Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcap17%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcap29%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcap31%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcap23%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................

Shko poshtė 
+24
jona
Big_Boss
anisa
H_boy354
Casino Royale
Grifsha
total overdose1
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Glamours' Master
dj jero
Child In Time
Lacuna_Coil
Mars
don corleone
Burzgoroth
Blue Paradise
fefe_
saturno
LaLuC-I
123bla returns
hot_spicy
doni
vdekja_eshte_mundesia
28 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 8:39 pm

nuk e di
me nje lemsh nje monotoni
nje jete koti pa pike argetimi
vetem trishtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 8:41 pm

hot spicy shkruajti:
nuk e di
me nje lemsh nje monotoni
nje jete koti pa pike argetimi
vetem trishtim

u're in love dhe thua jete koti,trishtim??????????? ncncncncnc e ke gabim ,ose ndoshta esht ajo qe them une qe pa shoqeri apo pa dicka tjeter larg dashuris jeta po esht kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 8:41 pm

ka te drej kjo lart.. pa shoqeri jeta eshte kot fare..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 8:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
nuk e di
me nje lemsh nje monotoni
nje jete koti pa pike argetimi
vetem trishtim

u're in love dhe thua jete koti,trishtim??????????? ncncncncnc e ke gabim ,ose ndoshta esht ajo qe them une qe pa shoqeri apo pa dicka tjeter larg dashuris jeta po esht kot
ska te beje me shoqerine fare
family problems Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 8:44 pm

hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
nuk e di
me nje lemsh nje monotoni
nje jete koti pa pike argetimi
vetem trishtim

u're in love dhe thua jete koti,trishtim??????????? ncncncncnc e ke gabim ,ose ndoshta esht ajo qe them une qe pa shoqeri apo pa dicka tjeter larg dashuris jeta po esht kot
ska te beje me shoqerine fare
family problems Sad

ahh mvjen keq Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:43 pm

shuuuuuuume bukur plako,paqe paqe paqee..ngjyra everywhere Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:46 pm

E'Bukur... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:54 pm

burg pa hekra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 8:57 pm

Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 7:09 pm

jete m.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 7:21 pm

si m... fare... pse dreqin duhet te jet kshu?? Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 7:27 pm

uhh nuk e keni iden si ngjan jeta ime ne kto periudha....momente momente ngjan me park lojrash ku kalamjt knaqen dhe kur bejn vetem nje kala me rer, aventura shum kto dite gjera qe skisha menduar ti beja me motren,qef dmth,por fix pas ktij momenti ngjan me katastrof fare,prishet humori shum shpejt dhe se kuptoj pse me dnodh mua. dhe une ca bej?? hiccc, rri e mendoj vetem,pse me ndodh mua kshu? ppfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 7:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uhh nuk e keni iden si ngjan jeta ime ne kto periudha....momente momente ngjan me park lojrash ku kalamjt knaqen dhe kur bejn vetem nje kala me rer, aventura shum kto dite gjera qe skisha menduar ti beja me motren,qef dmth,por fix pas ktij momenti ngjan me katastrof fare,prishet humori shum shpejt dhe se kuptoj pse me dnodh mua. dhe une ca bej?? hiccc, rri e mendoj vetem,pse me ndodh mua kshu? ppfffff

ke te drej.. eshte be jeta up and down.. nje her je ne maj te botes e nje her ne fund te saj.. po kjo sesht hic gje e mir....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jul 30, 2009 7:59 pm

nqef tamam ashtu eshte nje loje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 1:18 pm

shume e dehur..n`ajer,,ja kshu ngjan Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: historia e jetes te njeriut..lexojeni eshte realiteti..   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 1:33 pm

* Zoti krijoi gomarin dhe i tha:: > do te jesh gomar do te punosh prej mengjesit gjer ne mbremje dhe do te bartesh ne shpinen tende qdo gje qe te ngarkojn .. do te jetosh 30 vite?? Gomari u pergjigj:le te jet deshira juaj zot por a nuk jan shum 30 le te jen me mir vetem 10 ?? Zoti ndegjoi lutjen e tij .....(-20)
* Pastaj Zoti krijoi qenin dhe i tha:: > do te jesh qen do te ruash shtepin e njeriut,do te hash qka te japin dhe do te jetosh 25 vite??? Dhe qeni u pergjigj:le te jet deshira juaj zot por a nuk jan shum 25 vite le te jen me mir vetem 10?? Zoti e ndegjoi lutjen e tij ....(-15)
* Me tej Zoti krijoi majmunin dhe i tha:: > do te jesh majmun do te kercesh prej dege ne deg te besh majmunllyqe dhe te argetosh rrethin tend .. do te jetosh 15vitee?? Majmuni u pergjigj:le te jet deshira jote Zot por a nuk jan shume 15 vite le te jen me mire 5 vite?? Zoti e ndegjoi lutjen e tij ......(-10)
* Krijoi Zoti njeriun dhe i tha:: > do te jesh njeri krijesa me intelegjente ne tok.Do te zoterosh me token dhe qdo gje ne te perveq me gruan,kete nuk do ta arrish kurr. Dhe do te jetosh 30vite. Njeriu u pergjigj: te falenderoj shum dhe le te jet deshira jote o ZOT, ..por 30 a nuk jan pak. A nuk kisha mundur ti shtoj edhe ato 20 qe nuk i deshi gomari,15 qe i refuzoi qeni dhe 10 qe nuk i deshi majmuni??? Ia plotesoi Zoti deshiren dhe e krijoi te till {30+20+15+10=75} ...??

* Prandaj njeriu jeton 30vite sikur njeri ..?? Pastaj martohet dhe jeton 20vite si gomar,duke punuar prej mengjesit deri ne mbremje duke bartur ne shpinen e tij barren e ter familjes ...??? Pastaj shkon ne pension dhe jeton 15vite si qen duke ngren ate qe i japin ..?? Dhe ne fund jeton 10vite si majmun,duke kercyer nga banesa ne banes te femijeve te vet dhe duke argetuar niperit e vet..????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 1:34 pm

me fal ne dergova pa dashje si koment..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 1:47 pm

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 3:57 pm

ngjan me nje trendafil pa petale :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:20 pm

se kapish Shocked , vertet se edi fare, jam kaq out
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:47 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:47 pm

vetem mi ?!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:49 pm

duhet ta shpjegoj foton???aty eshte nje vajze E VOGEL qe eshte ne dileme...
te eci pertej dritares per te pare bukurite qe i ofrohen apo te hyje serisht brenda????
kujdes!!!!!!!!!!!!
e pret nje det qe sapo i ka lagur kembet teper i rrezikshem
dhe eshte fiks per mua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:50 pm

esht e rrezikshme qe nje vajz e vogel te ece vetem drejt vendeve te panjohura me par per te :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:05 pm

jete normale fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» ju pelqyen pushimet kete vit?
» jeta e perditshme
» jeta ime e perditshme.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: