Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcap17%Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcap29%Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcap31%Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcap23%Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
hot_spicy
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Darkangel
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
angel boy
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Child In Time
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
rapper_girl
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Mars
Homoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 13 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
+39
Lacuna_Coil
H_boy354
Green K
paola
kitty
the doctor 2000
Iron Snake
Kauhajoki
odise
Shpirti-pist
the beatle
don corleone
Burzgoroth
fifi
free spirit
bad boy
almir_metallica_4ever
Venus
S.A.M--->2
mel-L
dj jero
smart devil
Tarjaholic
spartaku
rapper_girl
angel boy
The_Sentinel
baks
Endi
Assy
Child In Time
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
Mars
Darkangel
jurgeni
RioT
Enny-Art
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriMesazh
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Jan 16, 2010 5:31 pm

jam dakord me parafolsin.
sa koh kisha pa e perdor kte shprehje. Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Jan 16, 2010 5:54 pm

DeeJay_DISI shkruajti:
I like Germans.....Jam si gjermanet rrace e paster;;;;Homot ti vrasim thone gjermanet une them mos te na dalin para ;;; Twisted Evil Twisted Evil
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:09 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...

po normalish qe duke debatuar plas dhe "sherri" :D dhe kjo me duket gje e mir sepse temat e forumit per kete pun jan. per debate Wink
Hej Zot na ruaj!!
Ati yne qe je ne qiell,jepna fuqine te mbajme gojen mbyllur, kur skemigje per te thene!falna durim te thellojme ne pune perpara se te shkruajme mbi te! ka then Konica i dashur Fabiol!
e ti jo vetem qe nuk the dicka ne llidhje me temen,por fjalet e tua sme duken fare te kuptimta,fundja sherri eshte gjeja e fundit ku duhet te shkoj mendja,e nuk duhet te nisesh asnjehere me iden do bej debat qe te bej sherr..zgjuarsi eshte te mos arrish te sherri Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:16 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...

po normalish qe duke debatuar plas dhe "sherri" :D dhe kjo me duket gje e mir sepse temat e forumit per kete pun jan. per debate Wink
Hej Zot na ruaj!!
Ati yne qe je ne qiell,jepna fuqine te mbajme gojen mbyllur, kur skemigje per te thene!falna durim te thellojme ne pune perpara se te shkruajme mbi te! ka then Konica i dashur Fabiol!
e ti jo vetem qe nuk the dicka ne llidhje me temen,por fjalet e tua sme duken fare te kuptimta,fundja sherri eshte gjeja e fundit ku duhet te shkoj mendja,e nuk duhet te nisesh asnjehere me iden do bej debat qe te bej sherr..zgjuarsi eshte te mos arrish te sherri Wink

sa te mire te kam!Smile (K)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:17 pm

DeeJay_DISI shkruajti:
I like Germans.....Jam si gjermanet rrace e paster;;;;Homot ti vrasim thone gjermanet une them mos te na dalin para ;;; Twisted Evil Twisted Evil
He He He,sa per te qeshur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Mon Jan 18, 2010 6:17 pm

qe te mos bej quote zemer.. te puth per child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:59 pm

[i[i]]per te paragjykuar nje homoseksual duhet te mendosh nje here se si do te ndiheshe ti nese te jteret do te paragjykonin prirjet e tua seksuale. Homoseksualiteti nuk me duket gjeja e mire ne bote por nuk jam kunder sepse ne fund te fundit eshte zgjedhja e gjitheseclilit , per me treper kur me sjelljen e tyre nuk ndikojne aspak tek une.......[/i][/i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 6:32 pm

PO PERHAPET AQ SHUME SA SKA KU TE VEJE Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1Tue Mar 30, 2010 2:41 pm

hot_spicy shkruajti:
PO PERHAPET AQ SHUME SA SKA KU TE VEJE Shocked
nuk po perhapet...njerzit nuk zgjohen nga gjumi edhe thojn :si qeka dielli sot..po behem gay "..
thjesht tani duket pak me normale se cka qen me perpara..edhe nejrzit po kuptojn qe e duan me shum veten e tyre se njerzit qe vetem flasin edhe kshu po e pohojn qe jan gay.esht kaq e thjesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Homoseksualizmi... - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 13 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: