Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Droga... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Droga... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Droga... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Droga... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Droga... - Faqe 2 I_vote_lcapDroga... - Faqe 2 I_voting_barDroga... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Droga...

Shko poshtė 
+41
vdekja_eshte_mundesia
anisa
Slash
sweet_girl
dj hacker
LaLuC-I
redian
doni
hot_spicy
123bla returns
Ernesto_Guevara
the doctor 2000
odise
aurel_m131
rapper_girl
dead angel
Burzgoroth
ani
Une
the beatle
S.A.M--->2
Venus
dj jero
almir_metallica_4ever
free spirit
spartaku
andi mema
Lacuna_Coil
angel boy
SupergirL
baks
Child In Time
COLORED_SPIRIT
Assy
Endi
fefe_
Mars
RioT
tigri-verdheblu
Soldier Of Fortune
Enny-Art
45 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:57 pm

eshte ber prap 5 mije lek haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 7:50 pm

se kam provuar dhe nuk kam ndermend me e provuar por sic tha edhe Enny-Art kurre mos thuaj kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:42 am

ti ben si mallist re Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andi mema
Adoleshent
Adoleshent
andi mema


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:48 pm

droga!droga per ca persona eshte dashuria e tyre e jetes.por ato se din qe dashuria te merr jeten pra droga.un sdo ta provoj kurr ate sepse ai eshte ilac vdekjeprures.ah do ta provoja kur te kisha ndeshje hahha qe te luja mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 3:53 pm

andi mema shkruajti:
droga!droga per ca persona eshte dashuria e tyre e jetes.por ato se din qe dashuria te merr jeten pra droga.un sdo ta provoj kurr ate sepse ai eshte ilac vdekjeprures.ah do ta provoja kur te kisha ndeshje hahha qe te luja mir.

ore andi ne shpresojm te lush vet mir ti dhe jo nen efektet e droges...hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:29 pm

fefe_ shkruajti:
ti ben si mallist re Razz Razz

Baj ngaqe kam shit po jo se kam pi vete lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:41 pm

hahahaha
tani ja fute me kot se kurr

hajde te te prezantoj un me ndonje qe shet dhe shife si e pin , si cigare !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:42 pm

puuuuuuuu si bej ca veta ktu..............
hapen kot ueeeeeu ueeeeeeeeee bejne si mallista ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:47 pm

une sjam mallist e them edhe ate LOL nga mbrapa e vura qe te kuptohej qe ishte fjala per shaka dmth qe nuk hapem sa per fefen ashtu sic thua ti kam pas nje te njohur ose me sakte kushuri, qe tani eshte ne peqin tek ai vendi i mire, qe shiste coca edhe vete nuk e pinte as nuk e kishte provuar ndonjehere saqe kur i kam kerkuar une njehere qe i thashe me jep icik ta provoj ik me tha se ate nuk ma mban ta provoj une e jo me ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:48 pm

angel boy shkruajti:
shoku me ty skisha gjo vallaj.....me ate me lart po

shoku e thashe qe ishte shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:35 pm

vet nuk e kam provuar por ajo "te vret"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 2:00 pm

mmm,,vjet ne ver,,kam provu "adrenalin",,edhe para pak kohesh e mora vesh qe futet tek drrogat,,behet fjal per adrenalin me shiring jo nga ato me kanaēe,,,uhh si kam qen ate periudh,,hhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 2:13 pm

RioT shkruajti:
mmm,,vjet ne ver,,kam provu "adrenalin",,edhe para pak kohesh e mora vesh qe futet tek drrogat,,behet fjal per adrenalin me shiring jo nga ato me kanaēe,,,uhh si kam qen ate periudh,,hhhhh

hahaha po nga te hypi ta provosh???kush ta dha?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 2:17 pm

Endi shkruajti:
RioT shkruajti:
mmm,,vjet ne ver,,kam provu "adrenalin",,edhe para pak kohesh e mora vesh qe futet tek drrogat,,behet fjal per adrenalin me shiring jo nga ato me kanaēe,,,uhh si kam qen ate periudh,,hhhhh

hahaha po nga te hypi ta provosh???kush ta dha?
e bleva mi ne farmaci,,shko ble po deshe,,na hypi se ishim 4 goca,,edhe ishim te pafuqishme hahah,,edhe donim adrenalin hahahahah sa kalamaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 2:24 pm

RioT shkruajti:
Endi shkruajti:
RioT shkruajti:
mmm,,vjet ne ver,,kam provu "adrenalin",,edhe para pak kohesh e mora vesh qe futet tek drrogat,,behet fjal per adrenalin me shiring jo nga ato me kanaēe,,,uhh si kam qen ate periudh,,hhhhh

hahaha po nga te hypi ta provosh???kush ta dha?
e bleva mi ne farmaci,,shko ble po deshe,,na hypi se ishim 4 goca,,edhe ishim te pafuqishme hahah,,edhe donim adrenalin hahahahah sa kalamaj

hahahahahhha se ke iden sa kam qesh.....!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 7:06 pm

qesh ti qesh po desh ika per lesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 8:00 pm

po te ikje lije nje amanet hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 8:05 pm

hahaha maneti mmm,,ishte amareti Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 9:06 pm

mire e paske lene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:31 am

ca qenka kjo adrenalina qe u shiska ne farmaci ??

po u shit ne farmaci normale qe nuk eshte drog
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:14 am

fefe_ shkruajti:
ca qenka kjo adrenalina qe u shiska ne farmaci ??
po u shit ne farmaci normale qe nuk eshte drog
edhe une nuk e dija qe esht drog,,kto kohet e fundit e kam mar vesh,, por duhet marre me recet mjeksore se nuk ta japin kshu,,dhe une me recet e kam mar,,te sajuar,,por recet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:19 am

eh droga te shkaterron po e more shume shpesh.njof ca veta qe marrin drog edhe pse te lehte dhe nuk shof na nji ndryshim te madh dmth per nja 3-4 ore jane aut pastaj vijne ne vete prap. une per vete jam anti drog
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:22 am

po cjan keto idiotsira qe merrni o njerz :jo adrenalin jo ekstaz jo kete jo ate,do shkaterroni veten o kalamoj, se kalamoj mund te quheni derisa merrni keshtu gjonash...
megjithse merrini merrini se kam qejf tju shoh ndonje dit para rruges te vdek tu vujt si qeni ....ene do me behet qejfi shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:26 am

angel boy shkruajti:
po cjan keto idiotsira qe merrni o njerz :jo adrenalin jo ekstaz jo kete jo ate,do shkaterroni veten o kalamoj, se kalamoj mund te quheni derisa merrni keshtu gjonash...
megjithse merrini merrini se kam qejf tju shoh ndonje dit para rruges te vdek tu vujt si qeni ....ene do me behet qejfi shume...
Shocked Cne kaq i revoltuar?Ti mire e ke qe i bejne keq po he se kot i kane keto me duket mua,mgjs riot eshte vetem 14 vjec e shkruan kshu une kur kam qene sa ajo,e njifja se njifja ca ishte droga(bie fj ee)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:29 am

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
po cjan keto idiotsira qe merrni o njerz :jo adrenalin jo ekstaz jo kete jo ate,do shkaterroni veten o kalamoj, se kalamoj mund te quheni derisa merrni keshtu gjonash...
megjithse merrini merrini se kam qejf tju shoh ndonje dit para rruges te vdek tu vujt si qeni ....ene do me behet qejfi shume...
Shocked Cne kaq i revoltuar?Ti mire e ke qe i bejne keq po he se kot i kane keto me duket mua,mgjs riot eshte vetem 14 vjec e shkruan kshu une kur kam qene sa ajo,e njifja se njifja ca ishte droga(bie fj ee)

prandaj dhe une i kam inat metalaret lali se e shikon ku te cojne....
ka dhe ne tr nji lokal metalaresh po atje nuk hyet se eshte drog e gjalle brenda pi njeri dhe hajt ta pime te gjihte...une per te miren tuaj e kam...se une ne rregull jam per vete,,kurse ka lokale te tjera plot qe ke qejf te pish nje kafe me shoqerine..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

Droga... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Droga...   Droga... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Droga...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: