Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap17%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap29%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap31%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap23%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shko poshtė 
+28
breang dance
Big_Boss
gjenta
fatjona-kaka
don corleone
Lovilo
metallica_death
free spirit
Rej
smart devil
dj hacker
sweet_girl
redian
Blue Paradise
Darkangel
Child In Time
Grifsha
doni
alex_anto
DJ_ENI
anisa
123bla returns
Mars
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
hot_spicy
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap54%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 54% [ 44 ]
Kunder
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_lcap46%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 I_vote_rcap
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 7:39 pm

psh ato pseudo kengetaret si ciljeta apo zajmina perfitojne nga kto operacionet dhe shesin cd dhe dvd duke shitur trupin jo kengen Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 7:39 pm

dhe ato lek qe marrin po per ato operacione i duan pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 7:40 pm

une jam shume sexy dhe nuk kam nevoje per operacion por per njerezit .................e perdorin puc hany
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 7:50 pm

danjela shkruajti:
une jam shume sexy dhe nuk kam nevoje per operacion por per njerezit .................e perdorin puc hany
ooo ve nanje foto taten qe ta shofim je apo sje sexy_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eralda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Eralda


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 29
Vendndodhja : ehu..per ca duhet
Hobi : aktrimi
Koha e lire : internet
Piket : 2
Data e regjistrimit : 24/06/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:50 pm

un jam kunder operacioneve plastike..... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:51 pm

PRO! aq me teper tani qe po shof i serial me 2 kirurge plastike..uau bejn mrekulliraaa :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:55 pm

dakort....nqs do me nevojitej do ta beja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 12:30 am

gocat me te bukura jane "origjinale", jo "artificiale"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: