Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap17%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap29%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap31%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap23%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
hot_spicy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Darkangel
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
angel boy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Child In Time
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
rapper_girl
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Mars
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shko poshtė 
+28
breang dance
Big_Boss
gjenta
fatjona-kaka
don corleone
Lovilo
metallica_death
free spirit
Rej
smart devil
dj hacker
sweet_girl
redian
Blue Paradise
Darkangel
Child In Time
Grifsha
doni
alex_anto
DJ_ENI
anisa
123bla returns
Mars
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
hot_spicy
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap54%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 54% [ 44 ]
Kunder
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_lcap46%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? I_vote_rcap
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 12:02 am

Jeni pro apo kunder nderyhjeve plastike?

_________________
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:38 pm

sigurisht qe kunder mgjthse naiher te zgjidhin pune....nejse mua sme pelqejn..jam shum ok me veten timee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:46 pm

nuk kam ndonje mendim te caktuar ose me satk ndonje mendim te keq per ata qe kan provuar nderhyrjet plastike,por personaklisht jam kunder dhe mendoj esht me mire te rrish ashu si te ka ber prindi

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:48 pm

do doja vetem nji nderhyrje qe nuk eshte plastike ne fakt per te hequr syzet mgjthse doktori tha qe edhe pak dite edhe...lalalalalala aaaaaaaa aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:50 pm

nuk dua te perfundoj si majkelli Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:50 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk dua te perfundoj si majkelli Razz
kush eshte ky mi???? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:51 pm

xhekson nuk e di se si shkruhet prandaj e thash ashtu si shqiptohet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 9:58 pm

u kujtova dhe une ca dua.nderhyrje vetem te dobsohem icik se e ka fixim mami,por kjo arrihet dhe me fiskulture,kshuqe jo se e kam probl.shum

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 10:41 am

KJO QE DO LACUNA E DU DHE UNAAAAA Sad
HAJT LAL SE FUTEMI NE ULLISHTE NE VERE Embarassed Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 3:47 pm

hot spicy shkruajti:
do doja vetem nji nderhyrje qe nuk eshte plastike ne fakt per te hequr syzet mgjthse doktori tha qe edhe pak dite edhe...lalalalalala aaaaaaaa aaaaaaaa

Ty te shkojne shume syzet.

_________________
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 4:24 pm

jam kunder per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:56 pm

kunder me mire ashtu sic te ka bere nena natyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:04 am

100% pro
Antaret siper mos mendoni vec per veten tuaj a jeni mire apo keq
Ka njerez qe mund te jene shume keq dhe nderhyrjet plastike esht dicka shume e shtrenjt per ato
Nje mundesi qe te jen ashtu sic duan :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:07 am

varet nga nderhyrja plastike,po seshte qe jam kunder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:13 am

un votova pro.... sjam aspak kunder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:15 am

Edhe une pro kam votuar.tani po e shoh qe qenka baraz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:19 am

sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:22 am

EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:24 am

Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie

nejse mendimi yt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:30 am

Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendim

Sikur ska shume lidhje kjo qe ke thene,ti mos nxirr perfundime nga raste te vecanta!Pastaj jo gjithmone behen per pune bukurie


Lexoje icik pyetjen qe do te bej me vemendje dhe me kthej pergjigje
E zem se ti e ke hunden me forme nga ana majte dhe buzen shtremet me forme nga ana djatht...ke mundesin ti kthesh ne vend te dyja...si cdo njeri tjeter normal...
Mos me thuaj qe sdo pranoje?
Apo ke ndermend me ngel beqar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:31 am

EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendimje out fare erold... po out fare ama...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:32 am

123bla returns shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
sa veta qe qenken pro e aman preferoni me mire te vdisni me kancer se sa te jetoni ashtu sic jeni jo me vlla dikur se kam dash jeten por tani kam ndryshuar mendimje out fare erold... po out fare ama...

me qafsh mo me thuaj qe do besh operacion plastike fytyren :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:37 am

hahahahahaha.. jo mo vlla...... po kjo nuk do te thote qe jam kunder,
ps. nji shoku imqeka djeg doren qe i vogel e beri operacion plastik ne greqi dhe taani e ka per bukuri.... atij naiher i vinte zor te pervishte menget e bluzes se kishte shenje te madhe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:39 am

123bla returns shkruajti:
hahahahahaha.. jo mo vlla...... po kjo nuk do te thote qe jam kunder,
ps. nji shoku imqeka djeg doren qe i vogel e beri operacion plastik ne greqi dhe taani e ka per bukuri.... atij naiher i vinte zor te pervishte menget e bluzes se kishte shenje te madhe...


po une nuk po them per te tilla raste po ka goca qe ja kepusin kot e me kot me operacione plastike vetem qe te duken "te BUKURA" nqs do i quajme keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:43 am

o byrazer, operacion plastik quhet edhe ai...., me vjen shume keq...... pastaj pse paragjykon ti.. ka qejf tjetra te beje me silikon ,ca halli ke ti? apo kur shef ke private spice te pelq ty kurse kshu i paragjykoke... Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: