Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcap17%Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcap29%Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcap31%Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcap23%Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
hot_spicy
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Darkangel
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
angel boy
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Child In Time
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Blue Paradise
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
rapper_girl
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Mars
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_lcapNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_voting_barNumerologjia...sa per t`shty kohen:P I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Numerologjia...sa per t`shty kohen:P

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 2:36 am

Numerologjia – numrat dhe fati
Njė llogaritje e moēme e karaktereve tė njerėzve ėshtė edhe numerologjia. Sipas kėsaj llogaritjeje astrologjike kuptojmė se secili person fshihet prapa ndonjėrit nga numrat prej njė deri nė nėntė. Nė mėnyrė shumė tė thjeshtė, secila datė e lindjes mund tė zbritet nė njė numėr njėshifror, i cili i tregon rrugėn e jetės suaj dhe zbulon vetitė tuaja tė mira dhe tė kėqija, por edhe si silleni ndaj njerėzve tė tjerė. Madje, mund ta krahasoni numrin tuaj me atė tė partnerit, apo tė njerėzve qė ju rrethojnė, pėr ta parė pėrputhshmėrinė mes jush.

1-2-3-4-5-6-7-8-9

Si tė llogaritet numri i rrugės jetėsore
Mblidhni numrat qė i jep ditėlindja juaj. Pėr personin qė ka lindur mė 15 shtator 1981 mbledhja duhet tė bėhet nė kėtė mėnyrė: 1+5+9+1+9+8+1= 34. Pastaj mblidhni shifrat e kėtij numri: 3+4=7. Shuma e fituar tregon secilės rrugė jetėsore i takoni, pra rrugės 7. Nėse shuma edhe pas dy mbledhjeve del njė numėr mė i madh sė 9, atėherė vazhdoni mbledhjen derisa tė fitoni numrin njėshifror...

Domethėnia e numrave
1 - Udhėheqės autoritar qė e kalon ēdo pengesė. Perfeksionist qė kėrkon shumė, si nga vetja ashtu edhe nga tė tjerėt. Me besnikėri qėndron pas planeve qė ia ka parashtruar vetes, duke mos u kujdesur pėr mendimet e tė tjerėve. Shpesh ka nevojė tė pėrmbajė depėrtueshmėrinė e tij, megjithatė nėn sipėrfaqen e jashtme tė vrazhdė fshihet njė shpirt goxha i butė.

2 - Njeri paqėsor, por qė i urren urdhrat. Kur i jepet rasti e pėlqen dembelinė. Vetitė e ēmuara: imagjinata dhe kreativiteti. Ėndėrrimtar i papėrmirėsueshėm. Kur gjėrat nuk i ecin sipas planit ėshtė idhnak dhe i pakėnaqur.

3 - Lėvizės dhe revolucionar me tėrė qenien e tij. Ėshtė person i shoqėrueshėm dhe pa brenga, por nganjėherė pak i frikėsuar. Tė metat mė tė mėdha: naiviteti, xhelozia dhe optimizmi i tepruar.

4 - Kėmbėngulės dhe punėtor i vyer. Njeri i vendosur, aktiv dhe besnik, por nėse gjėrat nuk i shkojnė siē ka planifikuar mund tė shndėrrohet nė person tė dhunshėm. Ėshtė person logjik, i organizuar, metodik dhe besnik edhe pse nė brendinė e tij ka vend pėr brenga.

5 - Ėndėrrimtar i pasionuar, dashnor i pėrkryer, por lehtė u nėnshtrohet ērregullimeve psikologjike. E urren rutinėn dhe punėn e mundimshme.

6 - Zemėrmirė dhe sharmant, ka dell tė zhvilluar pėr drejtėsi. Ėshtė i gatshėm edhe pėr sakrifikim. Ka kualitete pėr te qenė politikan i suksesshėm. Ėshtė i butė me ata qė i do, por vėshtirė fal dhe harron.

7 - I rezervuar, i matur dhe shumė inteligjent. Ėndėrrimtar, hetues dhe mendimtar qė ka burime tė pashtershme. Ėshtė i gatshėm edhe tė mashtrojė vetėm pėr tė pasur sukses. Po ashtu ėshtė edhe zemėrgjerė dhe egocentrik.

8 - Trim dhe energjik, por ka sukses vetėm atėherė kur ia arrin tė kontrollojė oreksin goxha tė madh personal. Ėshtė person qė lufton pėr tė drejtėn dhe gjėrat e ēmuara. Edhe pse pėr nga natyra ėshtė person optimist, nganjėherė ėshtė i fshehtė dhe i mbyllur nė vete.

9 - Luftarak, trim, i pavarur deri nė fund, por qė, nganjėherė, ka nevojė edhe pėr ndihmė. Ia del me sukses nė ēdo gjė qė kėrkoni nga ai. Ėshtė i zgjuar, energjik, plot epsh, por nuk ėshtė sentimental, siē mund tė duket nė shikim tė parė.

A i pėrgjigjet numri i tij tuajit?

1-shi dhe 2-shi janė nė kundėrshtim mė njėri-tjetrin, mirėpo kreativiteti dhe shkathtėsia e udhėheqjes qė e posedon 1-shi mund ta joshė 2-shin artistikisht tė orientuar.

3-shi ėshtė i pavarur dhe i gjallė. I pėrshtaten 3-shat tė tjerė, ose numrat qė pjesėtohen me 3.

4-shi ėshtė praktik dhe vėshtirė krijon shoqėri. Pėrshtatet mirė me 2-shin dhe 8-shin.

5-shi ėshtė adhurues i jetės tolerante dhe pėrshtatet mė tė gjithė numrat, sidomos me numrin 5.

6-shi ėshtė besnik dhe i baraspeshuar, ndėrsa pėrshtatet me 7-shin e rėnė nė mendime dhe me 9-shin seksipil.

7-shi i pėlqen 3-shat e gjallė dhe 5-shat dinamikė.

8-shi ėshtė ambicioz, botėrisht i hapur dhe goxha materialist. E pėlqen kreativitetin e 1-shit, ndėrsa ka nevojė pėr stabilitetin e 4-shit.

9-shi ėshtė tip luftėtar qė i pėlqen 1-shat autoritarė dhe 6-shat besnikė.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 1:13 pm

Hehe ate 7 se kaptova ca dmth se ai nr mra Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 4:27 pm

mu mdoli 1shi po qe me duket se speputhet me karakterin tim.... confused

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 9:27 pm

une dola 2 per vete....
hajt ta shofim se cila nga ktu ke forumi perputhet me mua.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
mgrini doren kush eshte 2
shpejt ahhahah
2 - Njeri paqėsor, por qė i urren urdhrat. Kur i jepet rasti e pėlqen dembelinė. Vetitė e ēmuara: imagjinata dhe kreativiteti. Ėndėrrimtar i papėrmirėsueshėm. Kur gjėrat nuk i ecin sipas planit ėshtė idhnak dhe i pakėnaqur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 9:39 pm

3 - Lėvizės dhe revolucionar me tėrė qenien e tij. Ėshtė person i shoqėrueshėm dhe pa brenga, por nganjėherė pak i frikėsuar. Tė metat mė tė mėdha: naiviteti, xhelozia dhe optimizmi i tepruar.
bobobo fiks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 9:40 pm

hahahhahah.. na paskan dal me rradh ne te treve...1 2 3 lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 9:42 pm

Child In Time shkruajti:
Numerologjia – numrat dhe fati
Njė llogaritje e moēme e karaktereve tė njerėzve ėshtė edhe numerologjia. Sipas kėsaj llogaritjeje astrologjike kuptojmė se secili person fshihet prapa ndonjėrit nga numrat prej njė deri nė nėntė. Nė mėnyrė shumė tė thjeshtė, secila datė e lindjes mund tė zbritet nė njė numėr njėshifror, i cili i tregon rrugėn e jetės suaj dhe zbulon vetitė tuaja tė mira dhe tė kėqija, por edhe si silleni ndaj njerėzve tė tjerė. Madje, mund ta krahasoni numrin tuaj me atė tė partnerit, apo tė njerėzve qė ju rrethojnė, pėr ta parė pėrputhshmėrinė mes jush.

1-2-3-4-5-6-7-8-9

Si tė llogaritet numri i rrugės jetėsore
Mblidhni numrat qė i jep ditėlindja juaj. Pėr personin qė ka lindur mė 15 shtator 1981 mbledhja duhet tė bėhet nė kėtė mėnyrė: 1+5+9+1+9+8+1= 34. Pastaj mblidhni shifrat e kėtij numri: 3+4=7. Shuma e fituar tregon secilės rrugė jetėsore i takoni, pra rrugės 7. Nėse shuma edhe pas dy mbledhjeve del njė numėr mė i madh sė 9, atėherė vazhdoni mbledhjen derisa tė fitoni numrin njėshifror...

Domethėnia e numrave
1 - Udhėheqės autoritar qė e kalon ēdo pengesė. Perfeksionist qė kėrkon shumė, si nga vetja ashtu edhe nga tė tjerėt. Me besnikėri qėndron pas planeve qė ia ka parashtruar vetes, duke mos u kujdesur pėr mendimet e tė tjerėve. Shpesh ka nevojė tė pėrmbajė depėrtueshmėrinė e tij, megjithatė nėn sipėrfaqen e jashtme tė vrazhdė fshihet njė shpirt goxha i butė.

2 - Njeri paqėsor, por qė i urren urdhrat. Kur i jepet rasti e pėlqen dembelinė. Vetitė e ēmuara: imagjinata dhe kreativiteti. Ėndėrrimtar i papėrmirėsueshėm. Kur gjėrat nuk i ecin sipas planit ėshtė idhnak dhe i pakėnaqur.

3 - Lėvizės dhe revolucionar me tėrė qenien e tij. Ėshtė person i shoqėrueshėm dhe pa brenga, por nganjėherė pak i frikėsuar. Tė metat mė tė mėdha: naiviteti, xhelozia dhe optimizmi i tepruar.

4 - Kėmbėngulės dhe punėtor i vyer. Njeri i vendosur, aktiv dhe besnik, por nėse gjėrat nuk i shkojnė siē ka planifikuar mund tė shndėrrohet nė person tė dhunshėm. Ėshtė person logjik, i organizuar, metodik dhe besnik edhe pse nė brendinė e tij ka vend pėr brenga.

5 - Ėndėrrimtar i pasionuar, dashnor i pėrkryer, por lehtė u nėnshtrohet ērregullimeve psikologjike. E urren rutinėn dhe punėn e mundimshme.

6 - Zemėrmirė dhe sharmant, ka dell tė zhvilluar pėr drejtėsi. Ėshtė i gatshėm edhe pėr sakrifikim. Ka kualitete pėr te qenė politikan i suksesshėm. Ėshtė i butė me ata qė i do, por vėshtirė fal dhe harron.

7 - I rezervuar, i matur dhe shumė inteligjent. Ėndėrrimtar, hetues dhe mendimtar qė ka burime tė pashtershme. Ėshtė i gatshėm edhe tė mashtrojė vetėm pėr tė pasur sukses. Po ashtu ėshtė edhe zemėrgjerė dhe egocentrik.

8 - Trim dhe energjik, por ka sukses vetėm atėherė kur ia arrin tė kontrollojė oreksin goxha tė madh personal. Ėshtė person qė lufton pėr tė drejtėn dhe gjėrat e ēmuara. Edhe pse pėr nga natyra ėshtė person optimist, nganjėherė ėshtė i fshehtė dhe i mbyllur nė vete.

9 - Luftarak, trim, i pavarur deri nė fund, por qė, nganjėherė, ka nevojė edhe pėr ndihmė. Ia del me sukses nė ēdo gjė qė kėrkoni nga ai. Ėshtė i zgjuar, energjik, plot epsh, por nuk ėshtė sentimental, siē mund tė duket nė shikim tė parė.

A i pėrgjigjet numri i tij tuajit?

1-shi dhe 2-shi janė nė kundėrshtim mė njėri-tjetrin, mirėpo kreativiteti dhe shkathtėsia e udhėheqjes qė e posedon 1-shi mund ta joshė 2-shin artistikisht tė orientuar.

3-shi ėshtė i pavarur dhe i gjallė. I pėrshtaten 3-shat tė tjerė, ose numrat qė pjesėtohen me 3.

4-shi ėshtė praktik dhe vėshtirė krijon shoqėri. Pėrshtatet mirė me 2-shin dhe 8-shin.

5-shi ėshtė adhurues i jetės tolerante dhe pėrshtatet mė tė gjithė numrat, sidomos me numrin 5.

6-shi ėshtė besnik dhe i baraspeshuar, ndėrsa pėrshtatet me 7-shin e rėnė nė mendime dhe me 9-shin seksipil.

7-shi i pėlqen 3-shat e gjallė dhe 5-shat dinamikė.

8-shi ėshtė ambicioz, botėrisht i hapur dhe goxha materialist. E pėlqen kreativitetin e 1-shit, ndėrsa ka nevojė pėr stabilitetin e 4-shit.

9-shi ėshtė tip luftėtar qė i pėlqen 1-shat autoritarė dhe 6-shat besnikė.

po nuk esht se ngel e pakenaqur,thjesht merzitem per momentin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1Sun Jul 26, 2009 9:43 pm

angel boy shkruajti:
une dola 2 per vete....
hajt ta shofim se cila nga ktu ke forumi perputhet me mua.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
mgrini doren kush eshte 2
shpejt ahhahah
2 - Njeri paqėsor, por qė i urren urdhrat. Kur i jepet rasti e pėlqen dembelinė. Vetitė e ēmuara: imagjinata dhe kreativiteti. Ėndėrrimtar i papėrmirėsueshėm. Kur gjėrat nuk i ecin sipas planit ėshtė idhnak dhe i pakėnaqur.

unaaaaa, hahaha Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Empty
MesazhTitulli: Re: Numerologjia...sa per t`shty kohen:P   Numerologjia...sa per t`shty kohen:P Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Numerologjia...sa per t`shty kohen:P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: