Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_lcapCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_voting_barCfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?

Shko poshtė 
+22
DarkVampire666
doni
Mrs.perfect
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Lacuna_Coil
Shpirti-pist
Slash
anisa
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
Rej
Burzgoroth
sweet_girl
123bla returns
Mars
Ernesto_Guevara
Blue Paradise
hot_spicy
fefe_
Soldier Of Fortune
Child In Time
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:44 pm

asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:45 pm

Shpirti-pist shkruajti:
asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D

e di une cduhet ne keto raste........nje sex anal :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:46 pm

Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D

e di une cduhet ne keto raste........nje sex anal :gaga:

turp tkesh vetem atje ke mendjen,,kllosh,,,une kam faj qe te jap linke pornografie,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:48 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D

e di une cduhet ne keto raste........nje sex anal :gaga:

turp tkesh vetem atje ke mendjen,,kllosh,,,une kam faj qe te jap linke pornografie,,

ca te bej une....mu ngrit nervi seksual tani..aty do e kem mendjen sa te ma shuajne ti e ke fajin Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 8:49 pm

Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D

e di une cduhet ne keto raste........nje sex anal :gaga:

turp tkesh vetem atje ke mendjen,,kllosh,,,une kam faj qe te jap linke pornografie,,

ca te bej une....mu ngrit nervi seksual tani..aty do e kem mendjen sa te ma shuajne ti e ke fajin Laughing Laughing

e di ci them klisit dhe ardit kur u ngritet kshu morali ,mfal nervi,hahaha ik thirre dorinen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:02 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
asgje fare,,kalo vet,se ca do qe te besh se ngref dot moralin :D

e di une cduhet ne keto raste........nje sex anal :gaga:

turp tkesh vetem atje ke mendjen,,kllosh,,,une kam faj qe te jap linke pornografie,,

ca te bej une....mu ngrit nervi seksual tani..aty do e kem mendjen sa te ma shuajne ti e ke fajin Laughing Laughing

e di ci them klisit dhe ardit kur u ngritet kshu morali ,mfal nervi,hahaha ik thirre dorinen

hahahahhahahahaha
une njoh frederiken Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:04 pm

hahahahaa thmi i degjenerum je,,me keq se klisi haha,,

do iki une tashi,se po em dhemb kryti,kam per tba dush e me ja fut gjumit se kma pun ter javen,,sdo jem ne shpi,,,do jem rrugeve haaha,,pacim xhanem ,tdu shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:08 pm

Shpirti-pist shkruajti:
hahahahaa thmi i degjenerum je,,me keq se klisi haha,,

do iki une tashi,se po em dhemb kryti,kam per tba dush e me ja fut gjumit se kma pun ter javen,,sdo jem ne shpi,,,do jem rrugeve haaha,,pacim xhanem ,tdu shum


Shocked Shocked pacim pacim
du shume edhe une :yeah: :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:09 pm

Slash shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
hahahahaa thmi i degjenerum je,,me keq se klisi haha,,

do iki une tashi,se po em dhemb kryti,kam per tba dush e me ja fut gjumit se kma pun ter javen,,sdo jem ne shpi,,,do jem rrugeve haaha,,pacim xhanem ,tdu shum


Shocked Shocked pacim pacim
du shume edhe une :yeah: :yeah:

o xhanem te them ne msn ku do vete,,o ene hec ta fusim spell ne mes ke forumi zsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:25 pm

sot psh isha shum down dhe pas nje bisede me lacunen aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:53 pm

kujtoj gjera te bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:56 pm

hot spicy shkruajti:
sot psh isha shum down dhe pas nje bisede me lacunen aaaaaaaa

ee eshe mua kur ndihem keq mjfton nje bised me arlin dhe ndihem shkelqyshem
sidoms kto takimet e fundit kaq qen super :D
pastaj nese seesht arli,hmm shkoj ne dyqan dhe blej blej ca te me dali perpara,cokollatat jan te parat,pastaj stika etj
hmm kto koh bisedat me darkun me kan heq merzitjen kur kam qen e merzitur.
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 2:51 am

Blue Paradise shkruajti:
hot spicy shkruajti:
sot psh isha shum down dhe pas nje bisede me lacunen aaaaaaaa

ee eshe mua kur ndihem keq mjfton nje bised me arlin dhe ndihem shkelqyshem
sidoms kto takimet e fundit kaq qen super :D
pastaj nese seesht arli,hmm shkoj ne dyqan dhe blej blej ca te me dali perpara,cokollatat jan te parat,pastaj stika etj
hmm kto koh bisedat me darkun me kan heq merzitjen kur kam qen e merzitur.
:D

e njejta gje vlen dhe per mu ylli SmileSmileSmile

hehe stika sa rob i fixum je Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:03 am

hot spicy shkruajti:
sot psh isha shum down dhe pas nje bisede me lacunen aaaaaaaa


kjo eshte nje zgjidhje dmth te flasesh me hotiiiiiinnnnn :D :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:32 am

https://www.youtube.com/watch?v=-ZodU8N1a7U&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 1:08 am

qpar i futa ca gota raki 21 grade.... sberi pune ..thjesht e nxorra prap dhe po em dhemb koka..
zakonisht morali me ngrihet nga ata qe ma kane ulur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 1:09 am

filloj bej tualet kto kohet e fundit, mben te ndihem mrekullushem, muzik ne sfond dhe dal pi nje cigare fshehurazi nballkon..dhe everything is ok :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:45 pm

mjafton te marr ne tel gocat e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:47 pm

ose burrin tend Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:49 pm

Mrs.perfect shkruajti:
ose burrin tend Razz
ehe ate te parin e marr une Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 7:51 pm

dal me shoqerin ene pastaj
me duket vetja sikur me ngjallen mizat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 8:22 pm

hmm...cte me dali perpara,mundohem tbej gjithcka duhet qe tme ngrej humorin.
ajo qe ka then arli ne fund esht nje zgjedhje (tualeti dmth,dhe si palaco te behem,ndjehem mire :D )

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:12 pm

thjesht mendoj qe kam vetem nje jete dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:14 pm

sot fola me arlin
uyyyyy mu ngrit shum humori

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:25 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sot fola me arlin
uyyyyy mu ngrit shum humori

Smile te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?   Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare beni qe ti ngreni moralin vetes ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: