Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcap17%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcap29%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcap31%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcap23%Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Darkangel
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
angel boy
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Child In Time
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Mars
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_lcapJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_voting_barJeta ime ne kete periudhe ngjan me................ I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................

Shko poshtė 
+24
jona
Big_Boss
anisa
H_boy354
Casino Royale
Grifsha
total overdose1
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Glamours' Master
dj jero
Child In Time
Lacuna_Coil
Mars
don corleone
Burzgoroth
Blue Paradise
fefe_
saturno
LaLuC-I
123bla returns
hot_spicy
doni
vdekja_eshte_mundesia
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 9:09 pm

ne kte moshe qe jeni edhe un gjithashtu me se do e krahasoni??
me objekte,me lule,me ylberin...thoni mendimet tuaja
psh mua me ngjan me nje fjalkryq qe jam duke e zgjidhur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 9:24 pm

nuk e di as vete
smund ta pershkruaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 10:17 pm

jeta iem ngjan me nje parajse ku une po fluturoj bashke me librin e historise ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 10:19 pm

mos kushedi ne mes te librit ke ndonje fjalkryq Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 10:48 pm

jeta ime ne kete peridhe ngjan me jeten e remarkut ne periudhen ne mes te dy lufterave boterore.. (brezi humbur dmth) hahahaha...se di pse me erdhi ky krahasim ndermend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 10:49 pm

ngjan me.......hmmmmmmm ku e di una hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 11:00 pm

Jeten tim.... sdi ta krahasoj me dicka ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 11:47 pm

sigurisht qe me ndonje film te jim carrey
ku cdo gje mgjth eshte e ngaterrueshme,eshte e bukur dhe ne fund happy end lol
ehh diana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 2:43 pm

ngjan me nickun tim
IM IN HEAVEN I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 11:43 pm

nje funeral endrash te cuara dem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:34 am

si nje labirinth ku ka vetem nje rrugedalje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Feb 02, 2009 10:45 am

nje stuhi pa mbarim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:57 pm

me nje lule qe rri ,rri dhe luluzon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:03 am

spo di ca krahasimite bej,, ngjan me.........nje diell mbas shiu , ca re te bardha dhe nje "ylber" Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:07 am

123bla returns shkruajti:
spo di ca krahasimite bej,, ngjan me.........nje diell mbas shiu , ca re te bardha dhe nje "ylber" Shocked
cik e cuditshme ,po gjithsesi nuk qenka keq. :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:19 am

123bla returns shkruajti:
spo di ca krahasimite bej,, ngjan me.........nje diell mbas shiu , ca re te bardha dhe nje "ylber" Shocked

Me ket me ngjason mu,por pa thonjeza Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 12:21 am

Mars shkruajti:
123bla returns shkruajti:
spo di ca krahasimite bej,, ngjan me.........nje diell mbas shiu , ca re te bardha dhe nje "ylber" Shocked

Me ket me ngjason mu,por pa thonjeza Smile

e vuna me thonjeza se si mu duk se spara e perdor kete fjal e sidomos per veten ..(pffff "ylber" Shocked Shocked )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:46 am

Neutral Neutral Neutral Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:49 am

well...periudha me e shpifur, me idiote, me e cmendur, me down e jetes sime Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 11:22 pm

Child In Time shkruajti:
well...periudha me e shpifur, me idiote, me e cmendur, me down e jetes sime Crying or Very sad

plus me kot ,me bosh dhe me lenduesja Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 11:47 pm

shuuuuuume i frymezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 11:49 pm

varin k@rin ne plot kuptimin e shprehjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:16 am

Ngjan me nje ujk qe ka pritur ti sherohen plaget!Tani eshte ne pyll per gjah!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:20 am

vari lesht......periudha me vari lesht pa pike kuptimi.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 1:22 am

123bla returns shkruajti:
vari lesht......periudha me vari lesht pa pike kuptimi.....

me 2 Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................   Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................ Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» ju pelqyen pushimet kete vit?
» jeta e perditshme
» jeta ime e perditshme.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: