Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcap17%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcap29%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcap31%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcap23%LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_lcapLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_voting_barLUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 LUDVIG VAN BEETHOVEN

Shko poshtė 
+4
G.I.T
Lacuna_Coil
dj jero
Child In Time
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 10:56 pm

normal qe jan krejt gje tjeter, jam ne gjendje ta dalloj ket!! dhe spo bej krahasim se cila rryme esht me e mire dhe as nuk dua te hedh posht muziken klasike por mos kujto se te luash rock ose metal esht me e thjesht se te tluash muzik klasike
dhe muzika klasike sesht e vetmja qe zberthehet..njs kaq kisha un.end.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:00 pm

Child In Time shkruajti:
normal qe jan krejt gje tjeter, jam ne gjendje ta dalloj ket!! dhe spo bej krahasim se cila rryme esht me e mire dhe as nuk dua te hedh posht muziken klasike por mos kujto se te luash rock ose metal esht me e thjesht se te tluash muzik klasike
dhe muzika klasike sesht e vetmja qe zberthehet..njs kaq kisha un.end.

eshte shume po shume here me e thjesht ta siguroj une me 1000 firma...qe te dali ajo qe shikoni ne koncertet e muzikes klasike duhen muaj pune.une nuk di ndonje njeri deri me sot te kete zbertyer muzike te lehte...pak a shume perseritet e njejta melodi gjate kenges...fjalia e pare me fjaline e dyhte jane njesoj.refreni eshte ndryshe,pastaj dhe ura lidhese kaq eshte..qe te kompozosh muzike klasike dhe te luash ate nuk e ke idene sa pune duhet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:03 pm

vertet kujton se si dija kto? ua rrofsh e!!

je komplet jasht asaj qe po tflisja un.

dhe mbi tgjitha jemi komplet jasht teme

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:06 pm

Child In Time shkruajti:
vertet kujton se si dija kto? ua rrofsh e!!

je komplet jasht asaj qe po tflisja un.

dhe mbi tgjitha jemi komplet jasht teme


tani a e di ca quhet orkestrim meqe jam jashte asaj qe po thoje ti?????????orekestrim eshte degjon kengen dhe e shkruan ne nota...te besh orkestrim te nje kenge te lehte do as me pak e as me shume nje ore pune..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:12 pm

e di si po mduket? sikur po poston ktu per te shpalosu vlerat e tuja te medhaja dhe per tna shit mend qe ti dike se ca esh orkestrimi haha
me mua nuk fuksionon kshu plako
diskutimi im mbyllet ktu,bravo per vlerat qe ke Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:19 pm

Child In Time shkruajti:
e di si po mduket? sikur po poston ktu per te shpalosu vlerat e tuja te medhaja dhe per tna shit mend qe ti dike se ca esh orkestrimi haha
me mua nuk fuksionon kshu plako
diskutimi im mbyllet ktu,bravo per vlerat qe ke Laughing
eshte shume normale qe te di se cfare eshte orkestrimi sepse kam nje jete qe merem me muzike..une po mundohesha te ta shpjegoja ty dicka qe nuk e dije...nuk kam thene asgje qe kam shit mend,thjesht kam dashur ti mesoj personave dicka qe se dinim..me sa duket sja vleka,une tani nuk do ti jap mend e mia njerezeve dhe ti them kjo eshte muzika..njeri degjon tallava,tjetri metal etj por keto te gjitha jane rryma une degjoj muzike jo rryma.....u keqkuptove.naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 12:13 am

sa hyra pash gjith kte diskutim.
dj jero e vlersoj shum faktn qe studion ne nje shkoll muzike dhe qe ke kaq shum njohuri per muziken dhe per me teper vlersoj faktn qe nje 17 vjecar adhuron muzken klasike por ti po ''shkel '' rrymat e tjara.
si muzika pop, si ajo klasike rock etj esht muzik o cun, esht melodi,nderthurje notash,harmonizim i i nstrumentave dhe zberthim i atij pentagrami.
pse e ben kaq te veshtir muzken klasike? ok esht sepse jo kushdo e luan,jo kushdo arrin te depertoj pertej saj,esht unike, po ske si thua qe esht e vetmja qe studohet, e ke shum gabim. si nuk u studokan rrymat e tjera????? nuk jan poezi me 3 vargje,megjthse dhe ato zbethehen sepse esht stil HUKU qe ste le as shkronjen pa zberthyer ne poezi. nqs muzika nuk studohet nuk zberthehet ath kot qe quhet muzik, rocku do kshte humbur me kohe,sdo i rezstonte as disa viteve tendenc. por ndodh e kunderta sepse esht melodi me vete dhe s cdo melodi ,si cdo kenge si cdo rrym zberthehet dhe stduohet.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 1:25 pm

vdes fare per moonlight
uhh me ben per te qare kjo pjese Sad
mbaj mend vjet e kam degjuar ne tirane
arritur me mjeshteri nga orkestra e liceut onufri te elbasanit me pianisten kusheriren time ledjan.... nqef
me ka prek jashte mase kjo pjese
bravo te qofte beethoven :D
https://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 4:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sa hyra pash gjith kte diskutim.
dj jero e vlersoj shum faktn qe studion ne nje shkoll muzike dhe qe ke kaq shum njohuri per muziken dhe per me teper vlersoj faktn qe nje 17 vjecar adhuron muzken klasike por ti po ''shkel '' rrymat e tjara.
si muzika pop, si ajo klasike rock etj esht muzik o cun, esht melodi,nderthurje notash,harmonizim i i nstrumentave dhe zberthim i atij pentagrami.
pse e ben kaq te veshtir muzken klasike? ok esht sepse jo kushdo e luan,jo kushdo arrin te depertoj pertej saj,esht unike, po ske si thua qe esht e vetmja qe studohet, e ke shum gabim. si nuk u studokan rrymat e tjera????? nuk jan poezi me 3 vargje,megjthse dhe ato zbethehen sepse esht stil HUKU qe ste le as shkronjen pa zberthyer ne poezi. nqs muzika nuk studohet nuk zberthehet ath kot qe quhet muzik, rocku do kshte humbur me kohe,sdo i rezstonte as disa viteve tendenc. por ndodh e kunderta sepse esht melodi me vete dhe s cdo melodi ,si cdo kenge si cdo rrym zberthehet dhe stduohet.

une rockun e vleresoj me shume se cdo rryme tjeter.por rocku as rrymat e tjera nuk ke si ti studiosh sepse ate qe do kengetari e shpreh me ane te fjales..ajo gj eshte shume e kuptueshme..kurse ne muziken klasike flet nota,flet muzika prandaj studiohet muzika klasike..ata qe meren me studidimin e muzikes zbulohen te gjejne se cfare ka dashur te thote kompozitori nepermjet notatve...marrim rastin e bethovhenit jane shkruajtur dy libra per sinfonine e tij te 5,vetem qe te zbulohet se cfare do te thote ai ketu..4 notat e para te kesaj sinfonie eshte vetem nje kapitull...ne sonaten e henes (moonlight sonata)bethovheni ja ka kushtuar nje vajze qe e dashuronte por me vone e kuptoi qe ajo nuk bente per te...po te shohesh kohen e pare eshte shume e qete dhe notat tregojne se kete vajze ai e pelqen shume dhe madje qan dhe per te..tek koha e dyte eshte disi me e levizur ai shkon ti shpreh dashurine asaj vajzes qe nuk me kujtohet emri per momentin por ajo nuk e pranon...tek koha e 3 ai shpreh inatin qe ka nga refuzimi i vajzes prandaj koha e trete eshte e ashper degjoje ne internet te 3 kohet...kete e kam lexuar tek nje liber i bethovhenit qe me vone shprehet qe ajo vajze nuk bente per te....ketij i them studim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 6:17 pm

u be kjo tema
merre me lang se mishi u hang....
ktu sikur po zgjedhim liderin..
nejse vlerat e beethovenit si hedh asnji poshte
as te muzikes klasike
kjo vlen te thuhet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 6:41 pm

e vetmja femer qe bethoven adhuronte dhe i ka kushtuar simfoni ka qen Eliza. anyway....ktu secil ka mendimet e veta dhe mesa shihet asnje nuk leshon pe.
ti dj konsideron muzik vetem ate klasike. tjerat jan thjesht rryma per ty, ok.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:15 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
e vetmja femer qe bethoven adhuronte dhe i ka kushtuar simfoni ka qen Eliza. anyway....ktu secil ka mendimet e veta dhe mesa shihet asnje nuk leshon pe.
ti dj konsideron muzik vetem ate klasike. tjerat jan thjesht rryma per ty, ok.

ELIZA NUK ESHTE SIMFONI ESHTE PJESE e vogel NE PIANO..EPO nqs nuk e di qe bethovheni ka dashuruar femer tjeter e mesove tani..po esshte e vertete qe une kosideroj muzike te vertete vetem klasiken..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:27 pm

me falni per nderhyrjen ee por a mund te postosh ne nje teme tj ti dj jero pervc kesja??
e morem vesh qe di shume per muziken klasike
fundja me ate merresh do ishte turpmos dije
hajt folim iher te matemtika ose te kimia
si thua???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:49 pm

hot spicy shkruajti:
me falni per nderhyrjen ee por a mund te postosh ne nje teme tj ti dj jero pervc kesja??
e morem vesh qe di shume per muziken klasike
fundja me ate merresh do ishte turpmos dije
hajt folim iher te matemtika ose te kimia
si thua???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilSuspect une postoj ne cdo teme por ketu meqe kam me shume njohuri flas me teper// cyclops ne temat qe nuk i di une nuk shkruaj fare,nuk dua te shtirrem per gjerat qe si di..nuk dua te bej sikur di ne nje fushe te caktuar sic bejne ca e ca Wink ti do te flasesh me mua kur te duash jam i gatshm ne cdo ok cyclops cyclops cyclops pig Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:51 pm

haha tamam..ktu po flasin robt qe marrin vesh nga muzika,sesht pjesa jote ktu kshuqe rri urt Smile
dhe pak a shum brenda temes jemi,MUZIKA KLASIKE! Arrow

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:59 pm

Child In Time shkruajti:
haha tamam..ktu po flasin robt qe marrin vesh nga muzika,sesht pjesa jote ktu kshuqe rri urt Smile
dhe pak a shum brenda temes jemi,MUZIKA KLASIKE! Arrow
per mua ishte kjo??? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:00 pm

Child In Time shkruajti:
haha tamam..ktu po flasin robt qe marrin vesh nga muzika,sesht pjesa jote ktu kshuqe rri urt Smile
dhe pak a shum brenda temes jemi,MUZIKA KLASIKE! Arrowhahahahahaha hahahahaha hahaha ju merrni vesh nga muzika ju flisni per beethovenin hahahahaha sa per te qesh nejse vazhdoni kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:02 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Child In Time shkruajti:
haha tamam..ktu po flasin robt qe marrin vesh nga muzika,sesht pjesa jote ktu kshuqe rri urt Smile
dhe pak a shum brenda temes jemi,MUZIKA KLASIKE! Arrowhahahahahaha hahahahaha hahaha ju merrni vesh nga muzika ju flisni per beethovenin hahahahaha sa per te qesh nejse vazhdoni kshu

e ca do te thuash ti me kete..apo hec altin shira atyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:03 pm

ti lali qe deri dje ngjoje ninulla po flet per muzik :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:04 pm

ngelet duke u zene dhe duke share shijet muzikore te njeri-tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:04 pm

o lali kam qe 6 vjec qe merem me muzike./.....besoj se ske vend tek ky sektor apo jo Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:05 pm

tamam lali tme thuash se per mua lali i vogel je :D me sig se po mson doren per celsin e solit akoma apo jo :D ja ke marr nai cik doren :D e ben e ben :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:06 pm

hallall ta befte zoti mer daj
te lumte qe merresh me muzike...
spo te thote njeri te kunderten
ama duket qe per internet sja thu fare
shiko pak sa bukur i ke postuar videot qe ne postimet e para
ketu duket qarte kush ka prirje per muzike
kush per elektronike kush per gjera te tjera Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:07 pm

ai i shkreti ngeli me vegla ne duar :D o lale do te behen duret me kallo mer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 8:07 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ai i shkreti ngeli me vegla ne duar :D o lale do te behen duret me kallo mer

Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Sponsored content

LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   LUDVIG VAN BEETHOVEN - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LUDVIG VAN BEETHOVEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: