Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcap17%Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcap29%Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcap31%Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcap23%Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
hot_spicy
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Darkangel
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
angel boy
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child In Time
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
rapper_girl
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Mars
Homoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 12 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
+39
Lacuna_Coil
H_boy354
Green K
paola
kitty
the doctor 2000
Iron Snake
Kauhajoki
odise
Shpirti-pist
the beatle
don corleone
Burzgoroth
fifi
free spirit
bad boy
almir_metallica_4ever
Venus
S.A.M--->2
mel-L
dj jero
smart devil
Tarjaholic
spartaku
rapper_girl
angel boy
The_Sentinel
baks
Endi
Assy
Child In Time
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
Mars
Darkangel
jurgeni
RioT
Enny-Art
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 7:39 pm

dj jero shkruajti:
nji pytje kam une se pashe shume postime tek kjo tema te disa gocave...ta kuptoj une kush eshte lezbike ketu se na hoqet trunin

e se as un se mora vesh se kush eshte lezboja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 7:54 pm

there with out me shkruajti:
dj jero shkruajti:
nji pytje kam une se pashe shume postime tek kjo tema te disa gocave...ta kuptoj une kush eshte lezbike ketu se na hoqet trunin

e se as un se mora vesh se kush eshte lezboja

ikni me dashkeni me e dit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kauhajoki
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/12/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 2:31 am

Kisha shkruar pak si rende ne fillim, por u nervozova me disa pergjigje prandaj... Megjithate vazhdoj te mendoj se homosexualiteti, bisexualiteti, heterosexualiteti...etj jane ndjenja te njeriut dhe tre orientimet kryesore seksuale te njerezit...Edhe nuk e kisha fjalen se heterot po e shkaterrojne vertete martesen sepse po martohen dy persona te seksit te kundert(sepse ne fakt kjo gje eshte shume normale dhe jam vete gjysem hetero) por e kisha fjalen qe ne nje fare menyre ka shume e shume divorce SIDOMOS, ne ciftet hetero dhe se nuk duhet te kete kaq shume sepse njeriu nga kafsha ndryshon nga fakti se ne dime ti kontrollojme instiktet, me shume kto pergj. harbute i kisha dhene per disa pergj. super dikriminuese...Megjithate nuk eshte se une kam zgjedhur vete te lind mashkull dhe qe te me terheqin si femrat ashtu edhe meshkujt, ashtu si ti nuk ke zgjedhur te lindesh hetero 100%..Eshte e vertete qe homosexualiteti fitohet por nga njehere ka edhe homosex. meshkuj qe mund te dashurohen me femra, ose e kunderta, pra d.m.th. qe edhe homosexualeve mund t'u "zgjohet" heterosexualiteti, dhe nga kto fakte un them qe sexualiteti tek njerezit nuk ka baza, bazat i ka vene vete njeriu ashtu sic ka bere edhe me planetin ku jetojme ne, p.sh. bota eshte krijuar pa kufij, te cilet i ka vendosur vete njeriu ashtu sic ka vendosur edhe tabute...


Edituar pėr herė tė fundit nga Kauhajoki nė Sun Dec 21, 2008 5:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 10:14 pm

Homoseksualiteti i lindur? Edhe eshte, por dhe mund te behesh
Dakort, homoseksualitetin eshte e kote ta injorosh, por jo ta shfarosesh(shume arsye te forta per ta bere)
Njeriu dallohet qe cke me te kur eshte bebe se cfare eshte mashkull apo femer...madje qe ne bark te nenes.
Personalisht mendoj se homoseksualiteti eshte anomali dhe e rende biles, me keq se sa te kesh deformime ne trup.
Heterot po shkaterrojne aktin e marteses? Dhe kete te fundit po e rimekembin homoseksualet? Te lutem....
E respektoj zgjedhjen qe ke bere, por duke mos aprovuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 10:44 pm

i shpifur. No Mohim
te ishte natyral njeriu do te ishte hermafrodit,si krimbat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Dec 06, 2008 8:35 pm

homoseksualiteti ka te bej njdjenjat e njeriut, varet nga menyra se si i kan rritur prindrit. Njof ca gei dhe ca bi dhe mund te them qe jan njerez me vrte shum t mir, dhe si paragjykoj fare per kete fakt,le ta zgjidhin vet punen e tyre.M duket shum idiotsi te mos pranosh nje gei apo lezbike jan pjes e shoqerise dhe nuk e zgjodhen vet ndjenjen e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
paola
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : te tall te tjeretr
Koha e lire : degjoj muzike
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/01/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 8:16 pm

o mami homot i urrej
ma rob koti se ato s ka
megjithate le te bojn ca te dan po mu mos te me afrohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 8:18 pm

paola shkruajti:
o mami homot i urrej
ma rob koti se ato s ka
megjithate le te bojn ca te dan po mu mos te me afrohen

uaa ceshte ky hob qe paske ti mii No
sh keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 6:59 am

paola shkruajti:
o mami homot i urrej
ma rob koti se ato s ka
megjithate le te bojn ca te dan po mu mos te me afrohen
deri tani homot kan treguar qe jan nejrez normal...mfalni kur do msoheni ti gjykoni njerzit per ate cka dijn?ate cka japin cdo dite ne shoqeri??,,mos ki merak ti paola se me keto mendime qe ke ti,,,ste afrohet ndonje homo,,druaj se sdo te afrohet askush...paragjykuse ne kulm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sun Dec 27, 2009 11:38 pm

NOPE! i kam inat njerezit qe fillojne e largohen kur marrin vesh qe shoku ose shoqa eshte homo ose lesbike.
P.sh: sa here qe jepet nje lajm per komunitetin Gay...mami fillon e thote : PIKA QE NUK I BIE KETYRE!! BIR O ZOT! SA TE PESHTIRE QE JANE! - dhe mua me vjen...grrr...:@ pse ndodh kjo???? nuk ishte zgjedhja e tyre qe te ishin gay!!! PEOPLE, THIRRINI MENDJES!! Nuk e DI kush e ka thene , por me duket se Billie Joe Armstrong( kengetari i Green Day) ka thene : NE TE GJITHE LINDIM BISEXUALE, POR JANE PRINDERIT TANE, QE SIPAS TYRE, NA TREGOJEN C'ESHTE E DREJTE.(kjo ne fakt ishte per bisexualet por nuk ka rendesi....njesoj jane pak a shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 3:10 am

Green K shkruajti:
NOPE! i kam inat njerezit qe fillojne e largohen kur marrin vesh qe shoku ose shoqa eshte homo ose lesbike.
P.sh: sa here qe jepet nje lajm per komunitetin Gay...mami fillon e thote : PIKA QE NUK I BIE KETYRE!! BIR O ZOT! SA TE PESHTIRE QE JANE! - dhe mua me vjen...grrr...:@ pse ndodh kjo???? nuk ishte zgjedhja e tyre qe te ishin gay!!! PEOPLE, THIRRINI MENDJES!! Nuk e DI kush e ka thene , por me duket se Billie Joe Armstrong( kengetari i Green Day) ka thene : NE TE GJITHE LINDIM BISEXUALE, POR JANE PRINDERIT TANE, QE SIPAS TYRE, NA TREGOJEN C'ESHTE E DREJTE.(kjo ne fakt ishte per bisexualet por nuk ka rendesi....njesoj jane pak a shume)
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 2:15 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:07 pm

qr sa inat i kam, sidomos cunat Evil or Very Mad

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:08 pm

Ouuuuu po i mhb ke ti fabjol. po me 1 vrim i bie fyellit

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:09 pm

du me hap icik sherr Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:10 pm

aha snuk sherr kjo
iku ajo kohe

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:10 pm

prit sa te vij ajo Riot

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:11 pm

mos ma luj riot Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 8:12 pm

si dhe childi Razz Razz Razz
ja tregoj un qejfin te dujave Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Jan 12, 2010 11:08 pm

H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Jan 12, 2010 11:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
mos ma luj riot Evil or Very Mad Evil or Very Mad
te vdes une per ty te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El


Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jan 13, 2010 5:12 pm

Pppffff
I URREJ.
VK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jan 13, 2010 9:09 pm

RioT shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
mos ma luj riot Evil or Very Mad Evil or Very Mad
te vdes une per ty te puth

te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Homoseksualizmi... - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Jan 14, 2010 3:36 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
du me hap icik sherr Twisted Evil
Suspect
une sbej sherre,,une thjesht mbroj mendimin tim,,me argumente,nqs ty te duket sherr me vjen shume keq...nqs do dish te mbrosh mendimin tend,e te thuash ndonje gje per gayt,,hajde bujrum...

po normalish qe duke debatuar plas dhe "sherri" :D dhe kjo me duket gje e mir sepse temat e forumit per kete pun jan. per debate Wink

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
DeeJay_DISI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
DeeJay_DISI


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 27
Vendndodhja : Ne kompjuter per momentin...
Hobi : gjumi
Koha e lire : shkoj ne belgjike::
Piket : 10
Data e regjistrimit : 16/01/2010

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Jan 16, 2010 12:33 am

I like Germans.....Jam si gjermanet rrace e paster;;;;Homot ti vrasim thone gjermanet une them mos te na dalin para ;;; Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/?ref=home
Sponsored content

Homoseksualizmi... - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 12 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: