Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcap17%Droga... - Faqe 8 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcap29%Droga... - Faqe 8 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcap31%Droga... - Faqe 8 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcap23%Droga... - Faqe 8 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
hot_spicy
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Darkangel
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
angel boy
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child In Time
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
rapper_girl
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Mars
Droga... - Faqe 8 I_vote_lcapDroga... - Faqe 8 I_voting_barDroga... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Droga...

Shko poshtė 
+41
vdekja_eshte_mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
dj hacker
LaLuC-I
redian
doni
hot_spicy
123bla returns
Ernesto_Guevara
the doctor 2000
odise
aurel_m131
rapper_girl
dead angel
Burzgoroth
ani
Une
the beatle
S.A.M--->2
Venus
dj jero
almir_metallica_4ever
free spirit
spartaku
andi mema
Lacuna_Coil
angel boy
SupergirL
baks
Child In Time
COLORED_SPIRIT
Assy
Endi
fefe_
Mars
RioT
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
Enny-Art
45 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 12:05 pm

duhet provuar nai her Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 1:16 pm

snuk e du jo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Droga... - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 1:47 pm

as une.edhe pse sme ka dhene njeri dhe skam provuar kurre.por prape nuk e dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:47 pm

te merr jeten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:51 pm

ngjojme perdite vdekje trafikim droge...pfff une them qe duhet eleminu...por kujt i flet???? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 9:52 pm

edhe dashuria si droga esht,vdes bashk me te :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:32 am

Child In Time shkruajti:
LSD do e provoj patjeter..hope soon Smile
pervec ksaj kam fiksim edhe Ayahuasca, e cila tben te komunikosh me boten e shpirtrave, kjo perziher zakonisht me gjethe te DMT :D
hmm pastaj Magic Mashrooms qe jane kerpurdha te ngrenshme qe kane ingriediente psikodelike e halucinogjenike..dhe nja 2 tjera me kshu efektesh..rri se po mik menja plako :p


ca jan kto kot em kot
2 gjera jan drog (dhe nji e tret qe eshte vk )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:33 am

fefe_ shkruajti:
Child In Time shkruajti:
LSD do e provoj patjeter..hope soon Smile
pervec ksaj kam fiksim edhe Ayahuasca, e cila tben te komunikosh me boten e shpirtrave, kjo perziher zakonisht me gjethe te DMT :D
hmm pastaj Magic Mashrooms qe jane kerpurdha te ngrenshme qe kane ingriediente psikodelike e halucinogjenike..dhe nja 2 tjera me kshu efektesh..rri se po mik menja plako :p


ca jan kto kot em kot
2 gjera jan drog (dhe nji e tret qe eshte vk )

kush jan kto 2 gjerat o fefe? edhe e treta qe qenka vk?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:39 am

hashash , kokain dhe heroina vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:40 am

vallaj skam pik interesi, edhe tmi falin si du.. Razz dmth po tmi fali do ti jap ty Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:41 am

hahaha
dhe un per ti shit i doja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 12:42 am

hahahahahaha po fol ti Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 9:41 pm

do not ever try it.. i inatosur

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 10:21 pm

fefe_ shkruajti:
hashash , kokain dhe heroina vkvk kjo eeeeee ik me lale se smerke vesh ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 10:22 pm

ajo esht droga me e paster Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Droga... - Faqe 8 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 10:23 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ajo esht droga me e paster Laughing


edhe eshte me e shtrrenjta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 12:19 am

Big_Boss shkruajti:
fefe_ shkruajti:
hashash , kokain dhe heroina vkvk kjo eeeeee ik me lale se smerke vesh ti

ca thu e rrot k...
lexoje ca kam then

dhe mos me flit mu per drog haha pallosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 12:25 am

Lacuna_Coil shkruajti:
ajo esht droga me e paster Laughing

lale ska droge te paster jane te teragjera te pista
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 12:38 am

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ajo esht droga me e paster Laughing

lale ska droge te paster jane te teragjera te pista

e drejt, edhe ku, ktu n`shqipri Laughing
dje po flisja me i shok nga italia,po m`thoshte t`kem kujdes me kto se i perziejn keq fare dhe ne skemi nga ta marrim vesh Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 12:41 am

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ajo esht droga me e paster Laughing

lale ska droge te paster jane te teragjera te pista

e drejt, edhe ku, ktu n`shqipri Laughing
dje po flisja me i shok nga italia,po m`thoshte t`kem kujdes me kto se i perziejn keq fare dhe ne skemi nga ta marrim vesh Neutral

epo droga e paster 100% te vdes ne vend , ne overdoze !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:43 pm

nuk e di te ben mir per dhimbjen e kokes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:44 pm

shko provoje iher.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:45 pm

ke nai viz gati ti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:53 pm

sdua ti degjoj emrin
ooo sdua tjem vartese e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:53 pm

te merr jeten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Droga... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 8 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Droga...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: