Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap17%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap29%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap31%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap23%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcapkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_voting_barkerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....

Shko poshtė 
+16
savior
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
Rej
odise
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
kitty
fefe_
Stratovarius
Child In Time
rapper_girl
Darkangel
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
don corleone
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....
a mund te takohemi diku
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap33%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 33% [ 5 ]
me jep msn
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap53%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
me jep nr e telefonit
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap0%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
me jep adresen e shpise
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap13%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
ke frike tia thuash
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_lcap0%kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:23 pm

enderroje i inatosur lal se nuk ta them, vetem po te takova do ta them ok...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:28 pm

Mrrb....ik dhirpu tkeqen teta Wink
Dhe enderroje te me takosh :D
Fae skata :D:D dhe ante gamisou :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:32 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha po qef i moll me te taku ty mi po doja te thoja nje gje qe do te vriste pak si shume edhe nuk do i jepje me hales ok klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:33 pm

zakonisht jan cunat ato qe dun te njohin gocat Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:36 pm

S'ka cun qe te me bej me qajt o Deni aq me pak ti...
Hot Spicy ke sh te drejtttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:44 pm

ne pergjithsi kan dash te me njohin,skam pas deshire une.. Razz lol
ndoshta i kerkoj msn-n (me shoqet qe kam zen ne forum kshu kam ber.)pastaj vjen nr.cel. pastaj nr.shpis etj etj)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 8:55 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ne pergjithsi kan dash te me njohin,skam pas deshire une.. Razz lol
ndoshta i kerkoj msn-n (me shoqet qe kam zen ne forum kshu kam ber.)pastaj vjen nr.cel. pastaj nr.shpis etj etj)

un ste kam kerkuar gje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:29 pm

Darkangel shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ne pergjithsi kan dash te me njohin,skam pas deshire une.. Razz lol
ndoshta i kerkoj msn-n (me shoqet qe kam zen ne forum kshu kam ber.)pastaj vjen nr.cel. pastaj nr.shpis etj etj)

un ste kam kerkuar gje Razz

jo jooo cne ti je u paster brenda dhe jasht. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:33 pm

i coj mp dhe i kerkoj msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 9:28 pm

i coj pm ose i kerkoj yahoo se msn skam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 20, 2009 11:39 pm

e pys sa ore ka neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:39 pm

boll njof ktu aman... me dalin Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:41 pm

VINE VET NJEREZIT SESHT NEVOJA TE AFROHEM UNE Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:17 pm

e ftoj per kafe..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:45 pm

nuk njoh asnji , ne rregull jam kshu se kam shum problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....   kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni.... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kerkoni te njiheni me nje nga forumi si i thoni....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: