Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Homoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_lcapHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_voting_barHomoseksualizmi... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
+39
Lacuna_Coil
H_boy354
Green K
paola
kitty
the doctor 2000
Iron Snake
Kauhajoki
odise
Shpirti-pist
the beatle
don corleone
Burzgoroth
fifi
free spirit
bad boy
almir_metallica_4ever
Venus
S.A.M--->2
mel-L
dj jero
smart devil
Tarjaholic
spartaku
rapper_girl
angel boy
The_Sentinel
baks
Endi
Assy
Child In Time
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
Mars
Darkangel
jurgeni
RioT
Enny-Art
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:51 pm

hahaha . mir pra e lem kete bisede

esht eashtu si thua ti. ok???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:49 pm

Ne nje shoqeri normale ku bejne pjese dhe homoseksuale nuk ka pse te kete paragjykime perderisa nuk eshte prekur orientimi juaj seksual,mund te keni shoke dhe shoqe homoseksuale pa asnje lloj problemi,dhe pa pasur nevoje ti paragjykojme,nuk ka asgje ndryshe ne bindjet e tyre,pervec orientimit seksual kuptohet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:17 pm

duhet te kesh kujdes nga ato tipa haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:18 pm

jan semundje ngjitese hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:22 pm

jo re ca ngjitesi
mu x vete sdo arrijne kurr te me ndryshojen mendje per kte pun haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:27 pm

te national geographic,,para pak minutash po jepte nje dokumentar per homoseksualizmin,,nuk e di nese vazhdon akoma,,dhe sapo tha qe jan njerez me porbleme tek hormonet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:29 pm

1 ne 10 veta esht homoseksual dhe 1 ne 12 homoseksual deshiron te kthej seksin,dmth nje burre vishet e sillet si grua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:37 pm

affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:38 pm

po un njof ja 200 persona dhe asnje nuk eshte homoseksual !
ca jan kto budalliqe qe nxjerrin ropt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:40 pm

RioT shkruajti:
1 ne 10 veta esht homoseksual dhe 1 ne 12 homoseksual deshiron te kthej seksin,dmth nje burre vishet e sillet si grua

Qe dmth transeksual
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:36 pm

o fefe, behet fjale per ne vendet perendimore, po qe kshu puna, me mire mo hyjme kurre ne europe!

_________________
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:15 pm

fefe_ shkruajti:
po un njof ja 200 persona dhe asnje nuk eshte homoseksual !
ca jan kto budalliqe qe nxjerrin ropt
un kur e shkrujta sapo e degjova te national geographic!!nuk e nxorra nga mendja ime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:15 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
o fefe, behet fjale per ne vendet perendimore, po qe kshu puna, me mire mo hyjme kurre ne europe!
me duket se ishte per ameriken as europen jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:16 pm

mo na fusni ne bote pra

_________________
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:17 pm

haahahhaahhaa po duhen pranuar edhe ato se jan njerez si te gjiht,,thjesh preferenca seksuale ndryshon,,ska gje te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 3:18 pm

jo cne, une nuk do ta duroja ta kisha nje te aferm me crregullime te tilla seksuale.

_________________
Homoseksualizmi... - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:34 pm

ca mo, ato gjonat e shpifme qe shkojn vetem me rob te te njejtes gjini
blahh they suck !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:46 pm

Child In Time shkruajti:
ca mo, ato gjonat e shpifme qe shkojn vetem me rob te te njejtes gjini
blahh they suck !
nuk esht faji i tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:48 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ca mo, ato gjonat e shpifme qe shkojn vetem me rob te te njejtes gjini
blahh they suck !
nuk esht faji i tyre

jo me jo, esht faji im dhe i joti, pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:49 pm

Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ca mo, ato gjonat e shpifme qe shkojn vetem me rob te te njejtes gjini
blahh they suck !
nuk esht faji i tyre

jo me jo, esht faji im dhe i joti, pff
po ashtu jan te lindur mi,,jan gabime,,se e pash dje ne nje emision kan crregullime hormonale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 5:51 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ca mo, ato gjonat e shpifme qe shkojn vetem me rob te te njejtes gjini
blahh they suck !
nuk esht faji i tyre

jo me jo, esht faji im dhe i joti, pff
po ashtu jan te lindur mi,,jan gabime,,se e pash dje ne nje emision kan crregullime hormonale

haha po e di mi haha sa e forte je
po prap si duroj doot lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 6:01 pm

Une shkruajti:
RioT shkruajti:
1 ne 10 veta esht homoseksual dhe 1 ne 12 homoseksual deshiron te kthej seksin,dmth nje burre vishet e sillet si grua

Qe dmth transeksual

Jo ,jeni gabim..eshte me e komplikuar se kaq...meqe e hap kjo teme po e sqaroj.Ne rastet kur nje burre VISHET si grua konsiderohet TRANSVESTIT.Nderkohe qe kur ka NDERRIM SEKSI,pra kur hyn nmes kirurgjia plastike,(qe kthen organin mashkullor ne femeror ose e anasjellta),atehere kemi tbejme me TRANSEKSUAL.sa per homoseksualet,jam shuuume PROOOO,aq pro sa sbehet.2 meshkuj,2 femra,1 mashkull,1 femer,per mua skan asnje dallim,per aq koh sa ekziston ndjenja nmes,t tjerat i zgjidhin ata mes njeri tjetrit..dhe ka ca ktu qe predikojne shume zgjuarsi..si more spaska lidhje me hormonet?jeni ne vete ju apo beni vet?e keni iden se sa e sa homo cfar sdo jepnin t ktheheshin hetero,sepse demoralizohen nga jeta e tyre qe paragjykohet aq shume nga shoqeria? Ata kane lindur me dicka ndryshe qe ne gjene,dhe gjate jetes,ne rrethana dhe situata t ndryshme,gjithcka merr rrjedhen e duhur. si mendoni ju,ti jurgen psh,se esht qef i madh me e be veten homo?pse aq lehte behesh? Degjo,per nje homo esht po aq eveshtir t kthehet ne hetero,sa per nje hetero t kthehet homo. KA pastaj edhe raste kur ka ndikime psikologjike qe sipas meje nuk ndryshojne tere orientimin seksual,por vetem nje pjes tvogel te tijin.kaq kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:04 pm

jam totalisht kunder se qendron kunder natyres njerezore.nuk i paragjykoj se eshte jeta e tyre por jam totalisht kunder.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:20 pm

Assy shkruajti:
Une shkruajti:
RioT shkruajti:
1 ne 10 veta esht homoseksual dhe 1 ne 12 homoseksual deshiron te kthej seksin,dmth nje burre vishet e sillet si grua

Qe dmth transeksual

Jo ,jeni gabim..eshte me e komplikuar se kaq...meqe e hap kjo teme po e sqaroj.Ne rastet kur nje burre VISHET si grua konsiderohet TRANSVESTIT.Nderkohe qe kur ka NDERRIM SEKSI,pra kur hyn nmes kirurgjia plastike,(qe kthen organin mashkullor ne femeror ose e anasjellta),atehere kemi tbejme me TRANSEKSUAL.sa per homoseksualet,jam shuuume PROOOO,aq pro sa sbehet.2 meshkuj,2 femra,1 mashkull,1 femer,per mua skan asnje dallim,per aq koh sa ekziston ndjenja nmes,t tjerat i zgjidhin ata mes njeri tjetrit..dhe ka ca ktu qe predikojne shume zgjuarsi..si more spaska lidhje me hormonet?jeni ne vete ju apo beni vet?e keni iden se sa e sa homo cfar sdo jepnin t ktheheshin hetero,sepse demoralizohen nga jeta e tyre qe paragjykohet aq shume nga shoqeria? Ata kane lindur me dicka ndryshe qe ne gjene,dhe gjate jetes,ne rrethana dhe situata t ndryshme,gjithcka merr rrjedhen e duhur. si mendoni ju,ti jurgen psh,se esht qef i madh me e be veten homo?pse aq lehte behesh? Degjo,per nje homo esht po aq eveshtir t kthehet ne hetero,sa per nje hetero t kthehet homo. KA pastaj edhe raste kur ka ndikime psikologjike qe sipas meje nuk ndryshojne tere orientimin seksual,por vetem nje pjes tvogel te tijin.kaq kishanqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 2:11 am

une nuk i duroj homoseksualet per kete gje jam shume racist per shkak se homosekualet jane te semure dhe te semuret e kane vendin ne spital
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Homoseksualizmi... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Homoseksualizmi... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: