Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcap17%Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcap29%Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcap31%Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcap23%Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
hot_spicy
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Darkangel
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
angel boy
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child In Time
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
rapper_girl
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Mars
Me ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_lcapMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_voting_barMe ka marre malli.. - Faqe 18 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Me ka marre malli..

Shko poshtė 
+72
DarkVampire666
H_boy354
Slash
Big_Boss
AURORA BOREALIS
Glamours' Master
Nightmare
sOnatica
piccola
123bla returns
NIKI
LaLuC-I
anisa
maria gracia
kuni_elb
doni
cool
Mrs.perfect
total overdose1
ToNI NbD
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
Rej
Iron Snake
elbasanlli-puro
hot_spicy
roxy
mel-L
cobain
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
ceku
saturno
3bla
alex_anto
aurel_m131
angel_wolf
vagabondi_eri
odise
wooow
Venus
dj jero
dead angel
play_boy
CiarA
Burzgoroth
the beatle
ani
almir_metallica_4ever
free spirit
bad boy
S.A.M--->2
the doctor 2000
angel boy
SupergirL
Blue Paradise
LiKe A sTaR
baks
Endi
RioT
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Enny-Art
Child In Time
Mars
Soldier Of Fortune
MaRgOt
fefe_
kitty
rapper_girl
Darkangel
76 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:45 pm

per te ndenjur ca kohe vetem me dike.

_________________
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:48 pm

per tik ne fast food me kete lart lol! me konkretisht per ate dite kur ishim dhe me doctor 2000 e me ch o d dhe frren booo sa jemi kenaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.

Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 30
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:48 pm

ME KA MARRE MALLI TE LUAJ TEK ORJENTI HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:49 pm

Mars shkruajti:
per tik ne fast food me kete lart lol! me konkretisht per ate dite kur ishim dhe me doctor 2000 e me ch o d dhe frren booo sa jemi kenaq

kur te dush, se nje zile i bej denisit une se gati eshte ai. puc!

_________________
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:52 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Mars shkruajti:
per tik ne fast food me kete lart lol! me konkretisht per ate dite kur ishim dhe me doctor 2000 e me ch o d dhe frren booo sa jemi kenaq

kur te dush, se nje zile i bej denisit une se gati eshte ai. puc!

haha ok!Ti thuj prape skam shume leke me vete une,pastaj marrim e megin se i thote ajo pa problem lol! te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:52 pm

mka marr malli per cest la vie -n vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:31 am

ufffffffffffffaaaaaaaaaa mka marr malli per nje lloj zeri qe me ben te harroj cdo lloj gjeje po qe spo e ngjoj ma se e merzita pak me duket!!!!!!!!!!
ii e du shum shum shum shum fare fare.e kam shuuuum shuuuum xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:48 am

mka marr malli per ate kohe kur skisha sh problemeee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:49 am

pse tani te kan myt problemet?

_________________
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:51 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
pse tani te kan myt problemet?

haha,ti po thua se eshte heret apo vone?
epo se ka fillu ajo shkolla qe eshte be sa e veshtire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:54 am

heret. nuk kam une halle, so kesh ti... puc

_________________
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMe ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:01 am

me ka marre malli te takoj disa nga pjestaret e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:36 am

me ka marr malli te flas ne celular
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMe ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:42 am

hot spicy shkruajti:
me ka marr malli te flas ne celular
me marre malli te kem lek ne cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 11:50 am

mka marr mallii per bo i party kam nje sot po se di nese do iki apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:38 pm

per me u la ne det Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 2:36 pm

me ka marre vertet shuuuuuuuuuum malli per freen dhe smart devil
ua sa keq u bera tani qe iken Sad Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 2:46 pm

me ka marre malli per thiken time rambo qe ma mori polici dje hihii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 3:16 pm

PER CELULARIN TIME....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:56 pm

per tlujt basket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:01 pm

per nji njeri qe e kam shuuuum xhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:14 am

Mars shkruajti:
per tlujt basket

hmm edhe mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:43 pm

mka marr malli per tngju i keng
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:46 pm

mka marr malli per ca qyfyre ne shkolleeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 6:02 pm

mka marr malli vertet shuum per Endin Crying or Very sad
tputh shum e tperqafoj foort ylli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content
Me ka marre malli.. - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. - Faqe 18 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ka marre malli..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 18 e 35Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: