Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcap17%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcap29%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcap31%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcap23%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 LUDVIG VAN BEETHOVEN

Shko poshtė 
+4
G.I.T
Lacuna_Coil
dj jero
Child In Time
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:08 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
tamam lali tme thuash se per mua lali i vogel je :D me sig se po mson doren per celsin e solit akoma apo jo :D ja ke marr nai cik doren :D e ben e ben :D

ca po flet?????? Laughing Laughing Laughing cyclops cyclops cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:08 pm

per pentagramin,per celsin e solit me duket apo sja ke iden :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:10 pm

dj jero
te jordan misja je ti????
me thuaj me ke petagog punon te informohem mbi dijet e tua
dhe e shikojme pastaj Laughing Laughing Laughing
me cfare vegle muzikore merresh???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:23 pm

se kuptoni qe po tregoni injorance????????ti hot spicy ku e tregove qe ke dije per elektroniken ti????????????me fal po qenke shume e trashe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:27 pm

hot spicy shkruajti:
dj jero
te jordan misja je ti????
me thuaj me ke petagog punon te informohem mbi dijet e tua
dhe e shikojme pastaj Laughing Laughing Laughing
me cfare vegle muzikore merresh???

une studioj per violine dhe piano njeokeshisht ne liceun naim frasheri te vlores.......thirri mendjes se po tregon veten ketu ee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:59 pm

me behet qefi
suksese dj jero :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:02 pm

ehh mo shef mo shef ku je.
kto postime duhen prishur, tpakten te kjo teme sduhen lejuar No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:12 pm

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
sa hyra pash gjith kte diskutim.
dj jero e vlersoj shum faktn qe studion ne nje shkoll muzike dhe qe ke kaq shum njohuri per muziken dhe per me teper vlersoj faktn qe nje 17 vjecar adhuron muzken klasike por ti po ''shkel '' rrymat e tjara.
si muzika pop, si ajo klasike rock etj esht muzik o cun, esht melodi,nderthurje notash,harmonizim i i nstrumentave dhe zberthim i atij pentagrami.
pse e ben kaq te veshtir muzken klasike? ok esht sepse jo kushdo e luan,jo kushdo arrin te depertoj pertej saj,esht unike, po ske si thua qe esht e vetmja qe studohet, e ke shum gabim. si nuk u studokan rrymat e tjera????? nuk jan poezi me 3 vargje,megjthse dhe ato zbethehen sepse esht stil HUKU qe ste le as shkronjen pa zberthyer ne poezi. nqs muzika nuk studohet nuk zberthehet ath kot qe quhet muzik, rocku do kshte humbur me kohe,sdo i rezstonte as disa viteve tendenc. por ndodh e kunderta sepse esht melodi me vete dhe s cdo melodi ,si cdo kenge si cdo rrym zberthehet dhe stduohet.

une rockun e vleresoj me shume se cdo rryme tjeter.por rocku as rrymat e tjera nuk ke si ti studiosh sepse ate qe do kengetari e shpreh me ane te fjales..ajo gj eshte shume e kuptueshme..kurse ne muziken klasike flet nota,flet muzika prandaj studiohet muzika klasike..ata qe meren me studidimin e muzikes zbulohen te gjejne se cfare ka dashur te thote kompozitori nepermjet notatve...marrim rastin e bethovhenit jane shkruajtur dy libra per sinfonine e tij te 5,vetem qe te zbulohet se cfare do te thote ai ketu..4 notat e para te kesaj sinfonie eshte vetem nje kapitull...ne sonaten e henes (moonlight sonata)bethovheni ja ka kushtuar nje vajze qe e dashuronte por me vone e kuptoi qe ajo nuk bente per te...po te shohesh kohen e pare eshte shume e qete dhe notat tregojne se kete vajze ai e pelqen shume dhe madje qan dhe per te..tek koha e dyte eshte disi me e levizur ai shkon ti shpreh dashurine asaj vajzes qe nuk me kujtohet emri per momentin por ajo nuk e pranon...tek koha e 3 ai shpreh inatin qe ka nga refuzimi i vajzes prandaj koha e trete eshte e ashper degjoje ne internet te 3 kohet...kete e kam lexuar tek nje liber i bethovhenit qe me vone shprehet qe ajo vajze nuk bente per te....ketij i them studim
po pse ti qe thu qe ne rrock nuk konsiderohet muzika nga e dallon ti death-in nga baladat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:12 pm

Child In Time shkruajti:
haha tamam..ktu po flasin robt qe marrin vesh nga muzika,sesht pjesa jote ktu kshuqe rri urt Smile
dhe pak a shum brenda temes jemi,MUZIKA KLASIKE! Arrow
kjo eshte drejt
kujt i djeg le ta mbaje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:18 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
tamam lali tme thuash se per mua lali i vogel je :D me sig se po mson doren per celsin e solit akoma apo jo :D ja ke marr nai cik doren :D e ben e ben :D
per celsin e solit nuk i thu dot njanit qe merret me muzike per me shume se 6 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 9:57 pm

there with out me shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
sa hyra pash gjith kte diskutim.
dj jero e vlersoj shum faktn qe studion ne nje shkoll muzike dhe qe ke kaq shum njohuri per muziken dhe per me teper vlersoj faktn qe nje 17 vjecar adhuron muzken klasike por ti po ''shkel '' rrymat e tjara.
si muzika pop, si ajo klasike rock etj esht muzik o cun, esht melodi,nderthurje notash,harmonizim i i nstrumentave dhe zberthim i atij pentagrami.
pse e ben kaq te veshtir muzken klasike? ok esht sepse jo kushdo e luan,jo kushdo arrin te depertoj pertej saj,esht unike, po ske si thua qe esht e vetmja qe studohet, e ke shum gabim. si nuk u studokan rrymat e tjera????? nuk jan poezi me 3 vargje,megjthse dhe ato zbethehen sepse esht stil HUKU qe ste le as shkronjen pa zberthyer ne poezi. nqs muzika nuk studohet nuk zberthehet ath kot qe quhet muzik, rocku do kshte humbur me kohe,sdo i rezstonte as disa viteve tendenc. por ndodh e kunderta sepse esht melodi me vete dhe s cdo melodi ,si cdo kenge si cdo rrym zberthehet dhe stduohet.

une rockun e vleresoj me shume se cdo rryme tjeter.por rocku as rrymat e tjera nuk ke si ti studiosh sepse ate qe do kengetari e shpreh me ane te fjales..ajo gj eshte shume e kuptueshme..kurse ne muziken klasike flet nota,flet muzika prandaj studiohet muzika klasike..ata qe meren me studidimin e muzikes zbulohen te gjejne se cfare ka dashur te thote kompozitori nepermjet notatve...marrim rastin e bethovhenit jane shkruajtur dy libra per sinfonine e tij te 5,vetem qe te zbulohet se cfare do te thote ai ketu..4 notat e para te kesaj sinfonie eshte vetem nje kapitull...ne sonaten e henes (moonlight sonata)bethovheni ja ka kushtuar nje vajze qe e dashuronte por me vone e kuptoi qe ajo nuk bente per te...po te shohesh kohen e pare eshte shume e qete dhe notat tregojne se kete vajze ai e pelqen shume dhe madje qan dhe per te..tek koha e dyte eshte disi me e levizur ai shkon ti shpreh dashurine asaj vajzes qe nuk me kujtohet emri per momentin por ajo nuk e pranon...tek koha e 3 ai shpreh inatin qe ka nga refuzimi i vajzes prandaj koha e trete eshte e ashper degjoje ne internet te 3 kohet...kete e kam lexuar tek nje liber i bethovhenit qe me vone shprehet qe ajo vajze nuk bente per te....ketij i them studim
po pse ti qe thu qe ne rrock nuk konsiderohet muzika nga e dallon ti death-in nga baladat

jo nuk kam thene qe rocku nuk konsidorehohet muzike...rocku eshte rryme shume e bukur..mua me pelqen shume rocku ai i atehershmi...une po them qe muzika klasike eshte gje tjeter,po ta lexosh postimin tim me kujdes do ta kuptosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 5:58 pm

Jasht teme

Lacuna_Coil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:17 pm

degjoj me endje shume simfonine e 9 te tij
e adhuroj
dhe me pelqen kur e luan live orkestra e onufrit ne elb e cila ka ikur 2 jave ne austri e vleresuar si me e mira ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 10:19 ammmmmm , mendova se do ishte me mire te postoja pjesen qe mua me ben te ndjehem me mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 3:36 pm

Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uje te ftohte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 1:27 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uje te ftohte.
edhe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 1:31 pm

dj jero te lutem mos bej quote nqs nuk ke arsye tamam

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:29 am

nfillim i korrigjim i vockel per emrin e tmadhit , esh Betthoven jo Beethoven.anyways.
e kam perzemer , eshte muzike per veshe , per mendjen , per shpirtin .. per karrieren e tij mund te flasin te gjithe , po une sdua ta bej , une jam nje admiruse e thjesht e gjenialitetit te tij , e nderoj ne menyren me mistike tmundshme duke i dhuruar heshtjen time kur e degjoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:32 pm

Enny-Art shkruajti:
nfillim i korrigjim i vockel per emrin e tmadhit , esh Betthoven jo Beethoven.anyways.
e kam perzemer , eshte muzike per veshe , per mendjen , per shpirtin .. per karrieren e tij mund te flasin te gjithe , po une sdua ta bej , une jam nje admiruse e thjesht e gjenialitetit te tij , e nderoj ne menyren me mistike tmundshme duke i dhuruar heshtjen time kur e degjoj...

Gabohesh En..ashtu sic e kam shkruar eshte Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:38 pm

Child In Time shkruajti:
Enny-Art shkruajti:
nfillim i korrigjim i vockel per emrin e tmadhit , esh Betthoven jo Beethoven.anyways.
e kam perzemer , eshte muzike per veshe , per mendjen , per shpirtin .. per karrieren e tij mund te flasin te gjithe , po une sdua ta bej , une jam nje admiruse e thjesht e gjenialitetit te tij , e nderoj ne menyren me mistike tmundshme duke i dhuruar heshtjen time kur e degjoj...

Gabohesh En..ashtu sic e kam shkruar eshte Wink

e vertete eshte ashtu sic e ke shkruajtur ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 2:21 am

sorry mka ngatrru youtube..po i rregjistroja ca kenge dhe e kishin shkrujt kshu ndryshe..po tani q po e kontrolloj nwiki qeka kshu sic thu ti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LUDVIG VAN BEETHOVEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: