Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?

Shko poshtė 
+22
DarkVampire666
doni
Mrs.perfect
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Lacuna_Coil
Shpirti-pist
Slash
anisa
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
Rej
Burzgoroth
sweet_girl
123bla returns
Mars
Ernesto_Guevara
Blue Paradise
hot_spicy
fefe_
Soldier Of Fortune
Child In Time
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:05 pm

ehhhhhh fiximi im robattttt....dal bej shopping prish sh lek dmth
gjysmat m ikin me veshje gjysma tjeter me paketa kafe pije edhe ja kshu m iken icik stresi..vi n qejf edhe i them fuck off tgjithave dhe tgjithve ;p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:54 pm

nje nga gjerat qe bej:flas menjerez qe du shum,qe esht e sigurt fare qe me ngren humorin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:58 pm

fle gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 3:09 pm

ASGJE
ME DUKET SE PO KALON VETE
OSE TPAKTEN PERPIQEM DISI PER TMENU GJERA TBUKRA QE DO ME NDODHIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 9:51 pm

mendoj si me e ngrit moralin,dhe duke menu e harroj fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 11:31 pm

Pervecse te mendoj gjera te bukura i them vetes:
Mos u ngrys prej deshperimit,nqs jeta te genjen,
Hesht ne ditet e trishtimit,rshtaz dit'e gazit vjen!!!
(keshtu i them une po kush e degjo thuaj :D :D )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SHKELZENI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 32
Vendndodhja : DURRES
Piket : 4
Data e regjistrimit : 01/11/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 02, 2009 1:21 am

.....qe ti ngre moralin vetes Smile dua te jem i sinqert ne diskutime ,dhe veshja nm 1 ..kaq Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SHKELZENI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 32
Vendndodhja : DURRES
Piket : 4
Data e regjistrimit : 01/11/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 02, 2009 1:47 am

.....qe ti ngre moralin vetes Smile dua te jem i sinqert ne diskutime ,dhe veshja nm 1 ..kaq Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Nov 03, 2009 1:03 am

hmmmm......degjoj OVER MY HEAD- SUM 41 dhe TEENAGERS- MY CHEMICAL ROMANCE....por te saktesohemi....sesht morali im i vetmi qe NGRIHET NE KEMBE....POR EDHE PALLATI :ddd i know i know...i m soooo mean :PPP
gjithsesi jua rekomandoj ato dy kenget.....jane uhuuuuu superb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 18, 2010 3:27 am

ne pergjithesi hallakatem shum kshu qe spara mendoj per moralin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: