Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??

Shko poshtė 
+19
anisa
angel boy
H_boy354
klasial
danjela
odise
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Soldier Of Fortune
Slash
Blue Paradise
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Big_Boss
hot_spicy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:23 pm

nqs do e doja me gjithe shpirt po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:26 pm

ne pergjithesi kur dy veta dashurohen familjet e vajzave spara jane dakort
por nqs mua me ndodh dicka e tille do perpiqesha ti nderroja mendim
fundja fare nqs vjen momenti kur une duhet ti them qe jam e dashuruar nuk i them si mendoni ju????
thjesht deklaroj se dua dike dhe kaq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:20 pm

poooooooooooooooooooo,normale qe po,nuk do jetoj gjith jeten me ata te shpis unaa,nje jet kam ate do e shijoj me ate qe dua I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 31, 2009 10:55 pm

jo di i kundervihesha po do te mundohesha me gjith shpirt ti mbushja mendjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 01, 2009 2:21 pm

seshte nevoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 10:38 pm

jo as i her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 10:30 am

une do tju kundervihesha nqs nuk me lejonin te behem e famshme por jo per nje djale sepse ne jete njeh shume djem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 3:41 pm

Ti me kto ment q ke zor se do behesh e famshme vec po bone naj video tu u q* dhe ajo famshmeri 2 dit mund te zgjasi sa ta shofin q je e shemtut !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 5:35 pm

je femer nga zilia kete do thuash.. po te te shohim njrhere ty se csurat ke . po te te kete vajtur ty mendja te besh ndonje vidio me thuaj se te sponsorizoj une . po ne fillim me cfare do ta besh me vajza apo me djem ? une kam frike te merem me ty se ti i ze me zor edhe vajzat sic te kishte vajtur mendja tek mua por une nuk merem me le..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 6:00 pm

SAM SKISHE PSE E BEJE ATE KOMENT.
SHIKO SE PO VAZHDUAT ME KESHTU POSTIMESH KETO TE FUNDIT DO PRISHEN

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 7:38 pm

normale
dashuria eshte me e forte se gjithcka tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klasial
Adoleshent
Adoleshent
klasial


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 28
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2009 8:00 pm

normal qe po.dashuria eshte mbi te gjitha I love you Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Angeloluce11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:57 pm

sbesojm se do jen kunder zgjedhjes sime...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:14 pm

absolutisht po :D I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 10:03 pm

nqs do i kundervihesha atyre i bie qe te mos pranoja ate qe kam zgjedh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 3:43 pm

jam gati ta bej qe tani Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 6:42 pm

hot spicy shkruajti:
jam gati ta bej qe tani Twisted Evildhe pak dhe do mesosh qe kjo qe po thua tani do tet bej qe te qeshesh kur ta kujtosh me vone....je akoma e vogel per te kuptuar shum gjera si ti dhe une....shum shpejt do mesosh dhe kuptosh tamam fjalet qe thua tashme :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 6:52 pm

ke fol tamam nje nje zoteri i moshuar, qe ndoshta ka probleme personale,dhe mendon qe nuk ja vlen te besh gjithcka per dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:04 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ke fol tamam nje nje zoteri i moshuar, qe ndoshta ka probleme personale,dhe mendon qe nuk ja vlen te besh gjithcka per dashurinesdu ta them po vdekje i kam njerzit naiv. ok po flas troc fare, per rastin tend dhe te melit. meli nuk i thot dot shpis per te dal e jo me ti kundervihej per ty. asnjeher kurr erjon mos u tregoni kaq pak realist apo mos genjeni veten. ok ergysi ka fol si i moshuar,por po flas une si shoqe melises dhe ja di gjendjen pak a shum moshatareve te mia. kur dikush nuk ka guxim as te flas ne tel. me te dashurin para prinderve,apo ti thot per te dal,kjo puna kundervenjes esht aq larg o erjon sa se ke iden.
po nejse..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:11 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ke fol tamam nje nje zoteri i moshuar, qe ndoshta ka probleme personale,dhe mendon qe nuk ja vlen te besh gjithcka per dashurine

hahahaha plako probleme personale une....edhe sikur ti kem cpune kane keto ketu....nje cito nje fjale timen ku tregohet kjo gje........
dhe dicka ndryshon fjala nga vepra shoku....
kshu sic tha dhe xheni....tlutem thuaj pak melises qe ti thot mamit dhe babit qe kam te dashur ....vec qe kam te dashur jo qe te "arratisem" me te....
jam i sigurt qe jo prindi i melises por besoj 90% e prinderve skishin per ta aprovuar kete gje....
ndonjeher eshte bukur te enderrosh por endrrat zgjasin pak fare ....realiteti ka rendesi........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:13 pm

angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ke fol tamam nje nje zoteri i moshuar, qe ndoshta ka probleme personale,dhe mendon qe nuk ja vlen te besh gjithcka per dashurine

hahahaha plako probleme personale une....edhe sikur ti kem cpune kane keto ketu....nje cito nje fjale timen ku tregohet kjo gje........
dhe dicka ndryshon fjala nga vepra shoku....
kshu sic tha dhe xheni....tlutem thuaj pak melises qe ti thot mamit dhe babit qe kam te dashur ....vec qe kam te dashur jo qe te "arratisem" me te....
jam i sigurt qe jo prindi i melises por besoj 90% e prinderve skishin per ta aprovuar kete gje....
ndonjeher eshte bukur te enderrosh por endrrat zgjasin pak fare ....realiteti ka rendesi........

ergys mos e ekzagjero,por te pakten ti thot qe do dal me nje SHOK thjesht SHOK, sinqerisht doja qe melisa ta merrte guximin nje her per kte, vetem nje her...[mel ta kam me verte]

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:17 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ke fol tamam nje nje zoteri i moshuar, qe ndoshta ka probleme personale,dhe mendon qe nuk ja vlen te besh gjithcka per dashurine

hahahaha plako probleme personale une....edhe sikur ti kem cpune kane keto ketu....nje cito nje fjale timen ku tregohet kjo gje........
dhe dicka ndryshon fjala nga vepra shoku....
kshu sic tha dhe xheni....tlutem thuaj pak melises qe ti thot mamit dhe babit qe kam te dashur ....vec qe kam te dashur jo qe te "arratisem" me te....
jam i sigurt qe jo prindi i melises por besoj 90% e prinderve skishin per ta aprovuar kete gje....
ndonjeher eshte bukur te enderrosh por endrrat zgjasin pak fare ....realiteti ka rendesi........

ergys mos e ekzagjero,por te pakten ti thot qe do dal me nje SHOK thjesht SHOK, sinqerisht doja qe melisa ta merrte guximin nje her per kte, vetem nje her...[mel ta kam me verte]

tlutem xhen....me mire te mos permendim emra....sepse sdua qe te ndihen keq te tjeret per shkak se flet nje i trete per to.......
une e thash tamam nuk po flasim vetem per rastin e ktyre por per vajzat ne pergjithesi se shyqyr nga veshet degjoj dhe syt ne ball i kam qe te shikoj perreth meje se cnddh me gocat ne pergjithesi dhe familjet e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:18 pm

Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:05 pm

sigurisht qe po
edhe nqs ndodh tani
ergys nqs merret vesh cuno
cuditem si sdo e beke ti Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:07 pm

klasial shkruajti:
normal qe po.dashuria eshte mbi te gjitha I love you Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Angeloluce11
woooaaa cfar citati kjo figuraaaaaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: