Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap17%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap29%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap31%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap23%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
hot_spicy
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Darkangel
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
angel boy
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Child In Time
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Blue Paradise
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Child Of Darkness
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
rapper_girl
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Mars
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcapKOMEDITE SHQIPTARE I_voting_barKOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 KOMEDITE SHQIPTARE

Shko poshtė 

CILA JU PELQEN ME SHUME DHE PSE??
PALLATI 176
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap86%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 86% [ 6 ]
NJE BABA TEPER
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap0%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
SHI NE PLAZH
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap0%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
7 PERSONA PLUS
KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_lcap14%KOMEDITE SHQIPTARE I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:25 pm

CILA PREJ KOMEDIVE TE MEPOSHTME JU PELQEN ME SHUME DHE PSE??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:26 pm

mua me pelqen pallati 176, e kam ber dhe dramatizim ne shkoll,me rolin e irenes. e shkrim ms. se qeshuri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:29 pm

EDHE MUA AI ME PELQEN..UHHH ESHTE NJE KOMEDI QE SA HERE E SHOH AQ ME SHUME ME PELQEN..E KAM MESUAR GATI GATI PERMENDESH... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:32 pm

KOMEDITE SHQIPTARE Nve000150cm
KOMEDITE SHQIPTARE Pallati1760087kt
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 3:39 pm

kte 7 persona +. po kto tjeterat jan te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:10 pm

ja dhe kjo eshte e papame...
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:11 pm

nje baba me teper
p.s do ti respektojm te 7 te 40,se ne fund te fundit ore baba te kemi babaaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:11 pm

JO LE TA DUA UN.....AJO PRAP SME KA DASHUR DO THOT.... Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:12 pm

hahah sa kam qesh hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:18 pm

hot spicy shkruajti:
KOMEDITE SHQIPTARE Nve000150cm

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

"na falni se kemi teto pak si pa qef"

sa her e ngjoj ket shkatarrohem tu qesh Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:19 pm

hot spicy shkruajti:
ja dhe kjo eshte e papame...
Photobucket

epo ferr ferr ne mengjes
ferr ferr ferr ne drek
e ferr ferr ne dark.....

hahahaahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
KOMEDITE SHQIPTARE Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 12:12 pm

komedia eshte 8 persona plus e jo 7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 5:50 pm

hot spicy shkruajti:
JO LE TA DUA UN.....AJO PRAP SME KA DASHUR DO THOT.... Razz Razz


Milo, cupa e Jetes... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
KOMEDITE SHQIPTARE Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 8:40 pm

i kam te gjitha ne dvd dhe kaseta video.vdes maroj ti shof.me shkatarrojne tuj qesh.... :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:41 pm

jo le ta dua un,prap sme ka dashur do thoje Razz
shi ne plazh me pelqen,por nuk ngelen mrapa pallati 176 dhe 8 persona +
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 3:13 pm

dje pashe 8 persona plus ne dvd
eshte e papame..... :D :D :D :D
meqe ra fjali kma te gjitha kto lart ne dvd dhe i shof mbi tre here ne javeee Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
KOMEDITE SHQIPTARE Empty
MesazhTitulli: Re: KOMEDITE SHQIPTARE   KOMEDITE SHQIPTARE Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KOMEDITE SHQIPTARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: