Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap17%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap29%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap31%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap23%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
hot_spicy
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Darkangel
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
angel boy
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Child In Time
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
rapper_girl
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Mars
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcapkur nuk e doni dike prane. I_voting_barkur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur nuk e doni dike prane.

Shko poshtė 

kur nuk e doni dike prane.
mund te largohesh
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap20%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
akoma ktu qenke
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap20%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
largoheni ju
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap60%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
ahu na merzite ik ime.
kur nuk e doni dike prane. I_vote_lcap0%kur nuk e doni dike prane. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:43 pm

cfare beni apo thoni kur nuk e doni dike prane jush?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:44 pm

asnje nga keto,ja fus ndo1 te share lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 2:48 pm

sdi ke te votoj mes "AKOMA KTU QENKE" dhe "AHU NA MERZITE IK TANI"
kshu i them robve kur si du, ja them si me shaka gjoja Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:49 pm

asnje nga to.... largohem vete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:50 pm

as1 nga kto...aty le te rrij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:50 pm

3bla shkruajti:
asnje nga to.... largohem vete...
tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:51 pm

nuk them asgje.thjesht e duroj dhe me cahet koka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:53 pm

ik mer/moj se na mrz ose naiher iki dhe vet se sdurohet Mad
them me vete vl per ate robin dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 29
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 5:53 pm

AKOMA KETU QENKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 33
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 11:40 am

Asnji nga ato opsionet aty nalt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 1:14 pm

i them a mund te me lesh pak vetem dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:26 pm

kur me huton keq fare e i them akoma aty qenke?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:29 pm

asgje si them,mvjen keq ti them qoft dhe nje fjal,avash avash iki vet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur nuk e doni dike prane. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
asgje si them,mvjen keq ti them qoft dhe nje fjal,avash avash iki vet
sa humaniste :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:33 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
asgje si them,mvjen keq ti them qoft dhe nje fjal,avash avash iki vet
sa humaniste :D


eehh....ca tbejm??

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur nuk e doni dike prane. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:37 pm

Mars shkruajti:
3bla shkruajti:
asnje nga to.... largohem vete...
tamam

po ti keni lexuar mire opsionet, esht alternativa nr 3 kjo qe keni then Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:55 pm

largohem un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 9:25 pm

ahu na merzite ik ime Razz si me tqeshme me te njeshme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kur nuk e doni dike prane. Empty
MesazhTitulli: Re: kur nuk e doni dike prane.   kur nuk e doni dike prane. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur nuk e doni dike prane.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: