Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??

Shko poshtė 
+19
anisa
angel boy
H_boy354
klasial
danjela
odise
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Soldier Of Fortune
Slash
Blue Paradise
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Big_Boss
hot_spicy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:07 pm

patjeter qe do e beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 11:14 pm

nuk e di :D Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 11:17 pm

anisa shkruajti:
nuk e di :D Sad

ca tipi je, dhe qesh dhe qan Shocked Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 11:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
nuk e di :D Sad

ca tipi je, dhe qesh dhe qan Shocked Razz

hahahahah kshu jam un...
qesh dhe qaj se nuk e di ca do beja ne te vertet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 11:26 pm

po te kapisha moj por bera sikur ste kapisha Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 11:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po te kapisha moj por bera sikur ste kapisha Razz

mos me thuj se doje me me provoku hahahhahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 5:38 pm

hot spicy shkruajti:
sigurisht qe po
edhe nqs ndodh tani
ergys nqs merret vesh cuno
cuditem si sdo e beke ti Shocked

po normal o mel qe do e kundershtoje se spo them qe do mbyllje gojen....
por jo aq te ekzagjeruar sac e bere ti....sa do lije familjen per te ne kte moshe........akoma fmi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 8:55 pm

e ke gabim ergys
nuk thashe do e le thashe jam gati ta bej qe tani
me pak fjale nqs merret vesh i them qe e dua dhe kaq
kjo eshte kundervenia :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 04, 2010 11:27 pm

fillimisht do ti thoja qe smund me jetu pa ate vajze dhe nqs ato nuk do ta kuptoshin kete gje po do tu kunderviesha Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 2:49 pm

jam duke e bere...eshte interesante mgjthse deri ne 70 % me mbeshtesin...30 pastaj i kam une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Feb 17, 2010 12:46 am

kam degjuar shum raste qe familja esht ber penges per nje dashuri .lus zotin mos te ndodhem kurr ne nje situat te tille ku duhet te bej nje zgjedhje si kjo ose te thyej zemren e prinderve ose te thyej zemren time Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:16 pm

zgjedhjet e mia normalisht qe do jen te pelqyeshme dhe nga prinderit e mi dhe nese jo te pakten do te rrespektohen nga ta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:49 pm

100% free shkruajti:
kam degjuar shum raste qe familja esht ber penges per nje dashuri .lus zotin mos te ndodhem kurr ne nje situat te tille ku duhet te bej nje zgjedhje si kjo ose te thyej zemren e prinderve ose te thyej zemren time Sad

ehh right!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 01, 2010 9:00 pm

po po ...por me mire ti bindesh sesa ti kundervihesh .... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vigan
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 26
Vendndodhja : Afrika e jugut
Hobi : Me nxon peshqi ne asfallt
Koha e lire : Mar fryme :D
Piket : 213
Data e regjistrimit : 09/05/2011

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 10, 2011 2:48 pm

Nuk do te me thonin ndonje gje :D prandaj nuk e kam kete problem cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.europeja.com
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 13, 2011 5:32 pm

as un se kam problema fare Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitor
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon May 16, 2011 4:50 am

po pa tjeter nese eshte e nevojshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: