Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Homoseksualizmi... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Homoseksualizmi... I_vote_lcap17%Homoseksualizmi... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Homoseksualizmi... I_vote_lcap29%Homoseksualizmi... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... I_vote_lcap31%Homoseksualizmi... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... I_vote_lcap23%Homoseksualizmi... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
hot_spicy
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Darkangel
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
angel boy
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Child In Time
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
rapper_girl
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Mars
Homoseksualizmi... I_vote_lcapHomoseksualizmi... I_voting_barHomoseksualizmi... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
+39
Lacuna_Coil
H_boy354
Green K
paola
kitty
the doctor 2000
Iron Snake
Kauhajoki
odise
Shpirti-pist
the beatle
don corleone
Burzgoroth
fifi
free spirit
bad boy
almir_metallica_4ever
Venus
S.A.M--->2
mel-L
dj jero
smart devil
Tarjaholic
spartaku
rapper_girl
angel boy
The_Sentinel
baks
Endi
Assy
Child In Time
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
Mars
Darkangel
jurgeni
RioT
Enny-Art
43 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:25 pm

Homot dhe Lesbiket...shum prezente.i paragjykoni?jo,po,pse?
une jo..ata qe me verte e ndjenje ateher pse jo,dhe mos na vini me justifikimin qe Zoti krijoi mashkullin dhe femren,atehere pse krijoi dhe njerez me crregullime hormonale dhe ndjenja te tilla?
une kam nje shoqe lesbike te cilen e du shum dhe e mbeshtes,ndihmoj,dhe me duket robi me i vecant dhe i mir qe kam taku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:59 am

aposolutisht jo!nuk i paragjykoj,,ne fund te fundit eshte jeta e tyre,,eshte preferenca e tyre dhe nuk kemi te drejten ti paragjykojm,,nuk ka njeri perfekt
ktu ne shqiperi nese nje goc lidhet me nje goc,,i vejn tagra i hapet nami keq,,te braktis shoqerija,,uhh ca nuk ndodh,,kurse per cunat nuk di ndonje rast nga afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:42 pm

bo ca jan keto tema qe hapni. un as nuk du ti shof me sy keto tipa. kot qe rrojn . me mir te vrasin veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:43 pm

une per vete nuk i paragjykoj sepse secili e zgjedhe vete tipin e tij dhe e di vete se si vepron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 7:19 pm

jurgeni shkruajti:
bo ca jan keto tema qe hapni. un as nuk du ti shof me sy keto tipa. kot qe rrojn . me mir te vrasin veten
e pse kshu??kot qe rrojn thot,,po nese do te thot dikush per ty kot qe rron se ke kto mendime??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 8:53 pm

As une nuk i paragjykoj,skam pse iher perderisa si bejne keq njeriu.Pastaj ne shumicen e rasteve ata nuk e zgjedhin vete te jene ashtu po per shkak te crregullimeve hormonale nuk mund te jetojne ndryshe.Une perkundrazi kam inat ata qe i paragjykojne e qe i braktisin atehere kur kane me shume se askush tj nevoje per ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:02 pm

Mars shkruajti:
As une nuk i paragjykoj,skam pse iher perderisa si bejne keq njeriu.Pastaj ne shumicen e rasteve ata nuk e zgjedhin vete te jene ashtu po per shkak te crregullimeve hormonale nuk mund te jetojne ndryshe.Une perkundrazi kam inat ata qe i paragjykojne e qe i braktisin atehere kur kane me shume se askush tj nevoje per ta.
bravo bravo bravo,, cheers cheers cheers te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:02 pm

RioT shkruajti:
Mars shkruajti:
As une nuk i paragjykoj,skam pse iher perderisa si bejne keq njeriu.Pastaj ne shumicen e rasteve ata nuk e zgjedhin vete te jene ashtu po per shkak te crregullimeve hormonale nuk mund te jetojne ndryshe.Une perkundrazi kam inat ata qe i paragjykojne e qe i braktisin atehere kur kane me shume se askush tj nevoje per ta.
bravo bravo bravo,, cheers cheers cheers te puth

Sh flm per mbeshtetjen :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:05 pm

flm ti! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:15 pm

RioT shkruajti:
jurgeni shkruajti:
bo ca jan keto tema qe hapni. un as nuk du ti shof me sy keto tipa. kot qe rrojn . me mir te vrasin veten
e pse kshu??kot qe rrojn thot,,po nese do te thot dikush per ty kot qe rron se ke kto mendime??

ty do te pelqente nqs nje dite djali ose vajza jote do te behej homoseksual ose lezbike???????

nejse ky esht mendimi yt dhe un e respektoj Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:18 pm

natyrisht qe do e pranoja,,esht zgjedhja e tjeterit,,si te ndihet ai/ajo me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:23 pm

ok, ky esht mendimi yt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:23 pm

jurgeni shkruajti:
RioT shkruajti:
jurgeni shkruajti:
bo ca jan keto tema qe hapni. un as nuk du ti shof me sy keto tipa. kot qe rrojn . me mir te vrasin veten
e pse kshu??kot qe rrojn thot,,po nese do te thot dikush per ty kot qe rron se ke kto mendime??

ty do te pelqente nqs nje dite djali ose vajza jote do te behej homoseksual ose lezbike???????

nejse ky esht mendimi yt dhe un e respektoj Kalofsh mire

Mgj kjo qe po thua ti Jurgen me duket si pa kuptim.Nuk i teket tj per sot nsr e te behet ashtu,e thashe e tereplika pare qe shumicen e rasteve per te mos te thene te gjitha zgjedhja e jetes qe bejne nuk eshte ne doren e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:28 pm

o mars po ja fut ti kot , studioke crregullimet hormonale tani , si nuk qeka ne doren e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:31 pm

jurgeni shkruajti:
o mars po ja fut ti kot , studioke crregullimet hormonale tani , si nuk qeka ne doren e tyre?

Kot ja fut ti jo une,mire se paske lexu ndonjhere me asnje liber ti,po per ta degju se ke degju ndonjehere ne TV ti per kete problem,kushedi sa emisione jane bere,ku jane rrefy vete keta tipat,kshu qe une asiher nuk flas kot po nuk e di me siguri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:32 pm

po normale qe nuk eshte ne doren e tyre,,shiko ka goca qe nuk i terheqin cunat,,i pelqejn gocat,,dhe e njejta gje vlen edhe per djem,,nuk esht faji i tyre,,ose behen per tu dukur,,thjesht jan crregullime hormonesh qe duhen pranuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:33 pm

Tu mbush icik mendja re Jurgen apo vazhdojme tia fusim kot ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:36 pm

Mars shkruajti:
jurgeni shkruajti:
o mars po ja fut ti kot , studioke crregullimet hormonale tani , si nuk qeka ne doren e tyre?

Kot ja fut ti jo une,mire se paske lexu ndonjhere me asnje liber ti,po per ta degju se ke degju ndonjehere ne TV ti per kete problem,kushedi sa emisione jane bere,ku jane rrefy vete keta tipat,kshu qe une asiher nuk flas kot po nuk e di me siguri

oj goca qe lexoke sh libra dhe qe degjoke sh emisione kur nuk e di me siguri me mire mos e thuaj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:39 pm

jurgeni shkruajti:
Mars shkruajti:
jurgeni shkruajti:
o mars po ja fut ti kot , studioke crregullimet hormonale tani , si nuk qeka ne doren e tyre?

Kot ja fut ti jo une,mire se paske lexu ndonjhere me asnje liber ti,po per ta degju se ke degju ndonjehere ne TV ti per kete problem,kushedi sa emisione jane bere,ku jane rrefy vete keta tipat,kshu qe une asiher nuk flas kot po nuk e di me siguri

oj goca qe lexoke sh libra dhe qe degjoke sh emisione kur nuk e di me siguri me mire mos e thuaj fare

Lexoje mire ca kam thene re cuni,se kam thene te kunderten qe thua ti dmth:UNE ASIHER NUK FLAS KOT NESE NUK E DI ME SIGURI(ta shk me te medha se mos e kupt kshu)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:41 pm

sa nuk iu mbushka mendja ktit jurgenti,,njs,,o jurgen mars ka shshshsh te drejt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:43 pm

po as ksaj marsit nuk iu mbushka mendja fare haha
nejse nejse e lem ashtu si thot marsi edhe pse e ka gabim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:45 pm

jurgeni shkruajti:
po as ksaj marsit nuk iu mbushka mendja fare haha
nejse nejse e lem ashtu si thot marsi edhe pse e ka gabim :D

Sipas teje nese e kam gabim une e ka gabim shkenca.Ca te bej une kur tj sdo te mesoje nje gje sdo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:47 pm

hahah sa i fort ky jurgeni,,mazallah qe e pranon,,o ashtu si i thot koka o ska!po pranoje re qe e ke gabim,,se e kan than koka me te mdhenj se ty e se mu bashk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:49 pm

Mars shkruajti:
jurgeni shkruajti:
po as ksaj marsit nuk iu mbushka mendja fare haha
nejse nejse e lem ashtu si thot marsi edhe pse e ka gabim :D

Sipas teje nese e kam gabim une e ka gabim shkenca.Ca te bej une kur tj sdo te mesoje nje gje sdo

problemi eshte qe shkenca nuk thot ashtu si thua ti nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:50 pm

Ueee ca acarimi qe qenke per zotin,mgjs e shoh qe sia vlen te humb kohen me ty,per te mbush mendjen per dicka qe ske per ta pranu me shume per kokfortesi,mendjemadhesi a ku di une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Homoseksualizmi... Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 13Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: