Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap54%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 54% [ 44 ]
Kunder
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_lcap46%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 I_vote_rcap
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:24 am

jo po qe ta dish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:28 am

ik mi ti,celpse se asgje nuk di,kot flet,ja meshtjell si te te vij per mbar,prandaj dhe une tkam xhan Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:48 am

pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:21 am

MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:28 am

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:30 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink

sepse e kupton qe sapo i ben stand by (se ke nevoj te shplodhesh) te tjeret ste kuptojn me ,e humbin filin per shkak te paaftesis qe kan ne te kuptuar.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:31 am

un e kam deklarur dhe me perpara,sikur te kishte dhe nderhyrje plastike dhe per ne tru,nga idiot te beheshin te mencem njerzit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:31 am

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
pse ngaqe ta meshtjell si te me vij ?! ca jan kto qe thu o truni ! Pastaj flas dhe sflas kot. Twisted Evil

sa pa kuptim dalin fjalet nga goja njerezve.... Razz


ose thjesht ka ardhur koha qe ta nxjerresh trurin tend nga stand by dhe ti besh turn on Wink

sepse e kupton qe sapo i ben stand by (se ke nevoj te shplodhesh) te tjeret ste kuptojn me ,e humbin filin per shkak te paaftesis qe kan ne te kuptuar.

po si mund te te kuptojn te tjeret kur ti dhe kur flet e ke stand by trurin hahahahahahahahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:35 am

kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:36 am

Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Vizitor
VizitorPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:42 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing

une di qe qenit femer nuk i thojne qenushe por pak me ndryshe lol! :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:43 am

ate thash dhe un vetem ne nje menyr pak me te sofistikuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 1:46 am

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
kuptohet tjetri dhe kur esht turn off,nejse,ik se me lodhe macok

eh paske kalu turn off fare mee. nncncncnc sa inat me vjen, kam pas dhe un nje macoke shoqe me para apo seshte e drejte te thuhet macoke; duhet te them mace.Eshte njesoj si ai rasti ku nje vajz i thot nje djali " o qen" dhe ai sja kthen dot " oj qenushe" Laughing


Suspect Suspect

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 2:09 pm

sme pelqejne nderhyrjet plastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lovilo
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 34
Vendndodhja : paradite pa pune,mbasdite pushim!!
Hobi : Udhetimet naten
Koha e lire : Rrugeve
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/03/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:19 am

derisa njerezit jane aq te zote sa te sfidojne natyren ne kete aspekt pse te mos lejohet nderhyrja plastike!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:21 am

Lovilo shkruajti:
derisa njerezit jane aq te zote sa te sfidojne natyren ne kete aspekt pse te mos lejohet nderhyrja plastike!!!!

sa i shkathet njeri, sa u antarsua bravo Laughing
m`pelqe pergjigja, njerzit e kan tregu veten qe jan te zote ta sfidojn natyren ne cdo aspekt jo vetem ne kte heh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:29 pm

ce do merr veten ne qaf kot Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatjona-kaka
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 25
Vendndodhja : maqedoni
Piket : 2
Data e regjistrimit : 03/04/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 6:14 pm

une jam pro Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gjenta
Adoleshent
Adoleshent
gjenta

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 28
Vendndodhja : Tetovė
Piket : 36
Data e regjistrimit : 07/04/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:20 pm

me mir kunder....njeriu eshte me i bukur si e ka fal zoti e jo me lloj lloj plastike neper fytyr Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:22 pm

gjenta shkruajti:
me mir kunder....njeriu eshte me i bukur si e ka fal zoti e jo me lloj lloj plastike neper fytyr Laughingpo nqs se ti bon nje aksident edhe je car ne faqe si do ja besh do e mbash faqen me fije edhe me shenjen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 2:16 am

ja nje arritje tjeter cheers cheers

France, transplanti i pare i fytyres dhe parakrahut

06/04/2009

France, transplanti i pare i fytyres dhe parakrahut
Mjekesia ka hedhur nje tjeter hap te madh perpara. Ne Paris te Frances eeshte kryer per here te pare nje transplant fytyre dhe parakrahu.

Nderhyrja qe zgjati disa ore u krye tek nje 30 vjecar nga kirurget franceze te spitalit “Henri Mondor” ne qytezen Kreteil afer Parisit. Transplanti eshte kryer ne mesnaten mes se shtunes dhe te dieles dhe sipas te dhenave te para, pacienti eshte ne gjendje te mire shendetesore.

Nese gjithcka ecen sipas parashikimeve, atehere metodika e perdorur nga mjeket franceze do filloje te aplikohet ne shume qendra kirurgjikale perendimore.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
breang dance
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
breang dance

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 25
Vendndodhja : up and up
Hobi : the streetbasket
Koha e lire : streetbasket,pub,net,chat,music,tv.
Piket : 463
Data e regjistrimit : 24/04/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Apr 24, 2009 8:07 pm

une jam kunder nderhyrjeve plastike sepse ajo ka edhe efekte ansore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 29
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 5:09 pm

po me se jan gjynaf ca njerez qe sjan aq normal nga pamja... ku mund te hyj gjithkush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 6:42 pm

nqs eshte e nevojshme pse jo??
po per qef tip fryrje buzesh apo gjoksi blaaaahhhhh ma shpif
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 7:37 pm

patjeter qe po,ne nje mendje me hotin jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: