Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcap17%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcap29%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcap31%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcap23%Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Darkangel
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
angel boy
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Child In Time
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Mars
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_lcapDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_voting_barDo i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??

Shko poshtė 
+19
anisa
angel boy
H_boy354
klasial
danjela
odise
don corleone
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Soldier Of Fortune
Slash
Blue Paradise
Child In Time
fefe_
Lacuna_Coil
Big_Boss
hot_spicy
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:34 pm

un mendoj familja dhe dashurija janė nė vend tė par dhe mbi tė gjitha, ėshtė e vėshtirė nė kėtė rast tė bėhėt njė zgjedhje mes kėtyre dy gjėrave ,qė kanė veēanti tė posaēme.
Mirėpo. me gjithtė, unė do vendosja tė shkoj me tė dashuren ,ku me kohė edhe familja do pajtohej me mua ,kur ta kuptonte se vetėm me tė do kem lumturin e botės dhe me askend tjetėr.

p.s familja ime eshte dakort per zgjedhjet e mia,thjesht ju pergjigja temes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 7:50 pm

un jam shum e sigurt se familja ime do respektonte vendimet e mia.
po ne rast te kundert ndoshta koha do ti ndihmonte te pranonin cunin qe un do doja dhe ato jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:32 pm

pererisa do e doja dhe lumturine do e shikoja prane tij normal qe do kembengulja..por edhe familja do kishte nje fare te drejte nqs do me kundervihej...por gjithsesi them qe do arrinim ne nje rezultante te kenaqshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:42 pm

sme thojne gjo, skam ca thon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 8:44 pm

zgjedhjet e mia do jen gjithmon te pelqyeshme si per mua dhe per familjen kshuqe se kam menduar opsionin tjeter

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:20 pm

do martohet vellai than kto para , pastaj sille ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:58 pm

fefe_ shkruajti:
do martohet vellai than kto para , pastaj sille ti

hahahahahahaa sa kam qesh o zot
mduket se do ja kalosh ti vllait

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:01 am

Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
do martohet vellai than kto para , pastaj sille ti

hahahahahahaa sa kam qesh o zot
mduket se do ja kalosh ti vllait

po un i gje te sakta , ai ne tr me ... lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:03 am

hahaha shkoka larg ai

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:40 am

sigurisht, do beja gjithcka per te, do ikja edhe nga shpia

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Mon Apr 06, 2009 8:19 pm

Child In Time shkruajti:
sigurisht, do beja gjithcka per te, do ikja edhe nga shpia

edhe unaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 12:11 am

normale qe po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 12:15 am

po

_________________
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 12:50 am

Skam pse kundervihem pa e kuptuar me pare arsyen.Te mdhenjte dine me shume...E nese une gjykoj qe skane te drejte ne te semes familja.
Me kan lindur qe te jen krenar per karakterin tim,e te jen krenar per zgjedhjet e mia.Po nuk pati besim familja ke une pse do kem une ke familja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:26 pm

besoj se jo ... No
mgjths do gjej rrugen e duhur besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:17 pm

sbesoj se do jet kaq dramatike sa ti kundervihem keq fare....papi ime loves peace!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:19 pm

e kam then dhe ne fillim qe familja ime ska prob per zgjedhjet e mia,gjithsesi po i pergjigjem temes,po do i kundervihesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 10:51 pm

vazhdoj te mendoj per joooo...asnje nuk ve para tyre ..ndoshta kete e them e nuk ndjej ndoshta sh per dike Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 10:54 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
vazhdoj te mendoj per joooo...asnje nuk ve para tyre ..ndoshta kete e them e nuk ndjej ndoshta sh per dike Cool


do u know how much i love u?? Cool Cool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 10:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
vazhdoj te mendoj per joooo...asnje nuk ve para tyre ..ndoshta kete e them e nuk ndjej ndoshta sh per dike Cool


do u know how much i love u?? Cool Cool
edhe une shuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 10:58 pm

do ndryshoni mendim goca..nlidhje me temen kuptohet
duhet te provosh dashurine vertet qe tjesh ngjendje tpergjigjesh
nqs prindrit e mi sdo ishin dakort normal qe do i kundervihesha, skam nder mend te prish nje lidhje, nje dashuri vetem per kaprico te prinderve, ato e shijuan rinen & dashurin e etyre, i want the same damned thing, kshuqe nqs ato nuk respektojn vendimin time, i dont care at all

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:00 pm

ne fakt nuk e di SmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:01 pm

Child In Time shkruajti:
do ndryshoni mendim goca..nlidhje me temen kuptohet
duhet te provosh dashurine vertet qe tjesh ngjendje tpergjigjesh

nqs prindrit e mi sdo ishin dakort normal qe do i kundervihesha, skam nder mend te prish nje lidhje, nje dashuri vetem per kaprico te prinderve, ato e shijuan rinen & dashurin e etyre, i want the same damned thing, kshuqe nqs ato nuk respektojn vendimin time, i dont care at all


I'm sure qe mund dhe ta ndryshoj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:03 pm

ne fillim do i bindja qe eshte goc shpie.e mire jo ktej po anej dhe duke i pas icik prindrit evropian do pranojne pa bere llafe fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:03 pm

ne fakt une uroj ta ndryshoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??   Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do i kunderviheshit familjes per vajzen/djalin qe doni ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: