Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 27 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 27 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 27 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
AutoriMesazh
crazy.boy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 7
Mosha : 32
Vendndodhja : ne boten timee
Piket : 3
Data e regjistrimit : 03/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:20 pm

pershndetje te gjithve un jam armando
per kete forum me tha maj sis crazy.girl qe po icoj nje sms te futet
shpresoj tja kaloj mir ne shoqerin tuaj kaloni mir te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:34 pm

klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:37 pm

mir se keni ardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 4:38 am

hi jam sabri... kam pas qen ke ky forum po kam haru pasin e add..anyway para i viti kam qen regjistru...mqse gjith diten rij n net u regjistrova prap :D ca t them tjeter moo se i urrej kto prezantimet pffffff.klm t gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 10:06 am

welcome sabri
paske te njejtin emer me te vellait tim mgjthse ti je femer
kalofsh bukur ketu e dashur
dhe behu sa me shume aktive :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPrezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 2:45 pm

DarkVampire666 shkruajti:
hi jam sabri... kam pas qen ke ky forum po kam haru pasin e add..anyway para i viti kam qen regjistru...mqse gjith diten rij n net u regjistrova prap :D ca t them tjeter moo se i urrej kto prezantimet pffffff.klm t gjith


Po e maj men un mi,,,me duket,,,nejsee mir beree e fute prap
Tduu shm I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blond
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 10
Mosha : 27
Vendndodhja : prishtine
Hobi : kėndimi,aktrimi,adventurat
Koha e lire : lexoj,shetis
Piket : 19
Data e regjistrimit : 05/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 7:12 pm

tung une jam blondi jam nga mitrovica,jam 15 vjeq dhe hobi im eshte basketbolli Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 7:24 pm

DarkVampire666 shkruajti:
hi jam sabri... kam pas qen ke ky forum po kam haru pasin e add..anyway para i viti kam qen regjistru...mqse gjith diten rij n net u regjistrova prap :D ca t them tjeter moo se i urrej kto prezantimet pffffff.klm t gjithmir se na gjete Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 7:25 pm

mireserdhe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 7:26 pm

kam qen para teje ne fb po jam perjashtu sh her ..... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:57 am

crazy.boy shkruajti:
pershndetje te gjithve un jam armando
per kete forum me tha maj sis crazy.girl qe po icoj nje sms te futet
shpresoj tja kaloj mir ne shoqerin tuaj kaloni mir te gjithmir se erdhe Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:59 am

blond shkruajti:
tung une jam blondi jam nga mitrovica,jam 15 vjeq dhe hobi im eshte basketbolli SmileCkemi Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ReBeLdE GiRl 4eVeR
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 26
Vendndodhja : my dream world
Hobi : listening music, volleyball &swimming
Koha e lire : reading or listening music
Piket : 1
Data e regjistrimit : 05/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:01 pm

ckemi te gjithve...une jam anetare e re e ketij forumi dhe me duket vertete interesante...quhem Egi...klm te gjitheveeee..ciaoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:26 pm

ReBeLdE GiRl 4eVeR shkruajti:
ckemi te gjithve...une jam anetare e re e ketij forumi dhe me duket vertete interesante...quhem Egi...klm te gjitheveeee..ciaoo

Mire se erdhe Egi,kalofsh mire mes nesh pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:28 pm

ReBeLdE GiRl 4eVeR shkruajti:
ckemi te gjithve...une jam anetare e re e ketij forumi dhe me duket vertete interesante...quhem Egi...klm te gjitheveeee..ciaoo

kalofsh mire rebelde Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY

Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:15 am

mir se erdhe Egi..........kalofsh sa me kendshem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 11:59 am

ReBeLdE GiRl 4eVeR shkruajti:
ckemi te gjithve...une jam anetare e re e ketij forumi dhe me duket vertete interesante...quhem Egi...klm te gjitheveeee..ciaoo
welcome
me siguri shikon serialin rebelde...
edhe mua me pelqen
anyway have fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
just sara
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
just sara

Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Piket : 1
Data e regjistrimit : 08/08/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 4:48 pm

Ckemi,une jam Sara,15 vjec(ne fakt tani i mbush).Jetoj ne El.Tani e pashe ne fcb qe ekzistonte ky forumi dhe u regjistrova.Shpresoj qe te jete nje gje interesante,ciao klm puccc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 4:49 pm

just sara shkruajti:
Ckemi,une jam Sara,15 vjec(ne fakt tani i mbush).Jetoj ne El.Tani e pashe ne fcb qe ekzistonte ky forumi dhe u regjistrova.Shpresoj qe te jete nje gje interesante,ciao klm puccc.

ne elb. sa mire, Smile
befsh qef sara

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 27 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 6:10 pm

welcome sara
qenkemi dhe patriote
lere lere
have fun zemer :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 6:10 pm

welcome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 6:56 pm

uuaaauuuuu keta te rinjte shume interesant ju puth te gjitheve dhe kalofshi sa me mire ketu hot spicy me verte i sheh rebelet i adhuroj eshte shume e bukur me pelqejne shume shume Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 7:02 pm

just sara shkruajti:
Ckemi,une jam Sara,15 vjec(ne fakt tani i mbush).Jetoj ne El.Tani e pashe ne fcb qe ekzistonte ky forumi dhe u regjistrova.Shpresoj qe te jete nje gje interesante,ciao klm puccc.

mire se erdhe sara dhe kalofsh sa me bukur ketu mes nesh........ :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 7:30 pm

mire se na gjete Sara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:02 pm

just sara shkruajti:
Ckemi,une jam Sara,15 vjec(ne fakt tani i mbush).Jetoj ne El.Tani e pashe ne fcb qe ekzistonte ky forumi dhe u regjistrova.Shpresoj qe te jete nje gje interesante,ciao klm puccc.

mire se erdhe sara,qendrim te kendshem

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Prezantohuni - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 27 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 27 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: