Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap17%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap29%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap31%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap23%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Darkangel
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
angel boy
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Child In Time
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Mars
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcapnuk e doni zyshen se... I_voting_barnuk e doni zyshen se... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk e doni zyshen se...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

nuk e doni zyshen se...
nuk shpjegon
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap8%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
eshte idiote
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap33%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 33% [ 8 ]
nuk sillet mire me ju
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap8%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
ve nota kot
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap17%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
eshte si burre e te bertet
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap17%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
ju ofendon
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap8%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
ju ha noten
nuk e doni zyshen se... I_vote_lcap8%nuk e doni zyshen se... I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Totali i votave : 24
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 8:53 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:14 pm

nuk e dua per te gjitha arsyet e permenduara.

ahhh pervec ofendimit se ska shance. Twisted Evil

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk e doni zyshen se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:19 pm

normale qe ska shanse se e sheh ajo si ja kthej un pastaj hehe Wink
nuk i dua zyshat se jane debile, shtriga, te poshtra, vetem per te te marr neper kurse pasi jane te etura per leke, lere iher qe e kane bere vet veten per te mos u dashur, ktu perjashtohen ato zysha e porfesore qe jane vertet te mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 10:29 pm

se jep mesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 2:07 am

se esht k*re
kshu jan tgjitha
duhet te kishte edhe nji opsion "te gjitha" aty se un sdi ke te votoj Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 10:02 am

sepse nuk me linte te paguaja kafet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kaaccu

Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 11:25 pm

asnji nga ketu qe jane permendur...nuk e dua se eshte shume strikte me mungesat edhe na bon nomin kur lejm oren...hihihi mgjth se pysim shume jooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 35
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 12:25 am

po se na ngel more prandaj nuk e duam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 12:43 pm

nuk e dua zyshen se kerkon shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitornuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 11:47 pm

te can koken kur shpjegon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 11:56 pm

eshte idjote dhe esht si burr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 11:58 pm

une nuk e doja se nuk vishte minifund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 7:31 pm

nuk e du se eshte k.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 7:33 pm

nuk e du se shkon me presorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 7:38 pm

ate besoj se nuk e duan as ato te shtepis dhe jo me ta dua une

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk e doni zyshen se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitornuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 7:41 pm

eshte idjote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 30
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 9:06 pm

nuk e dua se me sheh me inat
eeeeeee sdua keshtu une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 10:40 pm

ti do bertin , e di un
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 4:33 pm

edhe berti e do ate
hahahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk e doni zyshen se... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 4:36 pm

nuk e dua zyshen se flet shume, me teper se cduhet Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 4:37 pm

sa tpapame ato opsionet

_________________
nuk e doni zyshen se... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:18 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
sa tpapame ato opsionet
dhe une ate mendim kisha :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:21 pm

hahhahah ca teme gallat kjo...se du zyshen se mha noten!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitornuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:34 pm

zyshen se du se me acaron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune

Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 30
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:01 pm

fefe_ shkruajti:
ti do bertin , e di un
haha
ore i poshter cfare thua un bertun e doja se dinte te vleresonte 3 vjet 10 ajo lenda hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
nuk e doni zyshen se... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk e doni zyshen se...   nuk e doni zyshen se... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk e doni zyshen se...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: