Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcap17%Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcap29%Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcap31%Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcap23%Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
hot_spicy
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Darkangel
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
angel boy
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Child In Time
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
rapper_girl
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Mars
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_lcapLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_voting_barLetersia shqiptare apo letersia huaj ??? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Letersia shqiptare apo letersia huaj ???

Shko poshtė 
+17
the beatle
rapper_girl
smart devil
Child Of Darkness
RioT
almir_metallica_4ever
Kosova
bad boy
SupergirL
Tarjaholic
Child In Time
Mars
Soldier Of Fortune
Endi
Blue Paradise
LiKe A sTaR
fefe_
21 posters
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 2:59 am

study study study confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:46 pm

per mua me e arrire eshte letersia e huaj, por nuk dua ti ul vlerat e letersise shqiptare... Sido te jete letersia shqiptare ndonjehere me duket e merzicme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:55 pm

pfffff
secila ka te bukren e vet..................
me me e bukur me duket ajo e huaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 7:45 pm

sjam fanse e letersise shqiptare kshuqe per mua letersia e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:22 pm

e huaja

_________________
Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:31 pm

e HUAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 6:23 pm

fefe_ shkruajti:
study study study confused

hauhahahuahuahuahuhauhauh sa kaaaam qeesh :gaga:

e huaja per mua

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:47 pm

Nuk bej dallime...Secili ka karakteristikat e tij, por kryesorja eshte te terheqi lexuesin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:27 am

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:33 am

e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosova
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 40
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 10:53 pm

E huaj dhe per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 2:21 pm

e huaj normal ne letersine shqiptare vetem MIGJENI me pelqen shum pastaj te tjeret sme pelqejn ka shum ekzagjerime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:26 am

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 12:48 pm

Nuk jam tipi qe paragjkoj gjithcka qe vjen nga Shqiperia por me shume lexoj letersi te huaj,normal ka me shume mundesi zgjedhjeje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 2:11 pm

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 2:15 pm

te dyja pasi ka libra te bukur si nga shkrimtar/e shqiptar ashtu edhe te huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 2:16 pm

po pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 12:52 am

me shume jam per te huajen. nder shqiptaret me pelqen shume kadareja dhe ndonje tjeter, por sigurisht qe letersia e huaj me pelqen me shume, edhe sepse ka nje game shume me te gjere autoresh dhe rrymash, ndaj te le me shume hapesire zgjedhjeje. megjithate nuk kam paragjykime te tipit: eshte shqiptar, nuk e lexoj. per sa kohe eshte i bukur dhe nuk eshte naim frasheri (per te cilin kam ushqyer nje "urrejtje" te pashpjegueshme qe ne vogeli), do ta lexoja me gjithe qejf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:02 am

Nuk kam lexuar aq shume libra sa te krijoj nje pelqim per ndonjerin ne vecanti, po kur isha e vogel me pelqenin me shume autoret shqiptare te kohes se re se me dukeshin me reale. Ndersa tani lexoj ca te jete, pa bere dallime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:39 am

te dyja me pelqejn dhe i lexoj rregullisht po dua te vecoj njeren dhe ajo esht letersia e huaj...nuk e di po mua thjesht me pelqen dhe me terheq me shum nje liber i huaj sesa nji shqiptar..kjo sepse ne librrat shqiptar ka histori qe i perkasin periudhave te komunizmit qe ne na duken qesharake dhe pa shum kuptim...dashuri te ndaluara,burgosja etj etj.ndersa letersia e huaj ka shum larmishmeri,aventura,romanca qe neve na pelqejn shuuuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 12:44 am

Letersia e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1Sun Feb 06, 2011 11:07 pm

te dyja te mira jane....s"bohen dallime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Letersia shqiptare apo letersia huaj ??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Letersia shqiptare apo letersia huaj ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: