Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
keni frike? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
keni frike? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
keni frike? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
keni frike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
keni frike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
keni frike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
keni frike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
keni frike? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
keni frike? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
keni frike? I_vote_lcap17%keni frike? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
keni frike? I_vote_lcap29%keni frike? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
keni frike? I_vote_lcap31%keni frike? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
keni frike? I_vote_lcap23%keni frike? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
hot_spicy
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Darkangel
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
angel boy
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Child In Time
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Blue Paradise
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
rapper_girl
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Mars
keni frike? I_vote_lcapkeni frike? I_voting_barkeni frike? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 keni frike?

Shko poshtė 
+14
lovelygirl
hot_spicy
odise
vdekja_eshte_mundesia
saturno
dead angel
fefe_
angel_wolf
rapper_girl
Child In Time
total overdose1
Blue Paradise
ceku
don corleone
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next

keni frike?
kur ju bertasin
keni frike? I_vote_lcap0%keni frike? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ziheni
keni frike? I_vote_lcap10%keni frike? I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
nga lartesite e medha
keni frike? I_vote_lcap80%keni frike? I_vote_rcap
 80% [ 8 ]
nga armet
keni frike? I_vote_lcap10%keni frike? I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Totali i votave : 10
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:55 pm

affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:56 pm

kam frik kur zihen cunat e mdhej te lagja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:57 pm

nga lartesit No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:04 pm

Lartesit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:14 pm

Blue Paradise shkruajti:
nga lartesit No

ahahahahahahahhahahahaahahahhahhahhha


mu kujtu dita e teleferikut ahahhaahhahahahhahahahhaha
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:15 pm

hihihihihihihihihihi
thuj ca te dush un e mora guxim me hyp aty te teleferiku Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:49 pm

kam frik nga aksidentet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:51 pm

nga asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:51 pm

nga asnje nga kto qe jan shkrujt ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:51 pm

nuk kam frik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:35 pm

dead angel shkruajti:
nuk kam frik
ja ke fut kote te gjithe kan dhe po te drejtojne e zeme nje pistolete ne koke nuk ke frike se mos te vrasin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:39 pm

Frika eshte nje nga gjerat qe un sarrij ta kontrolloj dot, kam shume frike nga lartesite, nga insektet e vogla sidomos nga merimanga dhe akrepi.. dhe shume te tj,..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:42 pm

kam frike nga lartesite e mdha dhe nga armet.sepse jan te vetmet gjera qe mund te sjellin vdekjen.me pak fjale kam frike nga vdekja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:46 pm

pervec lartesive nga asnjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:51 pm

Nga lartesit e mdhaja...me kan ngel tmerr kur rash nga kati 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:29 pm

s'ma ndjen fare
vetem kur jam ne lartesi dhe shof poshte me vjen sikur do fluturoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 2:58 pm

nga lartesit kam shum frik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:41 pm

NGA VENDET E NGUSHTA DHE ATO TE LARTA....PO KAM DHE I FOBI TJETER QE KAM TURP TA THEM MAJMUNIN DHE ARLINDEN Laughing Laughing Laughing


Edituar pėr herė tė fundit nga hot spicy nė Mon May 25, 2009 8:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 2:40 pm

kam tmerrsisht frik nga fantazmat se jo per gja por i besoj, dhe kam frik se po bahem me fiksime hihi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:15 pm

per gjerat qe duhet te kemi frike,normale qe pjo. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
keni frike? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:16 pm

kam frik per gjerat serioze..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 10:53 pm

vetem nga vdekja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 10:54 pm

ke frik nga vetja?????

kam frike per te ardhmen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
keni frike? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 10:55 pm

kam frike nga...............majmunet me te rinj ne qarkullim


Edituar pėr herė tė fundit nga hot spicy nė Mon May 25, 2009 8:28 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 10:56 pm

firma??!! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

keni frike? Empty
MesazhTitulli: Re: keni frike?   keni frike? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keni frike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: