Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Droga... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Droga... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Droga... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Droga... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Droga... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Droga... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Droga... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Droga... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Droga... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Droga... I_vote_lcap17%Droga... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Droga... I_vote_lcap29%Droga... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Droga... I_vote_lcap31%Droga... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Droga... I_vote_lcap23%Droga... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
hot_spicy
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Darkangel
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
angel boy
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Child In Time
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
rapper_girl
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Mars
Droga... I_vote_lcapDroga... I_voting_barDroga... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Droga...

Shko poshtė 
+41
vdekja_eshte_mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
dj hacker
LaLuC-I
redian
doni
hot_spicy
123bla returns
Ernesto_Guevara
the doctor 2000
odise
aurel_m131
rapper_girl
dead angel
Burzgoroth
ani
Une
the beatle
S.A.M--->2
Venus
dj jero
almir_metallica_4ever
free spirit
spartaku
andi mema
Lacuna_Coil
angel boy
SupergirL
baks
Child In Time
COLORED_SPIRIT
Assy
Endi
fefe_
Mars
RioT
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
Enny-Art
45 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Droga...   Droga... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:52 pm

esht prezente ta pranojm..ju keni eskperienca vetjake apo nshoqeri?nqs po ca mendimi keni,ca konkluzioni keni nxjerr?...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:55 pm

Nuk kam pas ndonjehere as eksperience vetijake dhe as ne shoqeri. Nuk di ca te them.

_________________
Droga... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:22 pm

ok pra mund te japesh mendimin tend rreth saj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 11:07 pm

Ehh droga.Nuk eshte qe kam shoke qe pijne droge,por te njohur kam sa te duash,por jo ne droga te renda por ne droga te lehta si Ashashi.Nuk eshte qe te ban nai dam te madh,por te sjell ne qejf per 30 minuta do vetem te qeshesh kot pa lidhje,dhe pastaj normalizohet gjithcka,asgje te keqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:55 am

kam pas disa cuna tek pallati vjeter qe drogoheshin,,me then te drejten i kam pas shum frik se benin edhe gjera te pavetdijshme kur merrnin droge,,nje her kan hyr te shpija jone edhe kan vjellur,,kurse kur ishin normal te padroguar dmth,,ishin rob zoti,,as te ngacmonin shifnin punen e vet,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 9:10 pm

Edhe une nuk kam patur shyqyr Zotit eksperienca si vetjake ashtu dhe shoqerore e ishalla nuk do km ndonjehere sepse me verte do ishte sh e veshtire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 11:47 pm

sh e lehte per ta gjet

problemi i vetem jan leket lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:24 pm

si ke qen nga leket kto kohe ti fefe qe ta dim nese ke pi ose jo?? shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:36 pm

cka lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:37 pm

eh...drograt...vetem per nje jam shum pro,edhe pse ende se kam provuar LSD,acidi lisurgjik,drog halucinogjene.esht fantastike,ka shoqeruar ne vitet 60' nje epoke te tere,nje mori njerezish,adoleshent ,burra dhe gra.per mendimin tim esht kultur me vete,esht sh e komplikuar,do ishte me mir t lexonit vete per te.sa per t tjerat,pfff,sme krijojn ndo1 interes.kam provuar drogra t lehta,por anyway I LOVE ALCOHOL....:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:38 pm

mos u merzit se kshu e ka jeta..her kemi shum, her kemi pak dhe her skemi fare!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:05 pm

skam provu vet..shoqeri kam plot..smpelqejn njerzit kur jan nen efekt sepse sja vetvetja..smpelqe as vetja ime kur bohem taap..obobo tshkretet atyre qe iu bi per pjese te me mbajn..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:40 pm

ca ktu kan ngataru drogen me alkolin, esht pun tjeter te drogohesh dhe tjeter te behesh tap
per tu droguar se kam be naiher, por kam ndermend se shpejti, i kemi planet gati hehe
kurse per tu ber tap, uhuuu, haha le te flasi edhe Blue Paradise per kte ceshtje Laughing
un jam pro droges btw

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 2:03 am

per ta pir as qe behet fjale eshte dicka qe kontrolloj por n.q.s. pi ndonje shoku im i bi deri sa te zej mend hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 3:27 pm

droga eshte shume e demshme per shendetin tone kshuqe nuk kam ndermend ta provoj sepse dua te jetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 4:17 pm

un per vete sdu ta provoj drogen duke marr parasysh pasojat qe ajo sjell.nuk du ta provoj asnje her se kam frik pastaj qe mos du ta vazhdoj...skam as interesin me te vogel per ta provu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 6:35 pm

jam kunder droges une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 6:36 pm

Gjithashtu dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:16 pm

njoftim!
eshte ulur cmimi i qeses
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:29 pm

ppffff para 1 jave me than qe ishte rrit cmimi qepes.
apo kan then per preshin??? scratch Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Droga... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:31 pm

qese , jo qep !

dhe ajo qe the nuk ishte per te qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:35 pm

mvjen keq qep kishe shkruajtur,por do e kesh modifikuar.
nuk qeshe ti por qesha une... tongue tongue

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Droga... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:36 pm

vin dhe syze pra ca te them !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:55 am

kurre mos thoni kurre...ndodhin gjera te cilat jo vetem te bejne te dalesh kundra mendimeve te tua qe ishe i sigurt se do qendronin ashtu,madje dhe ne menyr sistematike...
mund te eksperimentosh,por per mendimin tim,ne keto raste duhet te njohesh mire limitet dhe sasine..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:45 pm

fefe_ shkruajti:
njoftim!
eshte ulur cmimi i qeses
haha

hahahahahahahah me verte :D:D heh sa mir Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Droga... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Droga...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 9Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: