce...jam krenare bile qe jam femer :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:47 pm

NORMALE QE FEMER HIHIHII ne jemi 1-sha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Empty
MesazhTitulli: Re: do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???   do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???
» antar i ciles parti do te donit te ishit?
» Prane kujt donit te ishit ne keto momente
» kjo teme eshte me shum per vajzat e forumit.a do te donit te ishit meshkuj.po apo jo dhe pse.
» ku ishit kur nuk ishit online ne forum????!!!??!?!?!?!?!!?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: