Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcapPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_voting_barPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Pro
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap54%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 54% [ 44 ]
Kunder
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_lcap46%Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 I_vote_rcap
 46% [ 38 ]
Totali i votave : 82
 

AutoriMesazh
dj hacker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 15
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:09 pm

jane kurva ato qe bejne operacione plastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:09 pm

dj hacker shkruajti:
jane kurva ato qe bejne operacione plastike

e tha trroc fare hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:11 pm

dj hacker shkruajti:
jane kurva ato qe bejne operacione plastike
ngadale re ca thua!!!!!!!!!!!pse ca ka te besh operacion plastik te dukesh me e bukur kur e ke mundesine...pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj hacker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 15
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:17 pm

ma jep msn tende se ta them atje ca ka po te besh operacion plastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:21 pm

po re merre WWW.FUTJA_VRAPIT.COM.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:00 pm

prunder lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 6:15 pm

sweet_girl shkruajti:
po re merre WWW.FUTJA_VRAPIT.COM.. :D

hhhahaahahaa sa kam qesh, oj dreq, hahahaa

une jam pro per gjera te vogla qe lejohen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 3:44 pm

qyqaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiiiii kunder
po se jemi te buskurrrrr vete neve
hihiihihhi i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:26 pm

un jam kunder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:29 pm

kunder,po ndonje i vogel ska problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:34 pm

per mua bukuria le te jete natyrale edhe jo e krijuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 28
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:38 pm

jam pro
besoj se nuk ka asgje te keqe te besh mje operacion plastik
nqs te jepet mundesia per te permiresuar pamjen e jashtme fizike perse mos e shfrytezosh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:39 pm

ik me gjith operacjone du te jem keshtu si jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:41 pm

free spirit shkruajti:
jam pro
besoj se nuk ka asgje te keqe te besh mje operacion plastik
nqs te jepet mundesia per te permiresuar pamjen e jashtme fizike perse mos e shfrytezosh?
absolutisht dakord...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 28
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:42 pm

nuk mund te thuash keshtu perderisa eshte nje mundesi per te rregulluar nje defekt ne tr tend nuk ka asgje te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:44 pm

po pra edhe un thashe qe jam dakord gjithmone kur e ke mundesine te ndihesh me mire edhe me trupin tend pse te mos e besh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 28
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 4:45 pm

pikerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 9:46 pm

Pro nderyrjeve, po kunder silikonit te gjoksi femrave. Duket si dicka e qullet qe mund te te ngeli ne dore nga momenti ne moment po e preke. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 11:55 pm

MeTallicA shkruajti:
Pro nderyrjeve, po kunder silikonit te gjoksi femrave. Duket si dicka e qullet qe mund te te ngeli ne dore nga momenti ne moment po e preke. lol!

uhahahahauhahahahahuhahahaha mir qe ma the se po pertoja ta hapja temen. po pse duhet te te ngeli ne dor???? celpsin Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 11:59 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Pro nderyrjeve, po kunder silikonit te gjoksi femrave. Duket si dicka e qullet qe mund te te ngeli ne dore nga momenti ne moment po e preke. lol!

uhahahahauhahahahahuhahahaha mir qe ma the se po pertoja ta hapja temen. po pse duhet te te ngeli ne dor???? celpsin Razz Razz Razz

po se eshte e qullet hahahahahhahhaa si muhalebi Shif ky Shif ky Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:14 am

e paska provuar ky me duket dhe i paska ngel ne dor. hahaahaha Shif ky

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:18 am

jo jo me te degjuar e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:20 am

aaa mire,por shpesh her gjerat sjan ashu si thuhen Wink Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:21 am

jan se un sflas kot, e di ti Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:24 am

e di e di.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?   Pro apo kunder nderhyrjeve plastike? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: