Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap17%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap29%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap31%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap23%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcapsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_voting_barsi e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si e deshironi kohen?

Shko poshtė 
+18
dead angel
Slash
Blue Paradise
fefe_
LaLuC-I
anisa
123bla returns
angel boy
Mars
*...BE YOURSELF...*
Burzgoroth
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
sweet_girl
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
don corleone
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

si e deshironi kohen?
bore
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap11%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
shi
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap16%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 16% [ 3 ]
diell
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap73%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 73% [ 14 ]
me furtune
si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_lcap0%si e deshironi kohen? - Faqe 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 19
 

AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 4:14 pm

un e dua me diell per vete,un kur zgjohem ne mengjes dhe nuk shoh diellin ose kam vdek ose dielli jam vet :d sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 4:18 pm

diell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 6:18 pm

me diell.e jo shum ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 6:56 pm

me diell dhe te ngrohte jo shum vape..me pak fjale tip pranvere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 6:58 pm

sic eshte per mu ska problem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 6:59 pm

me diell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 7:49 pm

votoj sunny

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:35 pm

me bor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:39 pm

I LOVE SNOW....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:40 pm

I hatee snowwwwww
Votova shi
Po ne fakt shi ne ver...
Diell ne dimer Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:44 pm

VETEM ME DIELL......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:55 pm

me diell dhe shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 8:56 pm

un e du me djell se ky i ftohti ma ka shpif. Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:03 pm

kete jave mundesisht e dua me diell,me shume diell sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:17 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:28 pm

jo shi se me behet lagja balte e gjalle.po shalla eshte dill gjith ket kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:36 pm

me shi dhe diell sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:40 pm

NIKI shkruajti:
me shi dhe diell sunny
MARTOHEN HARIXHESHKAT... Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:41 pm

hot spicy shkruajti:
NIKI shkruajti:
me shi dhe diell sunny
MARTOHEN HARIXHESHKAT... Laughing Laughing


ka lezet..bajtoni me kal.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
NIKI shkruajti:
me shi dhe diell sunny
MARTOHEN HARIXHESHKAT... Laughing Laughing


ka lezet..bajtoni me kal.. Razz Razz
e me ka shku menja me u martue........ Suspect Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 10, 2009 12:24 am

tani po me vjen te dal ne mes te shiut...aaaa sa qef kam tani (mgjthse po dola do pendohem keq)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si e deshironi kohen? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 4:06 pm

nqs jam em makin shi po kur dua te dal ne kemb diell por jo vape

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:50 pm

absolutisht dimer
dhe pranvere :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 8:51 pm

me re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 12:17 am

normal qe me diell, megjithate ne Durres ka diell sa te duash keshtu qe duhet dhe pak shi per te thyer monotonine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si e deshironi kohen? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si e deshironi kohen?   si e deshironi kohen? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e deshironi kohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: